18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metroseksualizm to plaga

Frajer z wolności • 2013-06-05, 22:17
Sadistica przeglądam codziennie, ale temat zakładam po raz pierwszy, bo rozpiera mnie duma i niepokój o los pewnego anonima. Na mojej FB tablicy notorycznie dostaję propozycje odwiedzenia jakiejś pedalskiej strony. Dziś pojawił sie na niej komentarz, który napawa mnie radością, bo zgadzam się z nim w 100%.
Jednak czuję, że lewacka świta wielkomiejskich i bardzo modnych ludzi, zlinczuje kolesia za jego poglądy. Dlatego wrzucam screena i linka, żebyśmy w razie jakiejkolwiek interwencji "modnych męzczyzn" z tego portalu, pomogli Naszemu bratu i zaspamowali tę "wartościową" stronę. Stronę bądź co bądź znanego mi osobiście tzw. "szafiarza".


Żródło: http://mr-faceless.blogspot.com/2013/05/dan.html

bravoteampolska

2013-06-06, 01:18
Kolejny niewypał , ni to chłop ni baba raz ch*ja pociągnie a raz wkłada .

Palić kurestwo na stosach , bądź w sposób mniej inwazyjny wysyłać do wojska na 2 lata , tam już k***e przeciągną po błotach

Dabro32

2013-06-06, 01:18
Z chęcią poznam i postawię flaszkę wódki temu panu co komentował ten dramatyczny wybryk natury.

Lordzik92

2013-06-06, 01:55
A niech sie tak ubieraja, co wam to przeszkadza... Nie ma milszego widoku jak taki wrazliwy inwidualista spotyka na swojej teczowej drodze kilku skinow czy wynudzonych dresow, ktorzy przejeci jego losem, proboja swoich umiejetnosci psychologii fizycznej by uleczyc takiego nieszczesnika z jego fetyszu. Odziwo tego typu zabiegi, jesli zostaly wykonane przez profesjonalistow, przynosza zaskakujace rezultaty, wg. amerykanskich naukowcow u 40% badanych juz po pierwszym zabiegu nie bylo widac zadnych oznak choroby!

bladyFred

2013-06-06, 02:04
Gdy próbowałem wejść na stronę żeby zbluzgać tego peda*a padł mi Firefox z powodu jakiegoś tam krytycznego błędu... Przypadek? Nie sądzę...

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-06, 02:21
k***a dał bym sobie rękę obciąć że to Marta Kaczyńska :D

lapps

2013-06-06, 02:36
Cytat:

Krakow przeprasza za Dana. Swoja droga to on chyba kanalami musi sie przemieszczac, ze jeszcze mu nie wpie**olili w takim miescie jak moj kochany, rodzimy Krakow




mysla sobie "jakas brzydla dupa" i ida dalej

slawekfmx

2013-06-06, 02:51
Czytam o pedanie i widzę zdanie: Kiedy zapytałem bla bla bla i jest opis ubioru czytam go i dochodzę do wniosku że tam nie może być "zapytałem"

bsmlody89

2013-06-06, 03:34
Krakow przeprasza za Dana. Swoja droga to on chyba kanalami musi sie przemieszczac, ze jeszcze mu nie wpie**olili w takim miescie jak moj kochany, rodzimy Krakow


"Kraków, ojczyzna Polaków. Miasto pogardy i obłudy"

NieWeszles

2013-06-06, 04:02
Ból dupy poziom hard. A ch*j was obchodzi w czym chodzi :)

przemas1234

2013-06-06, 05:12
h*j wam w dupe w czym chodzi niech napie**ala nawet w stroju borata,ma ochote jego sprawa ,dzięki takim zawistnym polskim przypie**oleńcom jesteśmy w głębokiej dupie i babramy się w gównie- jednak prawdziwe jest równanie polak =h*j

Gienek2

2013-06-06, 08:08
no właśnie agresja na takich osobników jest zbędna i niewłaściwa , a wystarczy się pośmiać z niego to może sam zrozumie, jeśli nie to jest to jego wybór i trudno... nikt nam nie każe się z nim kolegować :P

mazin

2013-06-06, 08:12
No i co wam chodzi? Bez takich Danów nie byłoby sadola, a już z pewnością "kobiet" sadola ;-)