18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzi policjanci poza prawem

jarasn • 2014-07-26, 23:34
Młodzi policjanci łamią przepisy ruchu drogowego i odmawiają okazania legitymacji

Film kolegi z RUS :-P




:arrow: Nie wyznaję CHWDP i cenię SŁUŻBĘ Policji ale tutaj to przykład typowego cwaniactwa młodych szczyli

O_Co_Ci_Chodzi

2014-07-27, 12:06
Mnie tam jebie, gdzie stoją... od tego mi się nie poprawi. Uważam, żeby oni się nie przyj***li i żyje dalej... Po ch*j spinać dupę? A jak już tak nas boli dupa, że nie możemy wytrzymać z doj***niem, to robimy filmik z rejestracją samochodu oraz datą i wysyłamy do KGP wydziału wewnętrznego... wtedy mają przej***ne... Fajnie byłoby wbić im w te głowy, że powinni być przykładem, ale od tego czy im dojebie czy nie... nie zmieni się w moim życiu nic. A to też zły nawyk, że ma się ból dupy. JP na 100 proc. teraz będzie srało, jak to policja łamie prawo stojąc sobie na drodze... Ech... więcej skupić się na własnej dupie niż cudzej. Polecam.

marand

2014-07-27, 12:23
Po mojemu policjant za kierownicą zachował się bardzo profesjonalnie. Natomiast ten drugi w mojej ocenie wyraźnie okazał pogardę w stosunku do obywatela. W państwie ma rządzić prawo a nie obywatel czy policjant. Niektórzy funkcjonariusze muszą wbić sobie, że stanowią tylko coś w rodzaju aparatu wykonawczego prawa a nie są od stanowienia prawa.

to...........tt

2014-07-27, 12:28
Ja w zachowaniu motocyklisty nie widzę problemu. Zakręcił przepisowo, nic nie przeklinał, nie złamał jakiegokolwiek przepisu, natomiast pokazał buractwo tych dwóch stróżów prawa. Śmieszki policjanta na prawym siedzeniu doskonale pokazują to, że mają tego motocyklistę za kmiecia jakiegoś, szkoda tylko że ten motocyklista nie spisał numeru legitymacji służbowej policjanta.

kiraftw

2014-07-27, 12:42
Niestety do policji idą na te niższe szczeble ludzie, ktorzy ledwie zdali maturę, bo oni maja wykonac rozkaz, a nie zadawać pytania, a potem zachowuja sie tacy jak wladcy swiata i czesto gesto nie znaja kompletnie prawa, raz spotkalem w ciagu 12 godzin 6 policjantow, ostatnia 2 mowila mi, ze jak jeszcze raz zostaną wezwani to moze sie dla mnie to nieprzyjemnie skonczyc i wszyscy twierdzili, ze przywlaszczenie to postępowanie cywilne, a nie karne, prawda jest taka, a nie inna, ze zdecydowana wiekszosc policjantow, szczególnie młodych to po prostu debile, świetnie sprawdzający sie przy wypisaniu mandatu

Invisibe

2014-07-27, 13:20
Widzę że wakacje źle wpływają na poziom komentarzy na sadolu. Zgodnie z z powszechnie nazywaną "ustawą o policji" policjant ma obowiązek wylegitymowania się w każdym momencie pełnienia funkcji porządkowo-administracyjnych co w rozumieniu prawnym poczytuje się jako chociażby przyjście do pracy

59sekund

2014-07-27, 15:27
Invisible napisał/a:

Widzę że wakacje źle wpływają na poziom komentarzy na sadolu. Zgodnie z z powszechnie nazywaną "ustawą o policji" policjant ma obowiązek wylegitymowania się w każdym momencie pełnienia funkcji porządkowo-administracyjnych co w rozumieniu prawnym poczytuje się jako chociażby przyjście do pracy



To przeczytaj sobie jeszcze raz ta ustawe tylko ze tym razem ze zrozumieniem... :roll:

dmdavid

2014-07-27, 15:48
'dobrze, w takim razie do widzenia'

trzeba było jeszcze im gałe opie**olić...

St...........ke

2014-07-27, 16:13
Invisibe napisał/a:

Widzę że wakacje źle wpływają na poziom komentarzy na sadolu. Zgodnie z z powszechnie nazywaną "ustawą o policji" policjant ma obowiązek wylegitymowania się w każdym momencie pełnienia funkcji porządkowo-administracyjnych co w rozumieniu prawnym poczytuje się jako chociażby przyjście do pracy



Proszę o konkretny artykuł z ustawy gimbie.

septimus

2014-07-27, 17:24
Suzuki GS 500..... me gusta :3

PolaczekRR

2014-07-27, 18:31
Każdy kto posiada samochod o mocy wiekszej niz 250km albo scigacza prawilnie pie**oli drogowke i j***nych niebieskich śmieci na komendzie , jak możecie ich bronic ? Ja wiem że część sadoli to psy albo ich dzieci ale nie badzcie hipokrytami ludzie prawda jest taka że za 2000 zł sie sprzedajecie jak tanie k***y za szybszą emeryturę i za widmo władzy która niebawem zostanie wam odebrana

czarnów

2014-07-27, 21:20
Leet napisał/a:

kolejny, k***a, strażnik internetowego teksasu się znalazł.



jp

GuessWhoo

2014-07-28, 00:10
Moja okolica. Ci "kontrolerzy statyczni" tam dość często bywają i nie do końca rozumiem jaki ład i porządek tam utrzymują. Ktokolwiek umiałby wytłumaczyć na czym konkretnie polega kwitnięcie niebieskich kwiatuszków przy rondzie? Następnym razem może i ja pokuszę się o dialog z strażnikami ronda ;)

raper900

2014-07-29, 18:05
Jeśli k***y stoją na strefie wyłączonej z ruchu nie mają prawa nikomu wlepić mandatu. Każdy kierowca powinien o tym wiedzieć i nie przyjmować od nich mandatów.