18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mniej kokainy, wiecej marihuany

robertoo • 2012-02-22, 16:26
Rozj***l wywaid...

samsung

2012-02-23, 19:38
nie podoba się nie słuchaj! a lepiej pokaż swój talent i wrzuć coś własnego poka ze jesteś lepszy ! krytycy ;]

Kuta$

2012-02-23, 20:30
W dupie mam wasze Hip-hopy czy rock. DnB k***a!

Nikloon666

2012-02-23, 23:36
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Nikloon666 Ja pie**ole, co mam poradzić, że każdy rap jest o tym, jaki zajebisty mc nawija, o prześladowaniach rapu, o trawie, o policji i to najczęściej na raz. W ogóle nie powinieneś się tu wypowiadać, zwłaszcza na temat Pink Floydów czy SOAD po tym jak skompromitowałeś się wiedzą na temat Nirvany. I nie wmawiaj mi dziecko że posługuję się jednym zespołem w dyskusji, bo tylko odpowiadałem przykładem piosenki na jakiś nędzny kawałek Fokusa. Twój tok myślenia jest żałosny: rap jest lepszy, bo pink floydow słuchają też hipsterzy :homer:




Sam słucham pink floydów ale się z tym nie obnoszę jak nie wiadomo z czym, a wiesz czemu?,bo to moja sprawa czego słucham,i muzyki słucham dla Siebie nie na pokaz "panie wielce dorosły" , a jeśli ci żal dupsko ściska że dalej siedzisz na garnku u matki i musisz się wyżyć przez internet :emo: to bardzo mi przykro z tego powodu.Bo mimo że jestem od Ciebie młodszy (lata na profilu twoim) to potrafię sam się utrzymać,pracować i się uczyć,a nie tak jak Ty drapać się po jajach przed komputerem i robić z siebie "muzycznego weterana" alias "czego to ja ku**a nie słuchałem",i czekać na obiad od mamusi,lub na hajsik by pobalować ze studencikami.
Aha i jeszcze jedno, co do nirvany to zespół ten to naprawdę dno muzycznie,umiałem wszystkie ich kawałki zagrać po 1,5 miesiąca gry na gitarze,ja nie mówie że prostota jest zła,ale w tym przypadku jest. A tak btw. to są zespoły troszkę mniej znane które grają mniej więcej podobnie lat,a te soad'y i inne gówna łykają w przedbiegach.

Np:


jak będziesz chciał coś więcej to Ci podeślę ;)

ostatni

2012-02-24, 01:47
Nikloon666, z rodzicami nie mieszkam już od dawna, ale utrzymują mnie, po prostu nie każde studia pozwalają na pracowanie, mógłbym Ci pocisnąć, że kozaczysz bo jesteś na jakiejś zaocznej europeistyce, ale po co, nie znam Cię i nie będę dorabiał Tobie życiorysu tak jak Ty mi. Jechanie po Nirvanie moim zdaniem jest przejawem pewnej lekkomyślności i spierać się w tym temacie dalej nie zamierzam. Jeśli tak łatwo uczysz się nowych kawałków na gitarze, to proszę bardzo, poćwicz sobie, mam nadzieję, że nie za proste:











jak będziesz chciał coś więcej to Ci podeślę ;)

xerty

2012-02-24, 09:10
a walić rock i hip - pop (bo hip hop już dawno umarł) techno rulez ;) a właściwie po co do tego dragi jakiekolwiek czty alkohol - muzyka trance sama napedza nastrój

.:...........:.

2012-02-24, 12:07

lipa0000

2012-02-25, 14:32
Ja-ah-qu-ub-el krótko mówiąc idz pan w h*j.zastanów sie synek co piszesz bo jeśli dla ciebie muzyka to tylko różnorodność dzwięków i ruszanie tymi kablami od gitary jakby sobie sobie robili dobrze a do tego darcie ryja zaj***ny żul o 2 zł to nikt nie ci nie zabroni idz do nich pomachacie sobie włoskami albo razem sobie podrzecie ryja.to jakiej sie słucha muzyki jest mocno uwarunkowane przez to jaki byłeś za gówniarza i twoje życie no i mózg oczywiście.albo ktoś może być poprostu jak większość "rockowców" być modny bo rock to muzyka dla "inteligentych" i zajebiście jest być modnym i go słuchać.i nie chwal sie tu ile to nie masz lat bo ja też swoje przeżyłem(34lata)i jak sądziłem tak dalej sądze że w każdej muzyce są ambitne kawałki ale mi chodzi głównie o przekaz a większość metalowych piosenek przekazuje tylko decybele. :kupa:

ostatni

2012-02-25, 16:13
lipa0000, jesteś zdrowo skrzywiony, nie wiesz na czym polega gra na gitarze, wmawiasz mi że słucham metalu, o którym swoją drogą nie wiesz za wiele, naściemniałeś z wiekiem w profilu i teraz się przyznajesz, a w dodatku masz pretensję, że proste granie na perkusji czy powtarzanie pętli jest dla prymitywów, a do ogarnięcia bardziej wyrafinowanej muzyki potrzebny jest mózg

sebastan

2012-04-02, 16:29
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Nikloon666 Ja pie**ole, co mam poradzić, że każdy rap jest o tym, jaki zajebisty mc nawija, o prześladowaniach rapu, o trawie, o policji i to najczęściej na raz.

:shock: :shock: :shock:
LaikIke1, Enson, Tymin, Solar, Białas, Jongmen, Potar, Bezimienni, SumaStyli, Hans, W.E.N.A., Tusz Na Rękach, Bisz, Green, Flint, Trzeci Wymiar, Peus, Diox, Had, Pjus, Mes, Stasiak, Reno, Łona, Projektanci, Medium, Słoń, RaCa, Szad, Skorup, Ariall, Człowień, Rekord, Shot, Małpa... A to tylko garstka.

kidi1

2012-12-04, 12:17
A co on na końcu , beknął czy co to było?