18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja wycieczka

fryca88 • 2012-11-02, 12:32
Ogólnie to mam małe pojęcie o fotografowaniu, ale lubię czasem popstrykać. Nie nazywam się, jak byle jaki ku*as z lustrzanką fotografem i nie wpie**alam wszędzie fotek, ale przed chwilą przeczytałem tutaj o nawiedzonych miejscach i tak się składa, że niedawno odwiedziłem ciekawe miejsce, oczywiście nawiedzone tylko przez srające koty i szczające psy, ale klimat dość ciekawy.

Opuszczona część winnicy Achaia Claus z XIX wieku. Okolice Patras - Grecja. Szukałem niedaleko grobu Tholosa, ale to inna opowieść.












Reszta jak coś w komentach

EvilPenguin

2012-11-02, 20:49
@Fryca88, gratuluję ciekawych zdjęć, ogólnie jak dla mnie świetne, bo i ostrość i kadry ... wszytko na miejscu. Polecam Ci założyć sobie photobucket'a lub deviant art'a i tam wrzucać albumy z co lepszymi fotami.
btw. Jakim sprzętem robiłeś - puszka+szkło?

zderealizowany

2012-11-02, 20:51
To prawda, że w Grecji psy ch*jami wodę piją?

paul000

2012-11-02, 20:51
Dobrze żeś pan napisał że masz małe pojęcie, bo fotki nijakie... ucz się dalej

cannabis7777

2012-11-02, 20:52
Velture napisał/a:

Zrób czarno-białe zdjęcia i myśl ,że jesteś zajebisty. Ależ to k***a oryginalne.



Jak to ktoś kiedyś powiedział:
Kolorowe zdjęcia oddają emocje. Czarno białe - duszę.

A Ty hejcie jedyne zdjęcie jakie potrafisz zrobić to zgon kumpla na melanżu ;) pozdrów łeb

Dopek

2012-11-02, 20:55
@Ratilt dość, że się spinasz jak babcia na kiblu to jeszcze sypiesz swoją głupotą i nie doinformowaniem. Kolor zdjęcia nie zależy i nigdy nie zależał od aparatu i zdjęcie z B&W można odzyskać na kolor. Idź się poucz na poniedziałek biologii czy co tam masz.

kubal4

2012-11-02, 20:56
Bardzo ładne zdjęcia :) Masz talent, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ciekawe miejsce i ta "sepia" (czarno-białym bym tego nie nazwał... ale daltoniści chodzą po tym świecie niestety, co zrobić, choremu trzeba wybaczyć.) dodaje efektu starości, grozy nawet. Takie pytanie, czy wiążesz z tymi zdjęciami jakieś prawa autorskie? czy gdybym chciał pobawić się w fotoszopce i wstawić gdzieś, to miałbyś coś przeciwko? Lubię czasem coś pogrzebać, a w tych zdjęciach widzę coś, co mnie "inspiruje".

Jarek1909

2012-11-02, 20:58
Kto inny jak nie przeciętni zjadacze chleba mają reagować na zdjęcia?
Te są fajne, nie wyglądają na amatorskie.
Faktycznie te miejsce wygląda ... inaczej niż każde inne.

kubal4

2012-11-02, 21:01
Jarek1909,

Nie żebym się czepiał ale
to miejsce*


to miejsce
te miejsca :)

eskey

2012-11-02, 21:41
fryca88 Bez obrazy ale moje czteroletnie dziecko zrobiło by lepsze zdjęcia ! Już w opisie chwalisz się jakie ty masz pojęcie o fotografowaniu a tak naprawdę te zdjęcia są bardzo słabe. Pewnie chciałbyś dostawać same pozytywne komentarze bo jeśli ktoś napisał ze twoje zdjęcia mu się nie podobają to zaraz go obrażasz
Po twoich komentarzach widzę że masz nie więcej jak 15 lat Pozdrawiam

Ciesin

2012-11-02, 21:46
Przyjemna okolica, ciekawe zdjęcia, ale z tym filtrem / efektem czy jakkolwiek się to nazywa, naprawdę sp***oliłeś.
Mam w dupie wszelkich pozerów, którzy teraz trzasną "zdjęcia są piękne, a ten efekt mocno uderza w moją duszę". Chce widzieć rzeczy na zdjęciach takimi jakie są a naprawdę, a nie w odcieniach szarości. Dość mam szarości każdego dnia, więc bardziej estetyczne części świata chce oglądać w kolorach.

fryca88

2012-11-02, 22:17
@eskey

Wróć półgłówku i przeczytaj raz jeszcze opis. Ja pie**olę, co za kretyni chodzą po tym świecie. Poza tym to nie j***ne kółko fotograficzne i nie proszę o ocenę zdjęć wątpliwych specjalistów, pokazane jest pewne miejsce i tyle, jak nie rozumiesz co przedstawiają zdjęcia użyj wyobraźni albo wytrzyj monitor bo go chyba zachlapałeś przy biciu konia pod jotpegi.

@Ciesin

Dla Ciebie kolorowe, żeby nie było szaro i ch*jowo


wciazszukam

2012-11-02, 22:30
A mnie podobają się zdjęcia czarno-białe. Pozostawiają miejsce na własną interpretację. To stanowi o ich świetności.

Niektórzy wolą obejrzeć Transportera 2, a niektórzy Stalkera. Z doświadczenia wiem, że z tą pierwszą grupą najlepiej nie wdawać się w dyskusję o estetyce :)

M4rkOPL

2012-11-02, 22:32
A właśnie że czarno-białe zdjęcia nadaje klimatu. ch*j w dupe osobom co najwięcej mówią a gówno wiedzą o temacie.

rockface123

2012-11-02, 22:44
klimat jak ch*j O_O i takie miejsce jest opuszczone? bo coś nie wierze przecież to jest do delikatnego remontu wnętrza z zewnątrz jest git.

dback

2012-11-02, 22:55
Mi aż te zdjęcia się w oczach kolorują tak bardzo by się przydały w kolorze :P