18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja wycieczka

fryca88 • 2012-11-02, 12:32
Ogólnie to mam małe pojęcie o fotografowaniu, ale lubię czasem popstrykać. Nie nazywam się, jak byle jaki ku*as z lustrzanką fotografem i nie wpie**alam wszędzie fotek, ale przed chwilą przeczytałem tutaj o nawiedzonych miejscach i tak się składa, że niedawno odwiedziłem ciekawe miejsce, oczywiście nawiedzone tylko przez srające koty i szczające psy, ale klimat dość ciekawy.

Opuszczona część winnicy Achaia Claus z XIX wieku. Okolice Patras - Grecja. Szukałem niedaleko grobu Tholosa, ale to inna opowieść.












Reszta jak coś w komentach

~Velture

2012-11-02, 12:38
Zrób czarno-białe zdjęcia i myśl ,że jesteś zajebisty. Ależ to k***a oryginalne.

~Sunday

2012-11-02, 12:39
up.
Nie czytaj opisu, napisz głupi komentarz i myśl, że jesteś zajebisty.

fryca88

2012-11-02, 12:42
Velture napisał/a:

Zrób czarno-białe zdjęcia i myśl ,że jesteś zajebisty. Ależ to k***a oryginalne.



Dziękuję za radę następnym razem jak będę robił zdjęcia jakiegoś śmietnika podkręcę saturation na maxa, może wtedy dostanę nagrodę za jakiś j***ny Pop-art.
P.S.
Otwórz ślubny album babki, albo matki i wyzwij je od lanserskich i dz**ek, starego, albo dziadzie od hipsterów, za to, że foty tam mają czarno-białe, przez to są ch*jowi i mainstreamowi oraz, że popełnili wielkie faux pas

achujciwcycki

2012-11-02, 12:46
Ty, no ale weź chociaż k***a napisz gdzie, co, dlaczego opuszczone, jakiś kawałek histori czy ki ch*j, bo tak to suche jak studnia w Etiopii

fryca88

2012-11-02, 12:58
ach*jciwcycki napisał/a:

Ty, no ale weź chociaż k***a napisz gdzie, co, dlaczego opuszczone, jakiś kawałek histori czy ki ch*j, bo tak to suche jak studnia w Etiopii



Przekonałeś mnie z tą Etiopią, zmieniłem opis ;]

le...........ce

2012-11-02, 13:03
Zamiast kłócić się z debilami, dawaj resztę fotek ;)

Krozpel

2012-11-02, 13:20
Dawaj resztę zdjęć!

rockface123

2012-11-02, 13:40
to jeszcze zdjęć nie ma?! tutaj...
|
|
\/


:lubieplacki: wrzucaj foty ;]

Ratilt

2012-11-02, 13:57
fryca88 napisał/a:

P.S.
Otwórz ślubny album babki, albo matki i wyzwij je od lanserskich i dz**ek, starego, albo dziadzie od hipsterów, za to, że foty tam mają czarno-białe, przez to są ch*jowi i mainstreamowi oraz, że popełnili wielkie faux pas



Robili czarno-białe bo nie mieli aparatu by zrobić kolorowe. A ty masz aparat, masz możliwości by zrobić w kolorze a napie**alasz odcienie szarości i "jestę fotografę". W byle jakim programie do obróbki zdjęć można potem w 3 sekundy usunąć kolory uzyskując dwie wersje, ale nie odwrotnie.
Podsumowując - napie**alanie czarno-białych fotek, szczególnie miejsc ciekawych, w których można by było coś poobserwować, to szczyt debilizmu i h*j (czarno-biały) ci w dupę

fryca88

2012-11-02, 14:01






























Ratilt napisał/a:



Robili czarno-białe bo nie mieli aparatu by zrobić kolorowe. A ty masz aparat, masz możliwości by zrobić w kolorze a napie**alasz odcienie szarości i "jestę fotografę". W byle jakim programie do obróbki zdjęć można potem w 3 sekundy usunąć kolory uzyskując dwie wersje, ale nie odwrotnie.
Podsumowując - napie**alanie czarno-białych fotek, szczególnie miejsc ciekawych, w których można by było coś poobserwować, to szczyt debilizmu i h*j (czarno-biały) ci w dupę



Ja robię Smieną, na NRD-owskiej kliszy

Masz kolorowe z tych okolic, możesz sobie zjechać na ręcznym


Squir

2012-11-02, 19:32
Nie ma co patrzeć na niektóre komentarze, w większości szkół jest dziś wolne. Mi osobiście zdjęcia się podobają. :>

fryca88

2012-11-02, 19:57
Squir napisał/a:

Nie ma co patrzeć na niektóre komentarze, w większości szkół jest dziś wolne. Mi osobiście zdjęcia się podobają. :>



Tak myślałem ;] ale lubię takich napinaczy, zawsze mają coś do powiedzenia, jakby były kolorowe, to też znalazłby się ktoś, kto napisałby, że ch*jowe. Ja nie twierdze, że są dobre, po prostu są. Mam dystans do swoich umiejętności, to początki zabawy z aparatem, czytam, szczególnie Scotta Kelby i zapoznaję się ze sprzętem.

Przy okazji wiadomość do napinacza: nie ustawiam jak ty w swoim ch*jowym Olympusie, który kupiłeś za 199 zł w promocji z Tesco, trybu B&W w samym aparacie. Robię cyfrowy negatyw RAW i obrabiam w Lightroomie, zatem kiedy chcę mogę zrobić z na powrót kolorowy, w barwach sraczki, czy dorzucić do każdego obrazka wypiętą dupę.

Roxann

2012-11-02, 20:43
Ratilt napisał/a:

Robili czarno-białe bo nie mieli aparatu by zrobić kolorowe.


Kto, kto puścił w świat tą plotkę, że kolor/b&w zależy od aparatu. Sprawdź wiadomości nim się wypowiesz...

fryca88 napisał/a:

Ja robię Smieną,

Masz może coś jeszcze prócz Smienki? ;-)
Wracając do tematu, fajna historia, ciekawe zdjęcia i jak ktoś naprawdę nie ma do czego się przyczepić, to przyczepi się do wyglądu zdjęć... Zrozumiałabym to jeszcze jakbyś wrzucił zdjęcia rozmazane, nieczytelne i zwyczajnie brzydkie.
Fajny temat, mam nadzieję, że wyjdzie z Poczekalni, bo zwyczajnie cenię zaangażowanie i to, że chciało Ci się wyjść i pokazać kawałek świata i historii innym tutaj.