18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja Roczna siostrzenica i Trance :)

OBEL912 • 2012-12-20, 00:10
:->
Dla odmiany bez brutalności, obitych mord, i wypadków :D
Ponad rok temu moja Siostrzenica Paulinka miała niespełna roczek :D Urodzona fanka muzyki Trance :D
[video]
[/video]

artiee

2012-12-20, 20:43
Hrabia Drapula napisał/a:

pisząc całkiem serio, moja żona zajmuje się zaburzeniami małych dzieci i mnie osobiście to nie śmieszy
nie będę pisał co i jak bo to nie miejsce ale to dziecko wcale nie tańczy bo się ta "muzyka" podoba i to dla dobra malucha i jego rodziców powinno się poddać terapii ,jeśli chcesz to na PW mogę ci napisać co i jak



??? co ty pie**olisz ?! Moja blisko 6 letnia córka też tak się gibała jak ten bobas do muzyki w tym wieku i wyrosła na zdrowiutką dziewczynkę. Twierdzisz że dziecko na filmie jest jakieś nie tego? Wk***ia mnie takie szukanie ch*ja do dupy i robienie z każdego dziecka debila i jeszcze wystawiając mu papiery na dysleksję, ADHD itp wymyślone choroby przez jebniętych psychiatrów. Na dysleksję mam lekarstwo, wpie**ol i do czytania książek, na ADHD wystarczy tylko wpie**ol. A Ty jeszcze próbujesz wmówić komuś coś o zupełnie zdrowym dziecku.

Elsenar

2012-12-20, 21:11
Puść jej kawałek Dżemu gimbusie a nie jakiś syf...

shadyx

2012-12-20, 21:11
Bonguś, po to jest na świecie tyle gatunków, żeby każdy mógł wyskrobać coś dla siebie. Niestety nie każdemu pasuje słuchanie metalu, rocka czy rzucanie sucharami na sadolu :roll:

artiee

2012-12-20, 21:56
Elsenar napisał/a:

Puść jej kawałek Dżemu gimbusie a nie jakiś syf...

:homer: zrozum, to że tobie się nie podoba,nie znaczy ze wszystkim się podoba Dżem z ćpunem na czele. Nie rozumiem wywyższania jednej muzyki nad drugą. Komuś się podoba elektronika z betoniarką w tle innemu metal z piłowaniem ryja jakiegoś zjeba. Tylko ograniczony umysłowo człowiek tego nie rozumie. ch*j w dupę tiesto, nergalowi dzemowi, madonnie, gadze, technomułom, metalowcom, pankowcom i innym - każdemu po równo. Tak żebyś zrozumiał. Zazwyczaj nie odzywam się na temat muzyki bo gimbaza zakrzyczy, ale tym razem musiałem.

podgor5

2012-12-20, 22:04
arminy i te inne tiesta to muza dla wsiurów

artiee

2012-12-20, 23:02
Ja pie**ole. Następny...

Janus92

2012-12-21, 00:01
Można być uprzedzonym do muzyki elektronicznej, rozumiem to dobrze, ale trance jest fantastyczny. Dla przykładu klasyk

lasyk

2012-12-21, 08:04
Janus92 napisał/a:

Można być uprzedzonym do muzyki elektronicznej, rozumiem to dobrze, ale trance jest fantastyczny. Dla przykładu klasyk



I za to kocha się tą muzykę. A takich perełek są tysiące.

babycow

2012-12-21, 11:14
Wstaw filmik z dzieckiem, zaraz zleca sie burdasy, ktore przypie**ola sie do muzyki, bo tylko metal jest zajebisty, nie? boze, iech przyjdzie koniec...