18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

saves

2017-03-30, 23:36
Jest już późno, wyłączyłem głośniki, a słuchawek nie chce mi się zakładać. Zresztą... I tak, pies ich j***ł.

gambiterv

2017-03-30, 23:37
Bidny ten dziadek na wózku , nawet tętnicy nie może sobie przegryźć.

maniek123pl

2017-03-30, 23:39
gambiterv napisał/a:

Bidny ten dziadek na wózku , nawet tętnicy nie może sobie przegryźć.



Ptaki mają najgorzej.

Ni...........ny

2017-03-30, 23:50
maniek123pl napisał/a:

Do hymnu.


Do hymnu wolacy, do hymnu


TT4

2017-03-30, 23:54
k***a oni w kordon policji to wchodzą jak w masło więc nie wiem z czego tego śmieszki...

Radbug

2017-03-31, 00:00
Luźna obserwacja. Ile znacie normalnych osób, które na co dzień w taką pogodę popie**alają sobie w okularach przeciwsłonecznych? A tutaj co druga osoba ma. Chyba stare przyzwyczajenie z poprzedniego systemu.

krzyks

2017-03-31, 00:07
Fałszują jak zwykle. Ta baba w zielonych okularach mnie rozj***ła... :homer:

Ni...........ny

2017-03-31, 00:19
innykonbarwyognia napisał/a:

Jaka unia tacy jewropejczycy...



Tak się zastanawiam skąd u was to zamiłowanie do rusycyzmów. Objaw tęsknoty za związkiem radzieckim, czy wy k***y na prawdę piszecie zza Uralu ?

Nie czaj się, pisz w ojczystym języku ЕВРОПА :kawa:

Ptoon

2017-03-31, 00:20
Wydawałoby się, że z wiekiem ludzie stają się mądrzejsi, a ich doświadczenie pozwala im skuteczniej dążyć do prawdy, że przeżywszy kilkadziesiąt lat, obserwując zmieniającą się politykę, będą bardziej racjonalni.... a tu takie k***a zindoktrynowane, sparciałe grzyby. Póki to nie wymrze to w tym, kraju nie będzie lepiej. Już tysiące lat przed naszą erą jak spisywali historie ze starego testamentu to znali ten mechanizm socjologiczny. Dlatego ci żydzi którzy pamiętali niewolę w Egipcie nie mogli wejść do ziemi obiecanej, tylko zapieprzali 40 lat po pustyni. Tutaj jest dokładnie to samo, ci ludzie większość "pięknych lat młodości" żyli pod sowieckim butem, to teraz ich plecy bolą jak nikt na nich nie stoi i szukają nowego buta (niemieckiego). Postkolonialna hołota.

kaiel

2017-03-31, 01:46
nie, Rysiek stawia zupę i kotleta...ale dopiero po śpiewaniu

TytanowyRosomak

2017-03-31, 03:46
Gdyby pis zostawił emerytury konfidentów i ubeków w spokoju nie było by tego całego cyrku a tak przynajmniej można się pośmiać :) Tym dziadkom wszystkim za poprzedniego systemu żyło się bardzo dobrze i dobrze żyło się w nowym do teraz. Ktoś pytał o motywacje jaka pcha ich na ulicę za Ryśkiem to na pewno nie obrona demokracji bo widać że nią gardzą albo jasno mówią że demokracja jest wtedy gdy wygrywa ich strona (typowe u lewaków), na ulice popchnęła ich kasa bo z 3000zł emeryturki zrobiło się 2000zł i cytując prawie każdego kodziaża "za takie pieniądze nie da się żyć" :P ich ofiary na które donosili czy pałowali jako milicjanci czy zomowcy żyją z emerytur ponad połowę niższych.

Wiewór

2017-03-31, 07:05
TytanowyRosomak napisał/a:

Gdyby pis zostawił emerytury konfidentów i ubeków w spokoju nie było by tego całego cyrku a tak przynajmniej można się pośmiać :) Tym dziadkom wszystkim za poprzedniego systemu żyło się bardzo dobrze i dobrze żyło się w nowym do teraz. Ktoś pytał o motywacje jaka pcha ich na ulicę za Ryśkiem to na pewno nie obrona demokracji bo widać że nią gardzą albo jasno mówią że demokracja jest wtedy gdy wygrywa ich strona (typowe u lewaków), na ulice popchnęła ich kasa bo z 3000zł emeryturki zrobiło się 2000zł i cytując prawie każdego kodziaża "za takie pieniądze nie da się żyć" :P ich ofiary na które donosili czy pałowali jako milicjanci czy zomowcy żyją z emerytur ponad połowę niższych.


A co będzie z emeryturami towarzysza prokuratora Stanisława Piotrowicza, który wsadzał do lochów opozycję?
A Leonid Krasulski bolszewicki oprawca, który strzelał w Gdańsku do opozycji?
Andrzej Kryże - teraz pisowiec. Kiedyś sędzia czerwonoarmista. Zasłynął tym, że skazał Bronisława Komorowskiego na więzienie za działalność opozycyjną.
Takie k***y bolszewickie są w PIS. jak powiedział Piłsudski "raz się sk***isz, k***ą pozostaniesz".
Nawet taki kiepski prezydent jak Komorowski był w opozycji. Gdzie był wasz Jarek jak się zaczęła walka z komunistami. Odpowiecie mi kiedyś na to? ch*ja odpowiecie. Powiem wam gdzie był. Spał pod kocykiem w objęciach mamusi i srał pod siebie ze strachu.
Zdajesz sobie sprawę, że 90% PIS opiera się na byłych komunistach? Złodziej krzyczy najgłośniej łapać złodzieja.

Wiesz w ogóle o co chodzi z tą ustawą to przesk***ysyński debilu?
Zabierają emerytury WSZYSTKIM, którzy przepracowali chociaż dzień w urzędach i służbach mundurowych za komuny. Mój dziadek w czasie wojny działa w partyzantce w Niepołomicach. Został ranny i stracił część prawej dłoni. Po wojnie pracował jako nauczyciel w podstawówce. Później skończył studia i zaczął pracę w Urzędzie Celnym. Całe życie pracował dla odbudowy Polski. I takie j***ne szczury z pis jak ty cieszą się z tego, że takim ludziom zabiorą emerytury. Wiesz ilu ludzi jest takich jak mój dziadek? Takich, którzy nie mieli nic wspólnego z ustrojem tylko po prostu pracowali dla Polski. Co ty k***a myślisz, że każdy milicjant był od katowania opozycji? a kto k***a łapał pospolitych bandytów? a sekretarka, która pracowała w jakimś urzędzie w osranym powiecie bez prądu przy świeczkach? Co ona k***a zawiniła, że jej te pisowskie ch*je zabiorą emeryturę? A milicjant, który przepracował jeden dzień w milicji i później całe życie w policji w wydziale ds. terroru kryminalnego gdzie tępił takich bandytów na których sam widok nasrał byś mimowolnie w spodnie. Jemu też należy zabrać emeryturę? wg ciebie tak bo pracował jeden dzień w milicji.

Pis to obłuda. U nich same k***y bolszewickie w partii. Im nikt nie zabierze emerytury. Emerytury zabiorą ludziom, którzy odbudowywali ten kraj z ruin po wojnie. A takie tępe k***y bez mózgu jak ty powtarzają hasła z tvp i radia maryja i cieszą się, że pis nasra na tych wszystkich ludzi. Jesteś ch*j a a nie patriota.
Moi rodzicie napie**alali kamieniami w ZOMO w powstaniu w Nowej Hucie. A gdzie byli twoi rodzicie jak się zaczęły strajki? Pewnie w ORMO napie**alali gumą opozycję w obronie swoich pegieerów nie przynoszących żadnego zysku.