18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja Roczna siostrzenica i Trance :)

OBEL912 • 2012-12-20, 00:10
:->
Dla odmiany bez brutalności, obitych mord, i wypadków :D
Ponad rok temu moja Siostrzenica Paulinka miała niespełna roczek :D Urodzona fanka muzyki Trance :D
[video]
[/video]

misiek899

2012-12-20, 00:15
Daj znac za 15 lat, wtedy sie nia zajme :D

P@...........@C

2012-12-20, 00:34
Kolejny z Opola :amused:

ciekawe kiedy autor poprosi o wywalenie tematu...

w ramach ciekawostki na dziś: komentarze w stylu "r*chałbym" będą nagradzane warnami :hitler:

OBEL912

2012-12-20, 00:37
P@N K@C napisał/a:

Kolejny z Opola :amused:

ciekawe kiedy autor poprosi o wywalenie tematu...
Nie dokładnie z Opola, ale daleko nie mam ? // nie mam zamiaru prosić o wywalenie tematu ;>


Co...........er

2012-12-20, 00:40
wrzucasz tu filmiki na ktorym jest jakies dziecko, ktore nawet nie jest swiadome ze robia z niego idiote, no litosci... tak rękoma machała nawet madzia jak wypadała waśniewskiej z kocyka, więc dupy nie urywa, talentu nie ma, więc jestem na nie... i zapamiętaj że robienie z dziecka internetowego idioty, może dla Ciebie jest zabawne, ale jak się dziecko kiedyś w necie zobaczy, to może nawet dojść do tragedii

OBEL912

2012-12-20, 00:48
Converter napisał/a:

wrzucasz tu filmiki na ktorym jest jakies dziecko, ktore nawet nie jest swiadome ze robia z niego idiote, no litosci... tak rękoma machała nawet madzia jak wypadała waśniewskiej z kocyka, więc dupy nie urywa, talentu nie ma, więc jestem na nie... i zapamiętaj że robienie z dziecka internetowego idioty, może dla Ciebie jest zabawne, ale jak się dziecko kiedyś w necie zobaczy, to może nawet dojść do tragedii

Stwierdzam po Twojej wypowiedzi, że więcej niż 13 lat to nie masz. Jeśli twierdzisz, że ktoś tu robi z kogoś idiote to chyba ty sam z siebie. Sie nie podoba to zmykaj na dział Choroby, Anomalie rozwojowe... bardziej Ci pewnie pasuje :)

Co...........er

2012-12-20, 00:50
OBEL912 napisał/a:

Stwierdzam po Twojej wypowiedzi, że więcej niż 13 lat to nie masz. Jeśli twierdzisz, że ktoś tu robi z kogoś idiote to chyba ty sam z siebie. Sie nie podoba to zmykaj na dział Choroby, Anomalie rozwojowe... bardziej Ci pewnie pasuje :)

szanowny idioto, jestem starszy od ciebie, wróc do szkoły i poucz się cyferek ;)

Kris LaMuerte

2012-12-20, 01:14
Converter napisał/a:

szanowny idioto, jestem starszy od ciebie, wróc do szkoły i poucz się cyferek ;)



Może i jesteś starszy, ale za to najwyraźniej głupszy i dobrze ci powiedział :) Nie podoba się? To spier... :)

A sam filmik bardzo pozytywny :) Za kilkanaście lat mała będzie miała ubaw i piękną pamiątkę z dzieciństwa (kto z nas ma filmik z czasów jak byliśmy berbeciami? Ja osobiście mam JEDNO zdjęcie).

Echis

2012-12-20, 02:01
Ja tam bym nie wrzucał filmików z młodszą siostrą na ten portal, bo nieźli pojebańcy tutaj też są, a pojazd po rodzinie ( zwłaszcza rodzeństwie, bo do rodziców to chyba każdy się przyzwyczaił w szkole) BOLI.

kaffi

2012-12-20, 02:08
piwo za trance ;)

Vof

2012-12-20, 07:14
Za Armina zawsze piwo :-D

BongMan

2012-12-20, 11:44
Wychować dziecko na tym k***a gównie... Aż uszy więdną...

unax

2012-12-20, 12:24
BongMan napisał/a:

Wychować dziecko na tym k***a gównie... Aż uszy więdną...



Oczy gnija jak widzi sie twoje smęty... jak adoptujesz chomika czy innego zwierzaczka to bedziesz mogl wychowywac go na czym Ci sie zywnie podoba. A na dziecko to Ty za glupi jeszcze jestes takze zapomnij...

Charles_Manson

2012-12-20, 12:29
Przecież ta dziewczynka jest naszurana jak sam sk***ysyn.

DarthV

2012-12-20, 13:00
Dzidzia się bawi a wy się wysmętniacie. Co wy dzieci nie macie/nie mieliście? Ktoś kto na uśmiech takiego berbecia nie zareaguje uśmiechem ma zaburzenia osobowości.