18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkanie w Japoni (Tokio)

Bober • 2014-12-21, 18:53
Jeśli po ostatnim odcinku zaciekawiła was Japonia to teraz odcinek o wynajęciu mieszkaniu w Tokio wraz z cena ;-)



Fragless

2014-12-22, 06:44
Każdy ma swoje zdanie na temat gościa i jego działalności na youtubie. Ja tam gościa nawet lubie, bo porusza wszystkie kwestie życia tam i jest to przynajmniej coś bardziej inteligentnego i z sensem niż większość dzisiejszych produkcji internetowych.

A co do idiotów od "nabijacie mu wywietlenia!!!"...Wy też je nabijacie jakiemuś półgłówkowi, który pie**oli od rzeczy lub wypuszcza jakieś gówno jak np. Blok Ekipa. Jeśli gość na tym zarabia to znaczy, że ma łeb na karku, więc nie wiem po co to całe sapanie jakby to wam lub waszym matkom (u których pewnie większość tu żyje na garnuszku) wyciągał bezpośrednio hajs z portfela.

Halibut

2014-12-22, 12:27
Fragless napisał/a:

wypuszcza jakieś gówno jak np. Blok Ekipa.



Gówno to ty.

Co do tematu. Żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy, że Japonia to super miejsce na emigracje.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Abenomika-zawiodla-Zarobki-Japonczykow-niskie-jak-podczas-recesji-3054468.html

Japonia to będzie prawdopodobnie pierwszy znaczący bankrut na arenie międzynarodowej. Mają premiera bardziej poj***nego niż Tusk i Kaczyński. Abe wprowadza politykę (zwaną także abeniką), która polega na ogromnym zwiększaniu podaży yena, wzroście podatków i ogólnie zaciskaniu klina podatkowego. Skutki są takie, że Japonia jest bardziej zadłużona niż Grecja czy Polska, stopy procentowe są sztucznie utrzymywane na niskim poziomie. Zarobki spadają, ceny rosną, społeczeństwo się starzeje. Hiperinflacja już niedługo wypie**oli tak mocno, że typowy janusz, który pojedzie się tam dorobić zostanie z dnia na dzień bez żadnej kasy... Japończycy to przetrwają, zacisną pasa i bez żadnego ale zaczną budować Japonię od zera przez co ich wnukowie znów będą bogaci. janusze raczej otworzą mordę i to wszystko.

dmnunited

2014-12-22, 14:00
Cytat:

Mam prawo krytykować, wk***ia mnie jego morda. Jestem ekspertem. A w ogóle to najbardziealj wk***iają mnie j***ne ekscytatorskie optymistyczne k***y, które każdy negatywny głos czy krytykę traktują jako "hejting", bo przecież ich materiały takie zajebiste i nowatorskie, a gimbohorda fanów gotowa zabić za swojego bożka. Dlatego też polski Youtube i nie tylko polski wygląda jak wygląda, a kto pamięta czasy zajebistych filmików w 240p, ten wie jak ten serwis się sp***olił.



ale o co chodzi... masz odwagę krytykować go w ten sposób tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś przed monitorem komputera w swoim domku, w szlafroczku i ciepłych bamboszach. na żywo dostałbyś dwa razy w łeb i byś się tego oduczył, ponieważ chamstwo nie jest do przyjęcia w normalnym społeczeństwie. krytyka jest do przyjęcia tylko wtedy, kiedy jest konstruktywna. jak ktoś hejtuje tylko po to, żeby hejtować i wylewać swoje żale, to lepiej, żeby zamknął się i nic nie mówił.

konop720

2014-12-22, 14:30
ale od Gonciarza to wy sie odpie**olcie! kawał dobrej roboty robi i chyba na siłe szukacie irytacji w jego mordzie

Ar...........an

2014-12-22, 17:59
Gimbownicy już zajęci przedwczesnym otwieraniem prezentów, bo coś nadzwyczaj mało hejtów na Gonciarza. Czekam na kolejne wieści z Japonii