18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mniej kokainy, wiecej marihuany

robertoo • 2012-02-22, 16:26
Rozj***l wywaid...

psychofreak

2012-02-22, 21:45
Nie rozumiem po co się spinać. Każdy słucha tego co lubi, i nie przeszkadza mi to że ktoś z Was słucha rocka czy innego typu muzyki. Tym którym się to nie podoba scroll niżej i nie komentuj. Proste k***a.

Seron27

2012-02-22, 21:54
@jabbo mentorze mój to czego mogę słuchać, żeby zasłużyć na Twój szacunek? Golec Uorkiestra? Czy jaka muzyka jeszcze wchodzi w skład "własnej kultury i muzyki"? Otwórz umysł, poszerz horyzonty, bo na razie to Ty się prezentujesz jako "totalny głąb i tępy kuj". Mam nadzieję, że jest to tylko zwykła prowokacja z Twojej strony, bo aż boli, że tacy głupi ludzie mogą być.

ostatni

2012-02-22, 22:01
Do polskich 50 centów i ziomusiów z projektu, każdy rockman czy nawet brudas jest lepszy od waszych murzynów. Po pierwsze dlatego, że potrafi grać na czymkolwiek. Po drugie reprezentuje kulturę, przy której cały hip hop to tylko śmierdzący pierd murzyna, który nażarł się za dużo w KFC. Po trzecie większość piosenek rockowych to kompletne kompozycje, gdzie tekst stanowi spójną całość, a nie urywki pie**olenia o trawie z Maroko, kumplach z ośki, policji itd., o budowie np. MPC nie wspomnę nawet, bo przypomina przyrząd, na którym szympansy uczą się prostych znaków w eksperymentach. Po czwarte lansowanie się na kozaka to najczęściej przejaw szczątkowego ch*ja. Po piąte co takie zjeby wiedzą o ćpaniu? jarają się trawką i dopalaczami, a rockmani jak już się biorą za narkotyki to ładują herę po kablach albo kwas i jeszcze jakie potem z tego piosenki wychodzą (Pink Floyd, Morrison, Hendrix i wielu innych) Po szóste porównajmy najwybitniejszych przedstawicieli gatunków: 2pac vs Hendrix, Big L vs The Rolling Stones Wu Tang Clan vs Clapton, jakbyśmy tego nie zestawili to zawsze mamy jakichś gówno wartych murzynów, którzy często byli słynniejsi z tego, że wszędzie wokół siebie robili gnój i prawdziwych artystów. Mógłbym jeszcze dalej wymieniać, ale po co. Jeśli ktoś nie dostrzega jak monotonne powtarzanie jednej pętli, co jest nawiązaniem do muzyki prymitywnych ludów afrykańskich, odstaje od wirtuozerii gitarzystów i tekstów piosenek rockowych to jest mi go po prostu żal. Niestety okazuje się, że nie każdy może wybić się poza swoje wrodzone ograniczenia i w pełni obcować ze sztuką.

pawelwmd

2012-02-22, 22:07
CO k***a? BOOM.

sebastan

2012-02-22, 22:09
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Do polskich 50 centów i ziomusiów z projektu, każdy rockman czy nawet brudas jest lepszy od waszych murzynów. Po pierwsze dlatego, że potrafi grać na czymkolwiek. Po drugie reprezentuje kulturę, przy której cały hip hop to tylko śmierdzący pierd murzyna, który nażarł się za dużo w KFC. Po trzecie większość piosenek rockowych to kompletne kompozycje, gdzie tekst stanowi spójną całość, a nie urywki pie**olenia o trawie z Maroko, kumplach z ośki, policji itd., o budowie np. MPC nie wspomnę nawet, bo przypomina przyrząd, na którym szympansy uczą się prostych znaków w eksperymentach. Po czwarte lansowanie się na kozaka to najczęściej przejaw szczątkowego ch*ja. Po piąte co takie zjeby wiedzą o ćpaniu? jarają się trawką i dopalaczami, a rockmani jak już się biorą za narkotyki to ładują herę po kablach albo kwas i jeszcze jakie potem z tego piosenki wychodzą (Pink Floyd, Morrison, Hendrix i wielu innych) Po szóste porównajmy najwybitniejszych przedstawicieli gatunków: 2pac vs Hendrix, Big L vs The Rolling Stones Wu Tang Clan vs Clapton, jakbyśmy tego nie zestawili to zawsze mamy jakichś gówno wartych murzynów, którzy często byli słynniejsi z tego, że wszędzie wokół siebie robili gnój i prawdziwych artystów. Mógłbym jeszcze dalej wymieniać, ale po co. Jeśli ktoś nie dostrzega jak monotonne powtarzanie jednej pętli, co jest nawiązaniem do muzyki prymitywnych ludów afrykańskich, odstaje od wirtuozerii gitarzystów i tekstów piosenek rockowych to jest mi go po prostu żal. Niestety okazuje się, że nie każdy może wybić się poza swoje wrodzone ograniczenia i w pełni obcować ze sztuką.



Raperzy nie umieją grać na instrumentach ? Śmieszne... O.S.T.R.'a znasz ? Powtarzanie jednej pętli ? Zapożyczenia i łączenie rapu z innymi gatunkami muzyki słyszałeś ? Urywki pie**olenia ? Chyba nie umiesz albo nie chcesz słuchać ze zrozumieniem... Co wiedzą o ćpaniu ? Rap to nie tylko marichuana, oczywiście nie każdy sięga po twarde narkotyki. Gówno wartych murzynów ? A Ty jesteś Panem Białasem ? Ogarnij się... Poza tym Twój post przejawia się głównie agresją i tępotą, co czyni Cię typowym przedstawicielem zasady "w dupie byłem i gówno widziałem, a wszystko czego nie rozumiem muszę zhejtować".

adam_małysz_bejbe

2012-02-22, 22:10
wyrwiszmat88 napisał/a:

No ta, gdyby zamiast rapera był ktoś grający rocka w długich piórach to gremium byłoby zachwycone



pie**ol się :lodowka: boom :mrgreen:

sirdiner

2012-02-22, 22:12
O gustach się nie dyskutuje :mrgreen:
Polski hip hop to nie amerykański, bliżej nam do francuskiego.
Ja osobiście lubię każdy rodzaj muzyki, zależnie od nastroju, ale polskiego hh jestem fanem nieprzerwanie od '96 :D

adam_małysz_bejbe

2012-02-22, 22:14
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Do polskich 50 centów i ziomusiów z projektu, każdy rockman czy nawet brudas jest lepszy od waszych murzynów. Po pierwsze dlatego, że potrafi grać na czymkolwiek. Po drugie reprezentuje kulturę, przy której cały hip hop to tylko śmierdzący pierd murzyna, który nażarł się za dużo w KFC. Po trzecie większość piosenek rockowych to kompletne kompozycje, gdzie tekst stanowi spójną całość, a nie urywki pie**olenia o trawie z Maroko, kumplach z ośki, policji itd., o budowie np. MPC nie wspomnę nawet, bo przypomina przyrząd, na którym szympansy uczą się prostych znaków w eksperymentach. Po czwarte lansowanie się na kozaka to najczęściej przejaw szczątkowego ch*ja. Po piąte co takie zjeby wiedzą o ćpaniu? jarają się trawką i dopalaczami, a rockmani jak już się biorą za narkotyki to ładują herę po kablach albo kwas i jeszcze jakie potem z tego piosenki wychodzą (Pink Floyd, Morrison, Hendrix i wielu innych) Po szóste porównajmy najwybitniejszych przedstawicieli gatunków: 2pac vs Hendrix, Big L vs The Rolling Stones Wu Tang Clan vs Clapton, jakbyśmy tego nie zestawili to zawsze mamy jakichś gówno wartych murzynów, którzy często byli słynniejsi z tego, że wszędzie wokół siebie robili gnój i prawdziwych artystów. Mógłbym jeszcze dalej wymieniać, ale po co. Jeśli ktoś nie dostrzega jak monotonne powtarzanie jednej pętli, co jest nawiązaniem do muzyki prymitywnych ludów afrykańskich, odstaje od wirtuozerii gitarzystów i tekstów piosenek rockowych to jest mi go po prostu żal. Niestety okazuje się, że nie każdy może wybić się poza swoje wrodzone ograniczenia i w pełni obcować ze sztuką.

k***a jesteś moim Bohaterem flaszka ,piwko i :maryska: :ok: :wodka: Pozdro

makaron600

2012-02-22, 22:16
Ciśniecie po nim, jakby był trzeźwy...

skizo

2012-02-22, 22:26
Ja pie**ole, własnie dlatego sadze ,że hip hopowcy i raperzy to w 95% k***a zjeby na maxa

jabbo

2012-02-22, 22:30
@ wszyscy którzy mają coś do mnie - mam was w dupie cwe*e - co macie słuchać? oczywiście z waszym wykształceniem i ilorazem inteligencji to RAP-u, fasolek, smerfnych hitów i topłana oczywiście. jeśli imponuje wam upasiony szmaciarz rymujący bez sensu to jest koniec naszego narodu. każdy kto nie zna polskiej muzyki i kojarzy jak prze mgłę tylko " Golec Uorkiestra" to nie mamy o czym dyskutować gimbusy - pewnie z waszą wiedzą macie problem z rozróżnieniem czy Pan tadeusz napisał pana włodyjowskiego czy konopielka napisała kamasutrę.

Leoniasty

2012-02-22, 22:32
Bum hehehehhe bum hehehehhe ...... j***ć Hip-Hop




h

ostatni

2012-02-22, 22:33
sebastan napisał/a:

Raperzy nie umieją grać na instrumentach ? Śmieszne... O.S.T.R.'a znasz ?



Wyjątek potwierdzający regułę. Zresztą ostry powiedział, że płytę, którą wyda w 2013r. nagra z orkiestrą, bo rapem się już nabawił. Noon również kiedyś powiedział, że rezygnuje z robienia bitów, bo schemat ich tworzenia jest zbyt banalny i nie pozwala się rozwijać.


sebastan napisał/a:

Zapożyczenia i łączenie rapu z innymi gatunkami muzyki słyszałeś ?



Słyszałem o złodziejstwie, którym jest wycinanie kawałka piosenki i powtarzanie go w kółko. Dziwne, że twórcy rocka nie muszą łączyć swojej muzyki z innymi gatunkami, bo jest wystarczająco zajebista.


sebastan napisał/a:

Chyba nie umiesz albo nie chcesz słuchać ze zrozumieniem...




Jeśli ogarniam teksty np. Led Zeppelinów to chyba potrafię zorientować się, że muzyka tworzona głownie dla gimbusów i plebsów spod bloków nie niesie żadnych wyższych wartości.


sebastan napisał/a:

Gówno wartych murzynów ? A Ty jesteś Panem Białasem ?



A co mam udawać 50 centa jak twoi idole?


sebastan napisał/a:

Poza tym Twój post przejawia się głównie agresją i tępotą, co czyni Cię typowym przedstawicielem zasady "w dupie byłem i gówno widziałem, a wszystko czego nie rozumiem muszę zhejtować".




Na razie to od ciebie bije agresją i wierz mi że w twojej muzyce nie ma zbyt wiele do rozumienia.


sebastan napisał/a:

Rap to nie tylko marichuana



:homer: dalsza dyskusja z tobą straciła w tym momencie jakikolwiek sens

Mordak

2012-02-22, 22:35
Ja pie**ole... Nawet Koli przyznał, że ten cały GURAL jest głupszy od niego. Czy to nie znaczy, że ten pseudo-murzyn jest na dnie? Ludzie, nie ma co bronić kogoś, kto siedzi na dnie, i je kamienie myśląc, że mu to pomoże. Polski rap to ch*jnia, przynajmniej teraz.....

Mardog

2012-02-22, 22:51
Nie słuchacie rapu to po ch*j komentujecie? sp***alać robić burdel do waszych pro elo piosenek.
Nie znacie się, nie pie**olcie, bo robicie z siebie większych debili niż jesteście...

Leoniasty napisał/a:

Bum hehehehhe bum hehehehhe ...... j***ć Hip-Hop


A ty to k***a idź już lulu z mamusią... Naucz się co to HH a co Rap lub też freestyle.