18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modelki XL

Wilczex • 2010-03-03, 15:34
Jak na moje standardy - wyglądają co najmniej fajnie :) Chociaż to całkowicie inny wizerunek modelki do jakiego przywykliśmy.







Mała uwaga: jeśli babeczka po prawej jest jak to określił autor " Dorodna" no to kurna ja już nie wiem, kto wygląda normalnie.










cobraa

2010-03-03, 17:17
Łeee Fuuuu Wieloryb Orka brak słów

xcwh

2010-03-03, 17:20
pie**olicie jak dzieci neo tzw. ta za gruba ta za chuda ta cos innego jeszcze. k***a wezcie mniej redtube czy innego ciulstwa i wyjdzie na ulice. Kobieta powinna byc do rozmowy i do lozka. Aha ogolnie te modelki wygladaja sympatycznie :) a jak komus sie to nie podoba to po h*j wlazi na taki temat?

johnny

2010-03-03, 17:24
Ale tam, one nie są grube, tylko trochę spasione. Lepsza taka od deski :D

kolumbijskisen

2010-03-03, 17:35
Cheretyk napisał/a:

Wyglądają fajnie tylko aż strach pomyśleć ile tam photoshopa



przy chudych też jest fotoszop.

generalnie kwestia gustu, ale zaklada się, że chude są lepsze do oglądania i pokazywania a grube są lepsze do r*chania. znaczy nie mnie oceniać. tak słyszałam.

kopimen

2010-03-03, 17:39
Po pierwsze primo graficy zj***li, bo przy takiej tuszy to laski maja meeega nie naturalnie szczuple twarze, gdzie sa kolejne podbrodki ja sie pytam?! Po drugie bardzo ciesza mnie komentarze w stylu no w koncu porzadne modelki, jest za co zlapac, jest w co klepnac etc. To znaczy ze zostaje wiecej ladnych dziewczyn do wziecia :D

Everal

2010-03-03, 17:39
kolumbijskisen napisał/a:



przy chudych też jest fotoszop.

generalnie kwestia gustu, ale zaklada się, że chude są lepsze do oglądania i pokazywania a grube są lepsze do r*chania. znaczy nie mnie oceniać. tak słyszałam.


veto
chudą można rzucić na łóżko, podnieść w jakiejś pozycji, posuwać na ścianie itd wy to lubicie (:

Dzejdi

2010-03-03, 17:42
Paskudne, k***a... :|

Wilczex

2010-03-03, 17:47
Everal, nie zgadzam się z ani jednym Twoim słowem, ale jako autorka tematu nie będę szerzej wyrażać swojej opinii na temat tych pań ani na temat Twojego poziomu rozwoju. Chciałam tylko zaznaczyć, że Twoja dojrzałość została zauważona.

ko...........67

2010-03-03, 17:52
xcwh napisał/a:

a jak komus sie to nie podoba to po h*j wlazi na taki temat?



Bo mam prawo do swojej opini.
Zazwyczaj taka kobieta wygląda tak gdyż o siebie nie dba.
Jeśli facetowi to pasuje to ok...
Ja tam wole (nie chudą) koleżanke z siłowni, która nie pożera na jeden raz hot doga i nie boje się przygniecenia podczas pozycji na jeźdca.
Fakt jeśli ktoś ma brzuszek to czemu nie ;) , ja wybieram te z ładną figurą (i niegłupie).
Diabeł tkwi w szczegółach a jak dla mnie xxl nie jest małym szczegółem.

tr...........aj

2010-03-03, 18:00
Ta cala moda na modelki XXL jest lansowana przez czarnych (wsrod ktorych nadal panuje przekonanie, im wiecej sadla, tym dluzej w buszu przetrwa) pseudo-czarnych (ktorzy lykaja wszystko od swoich czarnych braci jak mlode pelikany) i leniwe baby (ktore lecza swoje kompleksy i usprawiedliwiajaja sie, ze tak powinna wygladac prawdziwa kobieta)

EroMedic

2010-03-03, 18:13
półki umie gotować a worka na głowę jej wkładać nie muszę to mi pasuje.... no i jak do tego pilota i kapcie przynieść potrafi no... no to już bogato.

ps. zakładam że sprzątać każda umie.

k4...........z3

2010-03-03, 18:19
ja myślę, że to jest próba wylansowania wpie**alającej hamburgery kilogramami świni, ci na górze chcą żeby społeczeństwo działało w sposób, jaki to ładnie podsumował Mr. Freeman - żreć, srać i rżeć. pomyślcie, niby czemu teraz tak promuje się taką sylwetkę, zwłaszcza u kobiet? kryzys, k***a! nie wpie**alamy wystarczająco dużo, żeby napełnić kieszenie korporacjom czy innym ch*jom.

szadziu

2010-03-03, 18:22
hahaha odrazu widać kto ma grubszą dziewczyne. tacy odrazu piszą 'nooo i to mi sie podoba a nie SAME PATYKI'
j***ne orki ;D

ziembix

2010-03-03, 18:22
obleśna to jest twoja stara . mozna powiedziec " nie w moim guscie " ale nie tyrac .

tr...........aj

2010-03-03, 18:26
Rozne sa gusta, pewnie jest czesc facetow, ktorych jaraja tluste laski, nic mi do tego. Ale jestem pewien, ze spora czesc z tych fanow sloniny zwyczajnie racjonalizuje sobie to, ze ich partnerki sa grube, a oni nie potrafili wyrwac jakiejs zgrabnej szproty;)