18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzi policjanci poza prawem

jarasn • 2014-07-26, 23:34
Młodzi policjanci łamią przepisy ruchu drogowego i odmawiają okazania legitymacji

Film kolegi z RUS :-P




:arrow: Nie wyznaję CHWDP i cenię SŁUŻBĘ Policji ale tutaj to przykład typowego cwaniactwa młodych szczyli

kokiesz

2014-07-27, 02:59
szczyl w mundurze? może jeden z nich jest starszym posterunkowym ale drugi to już starszy sierżant... to nie jest szczyl.. to wymaga minimum 5-6 lat służby.. druga rzecz.. faktem jest że policjant ma OBOWIĄZEK okazać legitymacje służbową na prośbę obywatela tylko i wyłącznie kiedy podjął w stosunku niego jakieś czynności.... jak słucham,czytam,widzę tych wszystkich znawców to mnie krew zalewa... usłyszeli coś od ziomka z osiedla i od razu nieomylni..

krowamarowa

2014-07-27, 03:07
jarasn napisał/a:



może i lamusiarstwo kolegi motocyklisty ale uśmieszek tego szczyla w mundurze podnosi ciśnienie



Ciśnienie podnosi uśmieszek tych co na piętrze siedzą a ten ledwo co z krawężnika awansował to niech się poczuję trochę jak szeryf :)

59sekund

2014-07-27, 03:07
Ja pie**ole! Kolejny co "usłyszał od ziomków, że można legitymować policjanta"... Przeczytaj sobie jeden z drugim yo pro elo hwdp na 100% ze zrozumieniem (powtarzam ZE ZROZUMIENIEM) art. bodajże 61 Ustawy o policji i nie pie**ol bzdur ze możesz se legitymować policjanta w mundurze! W tej sytuacji nie dość, że gosciu nie musiał mu się nawet przedstawiać bo nie podejmował wobec niego żadnej interwencji, to nawet jakby tak było nie musiał mu pokazywać legitymacji bo jest w mundurze...

Ale rzeczywiście, uśmieszek tego młodego po prawej podnosi ciśnienie...

TheExecutor

2014-07-27, 05:18
Uparliście się na tych gliniarzy...

To głupota, i tak gdybyście złożyli skargę na komendzie na nich to nic by im nie zrobili. Chyba że do sąd to coś innego.

Oni mają dać tyle mandatów w ciągu tygodnia ile komendant sobie zażyczy, a jak nie dadzą to papa z pracą albo gorsze stanowisko. Wy byście tak samo postępowali, chyba że macie ojca komendanta i szybkie awanse.

graczgraczkowski

2014-07-27, 06:35
haha, ależ mnie bawi to: "ma pan obowiązek okazać legitymację", które pada niemal w każdym filmiku. Ludzie, mniej TVN-u, więcej lektury przepisów. Za kogo się uważa pajac, który podchodzi do policjanta i żąda od niego dokumentów? To policjant może legitymować, kogo mu się tylko podoba i TYLKO ten legitymowany może żądać okazania legitymacji. To nie działa tak, że byle szczyl podbija do patrolu i oni mają mu obowiązek cokolwiek pokazać. Co najwyżej środkowy palec.

Gruszek83

2014-07-27, 07:00
a ja bym chciał żeby tym pedałom jakiś TIR w dupska wjechał wtedy by się k***y nauczyły parkowania w miejscu dozwolonym :D

bigosamigos77

2014-07-27, 07:57
Oni tam sobie stali i spokojnie patrzyli w lusterka czy motocyklista nie jedzie a ten sapie jeszcze :D

A tak poważnie, ja pie**ole ludzie, oni mieli święte prawo tam stać jeśli wykonywali swoją pracę, nie zaparkowali tam i nie poszli na kebaba tylko coś tam sobie sprawdzali, nikomu poza niedoj***nym motocyklistą z głosem jak ukraiński przemytnik fajek to nie przeszkadzało.

Promek

2014-07-27, 08:44
ojjojo jaki kozak u siebie w RUS dostalby jeszcze darmowy masaz pala za dyskusje z milicja :D

St...........ke

2014-07-27, 09:19
Taki z niego cwaniak, a gdzie można tam stanąć, sprawdzać co się dzieje na rondzie i nie przeszkadzać w ruchu? Domyślam się, że tylko na tej wysepce.

snacu18

2014-07-27, 09:30
No i dobrze bardzo dobrze zrobił, to polska czy dziki zachód oni myślą że są jakaś elitą?
Przez Mundur mogą wszystko??
Zamiast pomagać to utrudniają.
Motocyklista miał racje brawo dla niego jak by nie było to zostali upokorzeni bo nie wiedzieli co się dzieje hahahahahha

Camelk

2014-07-27, 10:13
Generalnie bardzo dobrze, że obywatele mają prawo do nagrywania działań funkcjonariuszy i że mogą się bronić przed jakimiś uchybieniami z ich strony, ale już bez przesady. Gość marnuje prawie 3 minuty ze swojego życia i nadkłada drogi tylko po to, żeby zrobić z siebie kolejnego łowcę Emila. Nie znam się na prawie o ruchu drogowym w takim stopniu, żeby stwierdzić czy mogli tam stać, czy nie, ale państwo w którym byle gość na motorku może sobie pogrywać z funkcjonariuszami policji to ch*j, a nie państwo. Z jednej strony płaczemy, bo fotoradary, bo patrole, bo kontrole, z drugiej strony jak jakiś pajac w Sopocie robi rajdy po chodnikach, a były Górniak po koksie przejeżdża babcie na przejściach, to się pytamy "a gdzie była policja". Nie żałuję ich, bo sami wiedzieli do jakiej roboty idą, ale tak szczerze mówiąc, to mają w ch*j ciężko w państwie, w którym nikomu się nic nie podoba.

Al...........yk

2014-07-27, 10:32
Koleś z kamerą wyszedł na miętką faje. wieśniak

Pietrzu

2014-07-27, 10:32
Jak stwierdzili, ze mozna tam parkowac to trzeba bylo postawic maszyne przed ich 'radiowozem' :) ewentualnie poinformowac, ze jeszcze o takim przepisie nie slyszales i dziekujesz za uzyskanie informacji

4x4offroad

2014-07-27, 10:42
rondo w pruszczu Gd.? ;)

mi...........dz

2014-07-27, 11:26
Wiem od znajomych że bez pleców w tym wieku w policji takiej fuchy nie załapiesz także chłopaki na pewno są ustawieni i każda skarga zostanie użyta jako papier toaletowy. Wiem bo kiedyś zgłaszałem skargę na policjanta który nie chciał okazać mi swojej legitymacji i co? I odpisali mi, że w toku postępowania (hahaha) nie znaleziono żadnych nieprawidłowości i mogę iść do sądu ;)