18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkanie w Japoni (Tokio)

Bober • 2014-12-21, 18:53
Jeśli po ostatnim odcinku zaciekawiła was Japonia to teraz odcinek o wynajęciu mieszkaniu w Tokio wraz z cena ;-)



Tompior

2014-12-21, 23:14
Chcecie się dowiedzieć czegoś o Japonii? Pytajcie. Żyłem tam 3 miesiące i nie w Tokio, tylko 1500 km dalej na skraju cywilizacji - w lesie w górach.
PS. Nie irytuje was samo patrzenie na tego typa z filmu?

DiamondBack

2014-12-21, 23:17
Jak oglądam filmy z Japonii to ogarnia mnie taka tęsknota...

kih0n

2014-12-21, 23:18
fala hejtu bo chłop robi w życiu to co chce a nie siedzi jak k***a na etacie za 1500 brutto.
troche ogłady, skoro go stać to niech sobie tam mieszka, nie zazdroszczę mu i sam bym chciał tam chwilę pomieszkać.
nawet jeśli mu rodzice dają to co? żal bo ogarniętych starych?

@Szczota
skrzynka zimnej wódy za post

Devianto

2014-12-21, 23:27
Co wy macie do tego gościa z filmu ?? Według mnie całkiem sympatyczny , miły kolo który potrafi ciekawie opowiadać i pokazywać rzeczy które dla większości polaków są lekko "egzotyczne" jak zresztą cała Azja , widać ze to gościu to lubi, czerpie z tego przyjemnosc czego chcieć więcej.

PS. Pewnie wiekszość hejtujących tutaj po napisaniu komentarza woła "MAMOOOOO kiedy będzie w końcu ta kolacja ?" .
H*J W DUPE HEJTEROM DOBRANOC.

dmnunited

2014-12-21, 23:30
Są dwie rzeczy pewne w życiu - śmierć oraz to, że po wejściu na sadistica znajdziesz setki sfrustrowany pajaców, którzy wolą hejtować wszystko i wszystkich dookoła sprzed ekranu monitora. Powodzenia w dalszym życiu ku*asiarze.

Majozen

2014-12-21, 23:31
Jak mnie wk***ia jego morda... No ja pie**ole, nic do człowieka nie mam, ale sama jego prezencja, dykcja i ogólnie sposób bycia działa na mnie jak płachta na byka.

lith

2014-12-21, 23:36
@bloodwar
Ta, nie stać mnie na mieszkanie w centrum, więc wezmę 2 mieszkania, jedno w centrum, drugie poza i samochód. Fuck logic.

beno1

2014-12-22, 00:22
ale bym r*chał japonki

On...........ka

2014-12-22, 00:39
beno1 napisał/a:

ale bym r*chał japonki



w Azji jest podobno najwięcej transwestytów, odnalazłbyś / odnalazłabyś się

Crow22

2014-12-22, 00:49
Standardowo, gdy nie masz niczego mądrego do powiedzenia zacznij hejtować... Pociśnij po filmiku, po autorze, po tym że przegrał życie, bo Wam wszystkim jest super w waszym pięknym kraju... A każdy kto wyjechał za granice i jest w stanie się utrzymać sam, nauczyć się czegoś, zwiedzić świat, poznać inne kultury to od razu dupy wam wszystkim ściska że dla kogoś się udało?

Autor dzieli się swoimi przemyśleniami i ciekawostkami, z miejsca na które wiele osób chciało by zwiedzić ale nie stać ich na to, bo żyją nadal w tym syfie, muszą utrzymywać rodzinę, dzieci, chorych rodziców, czy nawet sami siebie, a wakacje to mają wymarzone jak pojadą raz na 4 lata na Mazury pod namiot i trafi się dobra pogoda.

Dragonov

2014-12-22, 01:04
Mam prawo krytykować, wk***ia mnie jego morda. Jestem ekspertem. A w ogóle to najbardziej wk***iają mnie j***ne ekscytatorskie optymistyczne k***y, które każdy negatywny głos czy krytykę traktują jako "hejting", bo przecież ich materiały takie zajebiste i nowatorskie, a gimbohorda fanów gotowa zabić za swojego bożka. Dlatego też polski Youtube i nie tylko polski wygląda jak wygląda, a kto pamięta czasy zajebistych filmików w 240p, ten wie jak ten serwis się sp***olił.

chumak

2014-12-22, 01:05
Ekspertem nie jestem ale gdzieś tam kiedyś słyszałem (coś mogło się zmienić), że koszt miesiąca pobytu w Japonii to około 10tyś zł. Mieszkanie w Tokio jest średnio w cenie trochę wyższej (chyba ok. 2tyś zł) niż mieszkanie w Warszawie z tym że średnia zarobków przekracza chyba 9tyś zł (w przeliczeniu) a większość produktów jest średnio 10-15% droższa niż w Polsce. Gość z filmiku był już miesiąc w Japonii a teraz planuje kilkumiesięczny pobyt, jego filmiki są dość ciekawe. Ktoś pytał z czego on ma kasę - podobno pisze artykuły o grach i tym podobnych + kasa z książek + hajs z youtube (całkiem spory).

Pan.Umrzyj

2014-12-22, 01:55
Poznawanie japońskiej kultury kończy się gdy zapraszają cię do miejskiej łaźni i gapią ci się na ku*asa. Byłem na tydzień i przyznam że Tokio miasto imponujące aczkolwiek niezwykle męczące. Mimo wszystko zaskakuje zorganizowaniem, ich metro rozwala mózg a jedzenie, nie tak drogie to zupełnie inny poziom niż schabowe.

KTMracer

2014-12-22, 03:18
Lubię ogladać gościa dlatego że jako "polak" opisuje japońską rzeczywistość.

Jak wam nie pasuje morda, to że wyjechał, że zarabia na you tubie, że h*j wie skąd ma na to hajs itd... TO WYpie**alAĆ. Nie dajcie piwa, nie oglądajcie i nie komentujcie. Mordę widać na podglądzie, opis też, co łaska przeczytać i scrollować dalej.

Człowiek chce poczytać normalne komantarze odnośnie filmu i dowiedzieć się czegoś ciekawego, ale nie da się i h*j mnie strzela czytając ten "polaczków" hejt. Wypie**alać, to jest mój ból dupy!