18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modelki XL

Wilczex • 2010-03-03, 15:34
Jak na moje standardy - wyglądają co najmniej fajnie :) Chociaż to całkowicie inny wizerunek modelki do jakiego przywykliśmy.







Mała uwaga: jeśli babeczka po prawej jest jak to określił autor " Dorodna" no to kurna ja już nie wiem, kto wygląda normalnie.










kolumbijskisen

2010-03-03, 18:45
kopimen napisał/a:

Po pierwsze primo graficy zj***li, bo przy takiej tuszy to laski maja meeega nie naturalnie szczuple twarze, gdzie sa kolejne podbrodki ja sie pytam?!



to akurat nieprawda. kobiety to takie dość nieproporcjonalne twory. albo mają szerokie bary i wielki biust a nogi jak patyczki, albo wręcz przeciwnie zero cycka a masywne biodra i uda. wiadomo, że nie wszystkie, ale wiele. często mozna spotkać grube dziewczyny o normalnych twarzach, że po samej twarzy w życiu byś nie wywnioskował nadwagi.

Am...........eg

2010-03-03, 19:11
nie każdy jest otyły z powodu 'wpie**alania', uwarunkowanie genetyczne, choroba, wolny metabolizm. niektóre komentarze są nieziemsko denne.

Grace

2010-03-03, 19:37
Podoba mi się zdjęcie numer 6. Może niekoniecznie chodzi tutaj o tzw. promowanie puszystych kobiet, a pokazanie, że kobieta grubsza jak się dobrze ubierze to wygląda normalnie i smakowicie.

Przecież każda z kobiet ma kompleksy. Mądra potrafi je ukryć.
A co do grubszych kobiet.. Ja wole żeby kobieta jadła normalnie i zaokrągliła się trochę jeśli nie ma tak niesamowitego metabolizmu jak niektórzy. Wolę to, niż żeby ze szczoteczką do zębów klęczała nad klopem lub jadła jeden owoc dziennie, czy jakąś marchewkę dziennie.

Litości.
~Wilczex, pogratulować dobrego pomysłu na temat :)

jonek00

2010-03-03, 19:50
niektóre z modelek na tych zdjęciach wydają się bardzo ładne. dam jednak głowę, że większość z nich jest jednak na jakiejś diecie. mam na tym świecie kilka koleżanek (nie do wiary), które zgodnie twierdzą, że nie odchudzają się żeby się podobać facetom tylko samym sobie. niektóre z nich są troszkę puszystsze nie ze swojej winy, taka ich uroda po prostu, niektóre też są strasznie szczupłe bez żadnej diety, więc jeśli ktoś mówi, że laski są grube bo wpie**alają hamburgery albo inne paskudztwa, to.... a, już nie chcę obrażać...

ko...........67

2010-03-03, 19:59
ziomicz napisał/a:

nie każdy jest otyły z powodu 'wpie**alania', uwarunkowanie genetyczne, choroba, wolny metabolizm. niektóre komentarze są nieziemsko denne.



Więc inaczej mówiąc chce zdrową kobiete, czy to dziwne ?
Niech ma sobie je facet z takimi samymi "problemami".
My to nazywamy jednak mięśniem piwnym.

stefan

2010-03-03, 20:04
A mi sie niektóre podobaja :)

chytrus69

2010-03-03, 20:09
j***ne, grube, spasione świnie które zamiast sie ruszać to wolą wpie**alać... troche tapety na świński ryj, troche fotoshopa żeby rozstępy, celulit i inne następstwa żarcia jak świnia z koryta i już sie zboczence podniecają... zabić wszystkie grube świnie!!

Am...........eg

2010-03-03, 20:15
chytrus69 napisał/a:

j***ne, grube, spasione świnie które zamiast sie ruszać to wolą wpie**alać... troche tapety na świński ryj, troche fotoshopa żeby rozstępy, celulit i inne następstwa żarcia jak świnia z koryta i już sie zboczence podniecają... zabić wszystkie grube świnie!!




skieruj to do swojej matki, zobaczymy co powie półgłówku.

bajdżan

2010-03-03, 20:51
klaps i za falą :doggy:

xcwh

2010-03-03, 20:55
chytrus69 napisał/a:

j***ne, grube, spasione świnie które zamiast sie ruszać to wolą wpie**alać... troche tapety na świński ryj, troche fotoshopa żeby rozstępy, celulit i inne następstwa żarcia jak świnia z koryta i już sie zboczence podniecają... zabić wszystkie grube świnie!!



Widac twoj niski poziom inteligencji. Moim zdaniem jestes z gimnazjum z pryszczami i zadna dziewczyna Ciebie nie chce wiec chcesz zaistniec w swiecie wirtualnym ale to Tobie nie wychodzi dlatego idz po sznur i sie powies, :wisielec: bedzie to najlepsze rozwiazanie dla Ciebie i dla nas.

ParanoiA

2010-03-03, 21:09
heh, dlatego przestalem odwiedzac sadistica, same zjeby wokolo posty pisza...

W

2010-03-03, 21:45
nie mogę pojąć skrajności waszych komentarzy typu 'to już tłusta świnia, wolę worek kości'. no każdy lubi co innego; ale przecież nie obżerając się, ale też nie katując się na siłowni ciężko jest kobietom nie wychodować ani odrobiny sadełka. sama mam kawałek piwnego mięśnia, choć do tych pań to mi daleko, i nie wyrażam najmniejszej ochoty rezygnowania z czegokolwiek w imię chudnięcia. te panie nie są w rozmiarze M/L jak większość przeciętnej budowy kobiet, ale XXL i mimo tego na sesji wyszły naprawdę dobrze. modelki XS i jeszce chudsze lansuje się nie dlatego, że są seksowne. one nie mają być seksowna, uroda modelki ma nie odciągać uwagi od ubioru. z założenia to chodzące wieszaki.

Krzemien

2010-03-03, 22:01
Zdjęcia fajne ale czegoś brakuje? Może spinacz pomoże:

Keravnos

2010-03-03, 22:15
odezwali się znawcy, co pewnie siedzą i się brandzlują przy redTube i na tym się ich kontakt z kobietami kończy. W kobiecie liczy się charakter, to jak można spędzić z nią czas. Uroda ważna mniej, chociaż wiadomo, że na zbyt duże ustępstwa też nie należy iść ;) a że panie tutaj maja trochę więcej ciałka? no i co z tego? i tak są bardzo ładne:) A chuda kobieta jest gorsza nawet niż śmierć:]

Asmodea22

2010-03-03, 22:56
__-__

umieram czytając... nie, uświadamiając sobie w jak ograniczonym świecie żyję. tłuste bo się nie ruszają... wole worek kości... ja tam wole se kupić bita śmietane i wykorzystać ją z facetem niż... no właśnie, co, seks na ścianie? no też lubię. One lubią jeść i nie znajdziecie rzeczy rózniące je od normalnych modelek bo normalne tez lubią jeść. Po cholere taka ma sie odchudzać jak jej jeszcze kariere to pomoglo zrobic? Pytacie gdzie się schowały podbródki... miarowe tycie nie sprawi że urośnie ci drugi podbródek. Pytacie gdzie rozstępy... jak ktoś miarowo tyje(a wiecie że od szybkiego chudnięcia też się robią?) to nie ma rozstępów. A wiecie gdzie jest cellulit? Na siłowni chyba został albo w domu. A tak btw myślicie że akurat te panny ze zdjęć siedzą cale życie na dupie i czekają na zbawienie? Serio myślicie że ten kto wykonał te zdjęcia tak se na nk je znalazł wśród najaktywniejszych użytkowników?
myślicie że to zasługa fotoszopa... umyjmy ją i rozbierzmy, umyjmy tez kate mos i rozbierzmy. A zdziwilibyscie sie ze wasze ulubione biusciaste aktorki maja obwisle cycki i dupe? zdjecia wystawiane w sieci maja za zadanie wyglądac dobrze a nie pokazywać prawde czy, broń boże, naturalność, ludzi pociąga to co nieosiągalne i nieznane...
skomentuję was tak.... konsumenci z mózgiem zaśmieconym kolorwymi gazetami
gust ma każdy, raz sam sobie go wyrobił, raz wyrobiły mu go media ale bez jaj, serio pierwszą rzeczą na jaką zwracacie u laski uwage jest rozmiar?