18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja Roczna siostrzenica i Trance :)

OBEL912 • 2012-12-20, 00:10
:->
Dla odmiany bez brutalności, obitych mord, i wypadków :D
Ponad rok temu moja Siostrzenica Paulinka miała niespełna roczek :D Urodzona fanka muzyki Trance :D
[video]
[/video]

Philipek

2012-12-20, 16:27
popie**olilo was wszystkich? co zlego jest we wrzucaniu takiego filmiku. co za k***y zj***ne w tym kraju zyja..

MoneyCash

2012-12-20, 16:47
niezaleznie od wieku, na tym portalu nikogo z własnej rodziny bym nie umieścił z wiadomych przyczyn..

Cytat:

Przecież ta dziewczynka jest naszurana jak sam sk***ysyn.


Cytat:

widać że na tabletach jest ;/


Cytat:

to ci tatuś z mamusią prezencik machneli



:lol:

luka100

2012-12-20, 16:50
Nie ma to jak posadzić niemowlę na skraju biurka...

Parzo

2012-12-20, 16:58
Beka, ale młoda daje czadu :D Powiem szczerze, specjalnie zalozylem konto by wlazic na hard, ale ten filmik mimo, ze nie hard poprawil mi humor:D Taki maly brzdąc może ucieszyc :D a Tymi jełopami po ch*j sie przejmować? Gimbaza to stan umysłu, niezależny od wieku, spójrz na Testavirona, koles po 30 i jaki gimbus, to co sie dziwić, że tutaj są starsi z mózgiem 5-10 i gimbazolatka?
Its tajm to hejtin...

EdmundKemper

2012-12-20, 16:59
misiek899 napisał/a:

Daj znac za 15 lat, wtedy sie nia zajme :D



Cierpliwy jesteś.

kokojumbo2

2012-12-20, 17:42
BongMan napisał/a:

Wychować dziecko na tym k***a gównie... Aż uszy więdną...


1. Aż się zalogowałem.
2. Na jakiej podstawie dajesz sobie prawo do krytykowania tego stylu muzyki w tak agresywny sposób? Masz jakieś papiery krytyka ? Skończyłeś jakąś szkołę o tym profilu ? Wątpię.
Więc proszę, zamknij d*pę bo równie dobrze można tak nazwać muzykę na której się wychowałeś i do której masz tak wielki sentyment.
3. Skoro bez podstaw krytykujesz, licz się z tym że ktoś Cb też tak skrytykuje, ci*ko ; **
4. Bez odbioru

Dr.Okins

2012-12-20, 17:56
kolo trance'u to nawet nie lezalo....

artiee

2012-12-20, 17:58
P@N K@C napisał/a:

Kolejny z Opola :amused:

ciekawe kiedy autor poprosi o wywalenie tematu...

w ramach ciekawostki na dziś: komentarze w stylu "r*chałbym" będą nagradzane warnami :hitler:



A stukałbym, albo pukałbym? Bo to k***a do sadola nie podobne.

MrSpook

2012-12-20, 18:20
k***a, czasami muszę wyłączać swoją pralkę by nie zlatywali mi się fani Trance , czy techno.... :P , teraz k***a będą się zaltywały gówniarze jeszcze

pwck87

2012-12-20, 18:56
Do wszystkich krytykantów!!! Proponuje czytać uważnie co napisane nad filmikiem (widać napis trance), jak już musicie obejrzeć to wyciszyć głos i puścić sobie nergala dodę lub bacha co kto lubi według własnego uznania, bo potem przychodzicie i z tematu o dziecku robi się dno kto jest c*pką a kto ch*jem

lasyk

2012-12-20, 19:02
Bongman widzę młody gniewny. Masz chłopie tendencje do wymądrzania się i hejtowania. Troche twoich wypocin się naczytałem. Trance to piekna muzyka najlepsza spośród wszystkich elektronicznych odmian. Bym ci pokazał tumanie jeden że się mylisz w swym idealnym przekonaniu ale nie chce mi się produkować. Idź słuchać j***nia w talerze, garnki i patelnie.

krzemek

2012-12-20, 19:11
Nie wiedzialem, ze znajdzie sie tylu, ktorzy nie rozrozniaja siostry od siostrzenicy.

Hrabia Drapula

2012-12-20, 19:23
pisząc całkiem serio, moja żona zajmuje się zaburzeniami małych dzieci i mnie osobiście to nie śmieszy
nie będę pisał co i jak bo to nie miejsce ale to dziecko wcale nie tańczy bo się ta "muzyka" podoba i to dla dobra malucha i jego rodziców powinno się poddać terapii ,jeśli chcesz to na PW mogę ci napisać co i jak