18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzi policjanci poza prawem

jarasn • 2014-07-26, 23:34
Młodzi policjanci łamią przepisy ruchu drogowego i odmawiają okazania legitymacji

Film kolegi z RUS :-P




:arrow: Nie wyznaję CHWDP i cenię SŁUŻBĘ Policji ale tutaj to przykład typowego cwaniactwa młodych szczyli

Mateusz25

2014-07-26, 23:39
Zostawiam tylko komentarz bo chcę wiedzieć co się będzie działo pod tym postem.

Leet

2014-07-26, 23:43
kolejny, k***a, strażnik internetowego teksasu się znalazł.

Szczam_na_Zakrystii

2014-07-26, 23:57
Leet napisał/a:

kolejny, k***a, strażnik internetowego teksasu się znalazł.



Dobra już nie pie**ol takich tekstów bo to "modne" i piwka polecą. Może i mogą tam stawać bo coś tam robią (aczkolwiek zebra czyli pas wyłączony z ruchu i brak sygnałów świetlnych), może i gość się przypie**ala bezpodstawnie, może i nie muszą się mu legitymować (ale też znowu głupi uśmieszek tego z prawej mówi sam za siebie "ja tu jestem panem a ty sp***alaj") ale takie nagrywanie ma swoje plusy! Każdy wie że często i gęsto służby (Policja, SM) robią co chcą bo czują się bezkarni! Skoro oni za byle gówno wlepiają mandaty to takie filmiki w internecie może wymuszą na nich aby też przestrzegali przepisów od A do Z.

wojniz2

2014-07-27, 00:02
"Dobrze w takim razie, do widzenia"

Oj cwaniaczek, się znalazł i dał sobie powiedzieć "sp***alaj". Na pyskówki z milicją trzeba mieć argumenty.

Banas921

2014-07-27, 00:03
Yhm, policjant ma rację, nie musi okazać legitymacji nie podejmując czynności służbowych ;)

Kuntakinte13

2014-07-27, 00:26
nie tylko "wobec Pana" ale również wykonując jakiekolwiek czynności: operacyjno-rozpoznawcze, dochodzeniowo-śledcze i administracyjno-porządkowe

większość naszych stróżów porządku nadaje się do odstrzału, niestety...


PS. tak, jak będą mnie bić czy okradać liczę na pomoc policji bo to ich zasrany obowiązek, siłą ich do tej pracy nie ciągneli, a k***a pieniążki biorą z moich podatków.

Szron

2014-07-27, 00:29
Zwykłe smarki co to poczuły trochę przywilejów i władzy płynącej z "prawa"
Na zbity pysk i wpie**ol na miejscowym rynku tak dla przestrogi innych gamoni co na szybką emeryturkę mafijną liczą.

santaxl

2014-07-27, 00:33
i bardzo dobrze, sk***ysyny dadzą mandat za przejście na czerwonym świetle o 3 nad ranem to należy gnoić tych nierobów, k***y z sejmu kradną tak, że brakuje już zer na koncie, a ścigać złodziei to nie ma komu, bo jak ktoś wyniesie siatki z lidla za 40gr to już mandaty stawiają.

jarasn

2014-07-27, 01:15
zapomniałem dodać że właściwa akcja od 1:00 :P

qwerq221

2014-07-27, 01:17
Ogólnie nie cierpię jak ludzie wytykają sobie ch*ja znaczące błędy, ale wytykanie ich psom to wyjątek :-)

krowamarowa

2014-07-27, 01:20
Do naszych kochanych stróżów prawa można przyczepić się do wielu rzeczy, ale wstawianie filmików jak zaparkowali na jakimś zadupiu w nikomu nie przeszkadzającemu miejscu to już zwykłe ostatnio niestety strasznie modne lamusiarstwo.

jarasn

2014-07-27, 01:52
krowamarowa napisał/a:

Do naszych kochanych stróżów prawa można przyczepić się do wielu rzeczy, ale wstawianie filmików jak zaparkowali na jakimś zadupiu w nikomu nie przeszkadzającemu miejscu to już zwykłe ostatnio niestety strasznie modne lamusiarstwo.



może i lamusiarstwo kolegi motocyklisty ale uśmieszek tego szczyla w mundurze podnosi ciśnienie

doskok

2014-07-27, 02:30
Po prostu "szczyl w mundurze" reprezentuje taki stosunek wobec obywatela, jaki obywatele wobec niego. Nie musieli okazywać legitymacji, ale nie wiem czy zatrzymali zgodnie z przepisami radiowóz. Wybieramy polityków z nas samych, ci narzucają policji pewne chore w Pl normy, a my wyładowujemy flustrację i nie zadowolenie na policjantach, bo polityków w dupę możemy cmoknąć.

hgh

2014-07-27, 02:44
W koncu ktos nie z GoPro.. a jak ma ActionCam to jeszcze stabilizacja obrazu, FTW!