18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al...........go

2017-03-31, 07:13
TytanowyRosomak,

A według ciebie pisiory z ich rozdawnictwem kasy to prawica? Biedny ty.

TytanowyRosomak

2017-03-31, 09:02
O moich rodziców się nie martw :) Z tamtym systemem nie mieli nic wspólnego. Pozdro dla dziadka :) A co do pis to nigdy na nich nie głosowałem bo socjalizm mnie nie kręci.

ro...........24

2017-03-31, 09:43
j***ne euro-cwe*e. Osama i tak ich zapie**oli

~Velture

2017-03-31, 10:10
25 osób... robi wrażenie...

buoba

2017-03-31, 10:37
Velture napisał/a:

25 osób... robi wrażenie...



W TVNie powiedzą że było ich 1000 :-D

eMJay8086

2017-03-31, 10:40
@Abraxus
Diagnoza: za dużo TVN-u, za mało faktów (NIE "Faktów").

support3

2017-03-31, 11:01
@UP strasznie to smutne ale w stosunku do TVPisior, TVN wychodzi na rzetelną telewizję

janlew

2017-03-31, 11:07
support3 napisał/a:

@UP strasznie to smutne ale w stosunku do TVPisior, TVN wychodzi na rzetelną telewizję


Chyba dla upośledzonych umysłowo.
1. lewactwo - PO, N., SLD, itd
W TVP - jest dużo ,
W TVN - jest dużo,
2. Centrum - PIS, Kukiz
W TVP - jest dużo,
W TVN - jest ale mniej.
3. Prawica - RN, Korwin, Braun, Michalkiewicz,
W TVP - jest ale mniej.
W TVN - nie ma w ogóle
Słyszałeś kiedyś określenie "Pluralizm"? Jak nie to doczytaj i nie pie**ol głupot.

Wiewór

2017-03-31, 11:12
eMJay8086 napisał/a:

@Abraxus
Diagnoza: za dużo TVN-u, za mało faktów (NIE "Faktów").


To k***a zaprzecz pisowski koczkodanie, że w PIS siedzą bolszewickie szczury, które uciekły z tonącego okrętu o nazwie PRL. Myślą, że jak zdjęli ze ścian portrety Stalina, z biurek popiersia Lenina i powiesili na ścianie portret Papieża to ktoś im k***a ktoś zapomni, że za komuny walczyli w obronie interesów Moskwy.
Te szumowiny, te ch*je, te zakłamane sprzedajne k***y bolszewickie lachociągi siedzą teraz w pierwszym rzędzie i krzyczą "precz z komuną".
Dalej. Zaprzecz, że to nie są fakty. Powtarzam: Piotrowicz, Krasulski, Kryżę. Te trzy k***a sprzedajne siedzą w PIS i krzyczą przecz z komuną.
Nic mnie tak nie wk***ia jak obłuda.
Zrozumiałeś wreszcie k***a? PIS to jest BOLSZEWIA BIS. Tylko tam idą takie k***y sprzedajne co się im marzył wieczny PRL.

altus140

2017-03-31, 11:29
Dobre milfy :)

nsbikescom

2017-03-31, 11:30
@TytanowyRosomak - zaserwowali ci papkę i to żresz, o to im chodziło :) A To, że głównie ta ustawa dotyka normalnie pracujących niegdyś ludzi, jak ci dzisiejsi, to już ciebie nie interesuje ? Idąc tą drogą, za 20 lat, gdy będzie panować inna partia, powinni zabrać emerytury pracującym dzisiaj policjantom oraz wszelkiej maści innym pracownikom państwowym, którzy zarabiają na chleb, za czasów gdy panuje PISlam ?

@Abraxus - Piwo, za rozjaśnienie, jak to naprawdę wygląda.

htp

2017-03-31, 11:46
Abraxus napisał/a:


A co będzie z emeryturami towarzysza prokuratora Stanisława Piotrowicza, który wsadzał do lochów opozycję?
A Leonid Krasulski bolszewicki oprawca, który strzelał w Gdańsku do opozycji?
Andrzej Kryże - teraz pisowiec. Kiedyś sędzia czerwonoarmista. Zasłynął tym, że skazał Bronisława Komorowskiego na więzienie za działalność opozycyjną.
Takie k***y bolszewickie są w PIS. jak powiedział Piłsudski "raz się sk***isz, k***ą pozostaniesz".
Nawet taki kiepski prezydent jak Komorowski był w opozycji. Gdzie był wasz Jarek jak się zaczęła walka z komunistami. Odpowiecie mi kiedyś na to? ch*ja odpowiecie. Powiem wam gdzie był. Spał pod kocykiem w objęciach mamusi i srał pod siebie ze strachu.
Zdajesz sobie sprawę, że 90% PIS opiera się na byłych komunistach? Złodziej krzyczy najgłośniej łapać złodzieja.

Wiesz w ogóle o co chodzi z tą ustawą to przesk***ysyński debilu?
Zabierają emerytury WSZYSTKIM, którzy przepracowali chociaż dzień w urzędach i służbach mundurowych za komuny. Mój dziadek w czasie wojny działa w partyzantce w Niepołomicach. Został ranny i stracił część prawej dłoni. Po wojnie pracował jako nauczyciel w podstawówce. Później skończył studia i zaczął pracę w Urzędzie Celnym. Całe życie pracował dla odbudowy Polski. I takie j***ne szczury z pis jak ty cieszą się z tego, że takim ludziom zabiorą emerytury. Wiesz ilu ludzi jest takich jak mój dziadek? Takich, którzy nie mieli nic wspólnego z ustrojem tylko po prostu pracowali dla Polski. Co ty k***a myślisz, że każdy milicjant był od katowania opozycji? a kto k***a łapał pospolitych bandytów? a sekretarka, która pracowała w jakimś urzędzie w osranym powiecie bez prądu przy świeczkach? Co ona k***a zawiniła, że jej te pisowskie ch*je zabiorą emeryturę? A milicjant, który przepracował jeden dzień w milicji i później całe życie w policji w wydziale ds. terroru kryminalnego gdzie tępił takich bandytów na których sam widok nasrał byś mimowolnie w spodnie. Jemu też należy zabrać emeryturę? wg ciebie tak bo pracował jeden dzień w milicji.

Pis to obłuda. U nich same k***y bolszewickie w partii. Im nikt nie zabierze emerytury. Emerytury zabiorą ludziom, którzy odbudowywali ten kraj z ruin po wojnie. A takie tępe k***y bez mózgu jak ty powtarzają hasła z tvp i radia maryja i cieszą się, że pis nasra na tych wszystkich ludzi. Jesteś ch*j a a nie patriota.
Moi rodzicie napie**alali kamieniami w ZOMO w powstaniu w Nowej Hucie. A gdzie byli twoi rodzicie jak się zaczęły strajki? Pewnie w ORMO napie**alali gumą opozycję w obronie swoich pegieerów nie przynoszących żadnego zysku.


Jedna z niewielu rozsądnych wypowiedzi.
Reszta wie tylko to, co i ktoś powiedział i leczą tym swoje kompleksy

Ma...........gw

2017-03-31, 12:03
Pisowcy i kodziarze - rak toczący nasz kraj.

Janlew jak zwykle mistrz - centurm: kukuz* i pis**
:sispalm:

*popie**oleniec
**socjalistyczne śmiecie, komuniści przefarbowani na katoli

RedIsGood

2017-03-31, 12:50
Abraxus napisał/a:


To k***a zaprzecz pisowski koczkodanie, że w PIS siedzą bolszewickie szczury, które uciekły z tonącego okrętu o nazwie PRL. Myślą, że jak zdjęli ze ścian portrety Stalina, z biurek popiersia Lenina i powiesili na ścianie portret Papieża to ktoś im k***a ktoś zapomni, że za komuny walczyli w obronie interesów Moskwy.
Te szumowiny, te ch*je, te zakłamane sprzedajne k***y bolszewickie lachociągi siedzą teraz w pierwszym rzędzie i krzyczą "precz z komuną".
Dalej. Zaprzecz, że to nie są fakty. Powtarzam: Piotrowicz, Krasulski, Kryżę. Te trzy k***a sprzedajne siedzą w PIS i krzyczą przecz z komuną.
Nic mnie tak nie wk***ia jak obłuda.
Zrozumiałeś wreszcie k***a? PIS to jest BOLSZEWIA BIS. Tylko tam idą takie k***y sprzedajne co się im marzył wieczny PRL.



Najlepsze jest to, ze te PISdy bełkoczą coś o Targowicy gdy tymczasem to właśnie PIS jest współczesną Targowicą.

Daimler1916

2017-03-31, 13:06
Prosty przykład upodlenia się za kilka zielonych banknocików (patrz: manifestacje KOD).