18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metroseksualizm to plaga

Frajer z wolności • 2013-06-05, 22:17
Sadistica przeglądam codziennie, ale temat zakładam po raz pierwszy, bo rozpiera mnie duma i niepokój o los pewnego anonima. Na mojej FB tablicy notorycznie dostaję propozycje odwiedzenia jakiejś pedalskiej strony. Dziś pojawił sie na niej komentarz, który napawa mnie radością, bo zgadzam się z nim w 100%.
Jednak czuję, że lewacka świta wielkomiejskich i bardzo modnych ludzi, zlinczuje kolesia za jego poglądy. Dlatego wrzucam screena i linka, żebyśmy w razie jakiejkolwiek interwencji "modnych męzczyzn" z tego portalu, pomogli Naszemu bratu i zaspamowali tę "wartościową" stronę. Stronę bądź co bądź znanego mi osobiście tzw. "szafiarza".


Żródło: http://mr-faceless.blogspot.com/2013/05/dan.html

Yattaman

2013-06-05, 22:19
Wygląda jak Michał Szpak :O

HotSzot

2013-06-05, 22:26
Krakow przeprasza za Dana. Swoja droga to on chyba kanalami musi sie przemieszczac, ze jeszcze mu nie wpie**olili w takim miescie jak moj kochany, rodzimy Krakow :amused:

mo...........et

2013-06-05, 22:34
a tam plaga, pie**olenie, na szczęście ludzie dla których worek po zimniokach to modny ciuch stanowią niewielki margines społeczeństwa, niech se śmigają po mieście "lansersko" odj***ni, ch*j z nimi.

Frajer z wolności

2013-06-05, 22:43
mopet,
Chyba nie byłeś na krakowskim Rynku.
Przechodząc nim codzień, mam wrażenie, że jestem na jakiejś paradzie równości. Dziś napie**alało deszczem, w dodatku tylko 10 stopni Celsjusza, a koleś w japonkach, spodenkach takich, że ledwo moszne zakrywają i w damskiej bluzie z napisem: "I'am sexy boy"... A takich "pięknisiów" to można spotkać co 10 metrów, dlatego nie pie**ol, że to co pie**oliłem to pie**olenie, pie**olony pie**olcu.

bloodwar

2013-06-05, 22:58
Kraków nie potarfi jakoś znaleźć złotego środka - albo pedzie w makijażu, damskich bluzkach i rurkach albo k***a Prawdziwi Patrioci - łyse pancury z meczetami. Dokąd idziesz k***a Krakowie, Quo k***a vadis non omnis moriar Kraków with maczeten?

booore

2013-06-05, 22:58
Zdradzę wam tajemnicę - oni nie r*chają.

mo...........et

2013-06-05, 23:00
Frajer z wolności, byłem na Krakowskim rynku, wiem jak to wygląda, banda pajaców się lansuje w modnym miejscu, tyle. W skali większej niż Krakowski rynek (który sam w sobie jest miejscem lanserskim) jest takich durnych snobów odpowiednio mniej, dla mnie niech sobie będą. Mamy jako taką wolność, jeśli tylko chcą wyglądać jak idioci to proszę bardzo.

Frajer z wolności

2013-06-05, 23:09
mopet,
Zgadzam się, ale nie zmienia to faktu, że mnie jako normalnego chłopaka, wychowanego na wsi, zgodnie z piramidą tradycyjnych wartości, może to razić.
Tak samo jak gejów rażą prawne różnice dzielące pary homoseksualne od heteroseksualnych.

Mnie boli zanikanie prawdziwej męskości, a ich boli "dyskryminacja", z którą spotkali się w Polsce.
Uroki demokracji...

PS: Nie jestem dresem, skinheadem, ani kibolem. Po prostu tu się urodziłem i tu chciałbym żyć, a gdy widzę jak moja ukochana Polska coraz bardziej stara sie rownać do multikulturalnej i bezgranicznie tolerancyjnej zachodniej Europy, to po prostu jest mi przykro.

Destroyer

2013-06-05, 23:55
Zanim przeczytałem tytuł, odruchowo spojrzałem na fotkę i pomyślałem ładna kobita o co kaman? Dopiero po chwili doczytałem. Teraz już wiem skąd się biorą kobiety sadistica :amused:

Nuck4d-

2013-06-06, 01:03
r*chałbym
#edit
o k***a nie.

majorbień

2013-06-06, 01:04
To nie żaden Dan tylko Danka,
do garów szmato : D

nygas232

2013-06-06, 01:05
To nie jest śmieszne, to jest tragiczne.