18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-03-31, 14:11
Daimler1916 napisał/a:

Prosty przykład upodlenia się za kilka zielonych banknocików (patrz: manifestacje KOD).


Opowiem ci taką anegdotkę.
Sytuacja której przysłuchiwałem się u mnie w pracy na budowie. Przerwa. Majster z pracownikami wdali się w dyskusję polityczna. Sziststom na całego. Majster pisowiec. Pracownicy opozycja.
Koniec rozmowy wyglądał tak, że majster osaczony przez pracowników zaczął drzeć mordę "wy ch*je kodowcy, wy platformersi, wy k***y j***ne złodzieje, ubeki. Wam się k***a marzy złodziejstwo jak za komuny w wy ch*je". Na to operator z koparki, który się temu przyglądał mówi do majstra. Zdzisiu a powiedz ty mnie po co tobie te bańki na ropę na samochodzie? bo wiesz... ostatnio jakoś mi koparka dużo pali. Majster zbladł i poszedł bez słowa.
Jakiś czas później dowiedziałem się, że operator koparki został zwolniony z pracy. Majster "doniósł" na niego do dyrekcji, że kradnie paliwo ze swojej maszyny.
Koledzy, kierownik operatora i behapowiec budowy. Wszyscy za niego poręczyli i tak został wyj***ny bo majster powiedział, że nie będzie pracował ze złodziejem.
To jest prawdziwe oblicze każdego pisowca. Obłudna zakłamana ludzka glizda.
Popracuj nad morałem z tej historii.

Sz...........an

2017-03-31, 15:11
prawda jest taka, że podział jaki panuje w społeczeństwie czyli jacyś pisowcy, peowcy itd. jest odzwierciedleniem tego co mamy w sejmie. Plujecie na siebie jadem tak samo jak robią to politycy, a jedyna rzecz jaka łączy polaków to taka, że są okradani przez swoich faworytów zasiadających w sejmie, za to polityków też łączy jedna rzecz: okradają Polaków.

Także wykłócajcie się dalej nędzni kretyni która partia lepsza itd. Zamiast się zjednoczyć i mimo swoich poglądów pogonić całe to bydło to jedni bronią drugich, tak się dajecie k***a otumaniać i oszukiwać. Nic dziwnego, że w tym kraju jest jak jest.

PanAndrzej666

2017-03-31, 15:30
a w większości stare rozj***ne rury co nie wiedzą o co chodzi ale jest k***a jak na pielgrzymce to idą !

motorcycleman

2017-03-31, 17:04
dziadek jak dziadek. do młodej (nie będzie trudno znaleźć - wyróżnia się) chyba dotarło, że trochę siara.

ePeeL

2017-03-31, 17:18
Niestety, ale zarzewiem każdej rewolucji musi być ruch społeczeństwa i możliwość stworzenia alternatywy, a w tym kraju to drugie jest właściwie niemożliwe, bo każda k***a która się dopcha do władzy będzie czerpać z tego jak największe profity. Tutaj trzeba wystrzelać wszystkich polityków razem z ich dziećmi i wnukami, bo może matkę i ojca oszukasz, ale natury już nie i geny zrobią swoje. A i w ogóle to j***ć PO, ale PiS jeszcze bardziej. k***y złodzieje.

mazin

2017-03-31, 17:29
Niezwyciężony napisał/a:



Tak się zastanawiam skąd u was to zamiłowanie do rusycyzmów. Objaw tęsknoty za związkiem radzieckim, czy wy k***y na prawdę piszecie zza Uralu ?

Nie czaj się, pisz w ojczystym języku ЕВРОПА :kawa:



Zdaje się, że nie załapałeś:
jew

Kondra

2017-03-31, 17:41
Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tymi starymi ludźmi? Zawsze się uważało, że starzy ludzie = PiS i takie osobniki chodziły na przeróżnych pisowskich marszach, wiecach etc. A teraz przeciw pisowi - też starzy ludzie. k***a, skąd oni ich biorą?

Ni...........ny

2017-03-31, 18:08
mazin napisał/a:

Zdaje się, że nie załapałeś:
jew


Zdaje się, że jesteś idiotą ;-)


TytanowyRosomak

2017-03-31, 20:04
Nie no podział jest oczywisty na tych co byli w ubecji i innych strukturach prl i służyli ludowej a tych którzy tego nie chcieli i nie mieli z tym nic do czynienia, widzę że rozciągnęło się to też na potomków tych co służyli czerwonym :) czyli smutne bo myślałem że jak wymrą ostatnie czerwone gnidy będzie normalnie a tu ch*j :P

el...........wy

2017-04-02, 14:15
Tak właściwie to co w związku z tym?