18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metroseksualizm to plaga

Frajer z wolności • 2013-06-05, 22:17
Sadistica przeglądam codziennie, ale temat zakładam po raz pierwszy, bo rozpiera mnie duma i niepokój o los pewnego anonima. Na mojej FB tablicy notorycznie dostaję propozycje odwiedzenia jakiejś pedalskiej strony. Dziś pojawił sie na niej komentarz, który napawa mnie radością, bo zgadzam się z nim w 100%.
Jednak czuję, że lewacka świta wielkomiejskich i bardzo modnych ludzi, zlinczuje kolesia za jego poglądy. Dlatego wrzucam screena i linka, żebyśmy w razie jakiejkolwiek interwencji "modnych męzczyzn" z tego portalu, pomogli Naszemu bratu i zaspamowali tę "wartościową" stronę. Stronę bądź co bądź znanego mi osobiście tzw. "szafiarza".


Żródło: http://mr-faceless.blogspot.com/2013/05/dan.html

platini1

2013-06-06, 08:19
O ile chodzenie w rurkach czy noszenie długich włosów jestem w stanie rozumieć (mam tu na myśli prawdziwie długie włosy, bez jakiegoś pedalskiego ubiorku, tak bardziej na metala) to takie coś przechodzi moje pojęcie. Jak facet k***a może się tak ubrać? Poprzednim razem jak scrollowałem stronę to myślałem, że to jakaś laska, za drugim razem, gdy przeczytałem tytuł i popatrzyłem na zdjęcie pomyślałem "do kobiet też się przypie**alają o metroseksualizm?", dopiero po jakimś czasie dostrzegłem lekko męskie rysy mordy tego osobnika. Mogłem się pomylić, bo gość stoi jak kobieta i jest dokładnie tak uczesany.
k***a, kiedyś taki wiking zapie**alał w długich włosach, z brodą, ciekał toporem i był mężczyzną, teraz takie coś zapuszcza włosy i przez to stają się one powoli oznaką pedalstwa.
Tak w ogóle to co to jest moda? Dobra, jestem facetem nie zrozumiem, bo ubieram się tak żeby było wygodnie, a nie w ch*j pięknie, zastanawia mnie tylko kto to wymyśla. Bo skoro coś jest modne, to musi się komuś podobać, a komu podoba się takie coś? Pewnie jakimś słit laskom, które znają się na "imidżu", są Tap Madl i w ogóle. Na szczęście to sprawa tego gościa jak się ubiera, przynajmniej więcej kobiet dla normalnych facetów zostanie. ;p

elda1987

2013-06-06, 08:56
niech koleś sobie chodzi ubrany jak chce, jego sprawa, że wygląda jak wygląda, ale jedyne co mnie dziwi, że są kobiety, którym takie coś się podoba :) no k***a nie ogarniam. Kryptolesby jakieś albo co.

Kinio

2013-06-06, 09:02
Zamiast skupiać się na tym jak wyglądają i zachowują się inni, lepiej jest skupić się na własnym wizerunku. Osobną kwestią jest fakt, że o męskości nie decyduje wygląd jest charakter.
Żeby nie było nieporozumień. Uważam że ten gość wygląda fatalnie i w ogóle nie pasuje ten styl do niego. Sądzę jednak, że to bardziej jego problem a nie społeczny.

mazin

2013-06-06, 09:12
Nos jak klucz do zakrystii, krzywe nogi... Wolę Grycankę!

Bila

2013-06-06, 10:37
Czy nie zauważyliście tej plagi,że każde beztalencie musi zrobić z siebie pedała,aby zaistnieć.

nynek345

2013-06-06, 10:38
Wygląda jak brzydka laska. Hipstery pie**olone :D

kryzys23

2013-06-06, 11:04
Podobny do tego Szpaka... kolejny zjeb

PolityczNiePoprawny

2013-06-06, 11:35
@ Za złamanie punktu 5.2 regulaminu, czyli za posty o charakterze agresywnym, rasistowskim, antysemickim, homofobicznym (itp.), nawołującym do przemocy zarówno wirtualnej, fizycznej bądź psychicznej będziemy karać albo blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą
Hahaha mam przestać obrażać żydów czy pedałów chyba przestane odwiedzać wasza stronę.

Soniac

2013-06-06, 11:55
Cytat:


Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu.


Nic dziwnego. Wiedzą,że są wyróżniający się (poj***ni)-narażeni na mocną krytykę. O to im właśnie chodzi. Przy tępieniu trzeba uważać żeby przypadkiem nie dodać sławy

po...........cz

2013-06-06, 13:38
Dzięki za cynk.. jak spotkam to wpie**olę

lew121212

2013-06-06, 15:28
W następnym sezonie powracają Derby Krakowa, więc nie będzie pedałów :D

ś...........ą

2013-06-06, 17:12
To nie metroseksualista, tylko sfeminizowany "mężczyzna", ewentualnie coś transo-podobne. Metroseksualista =/= damskie ciuszki. Powyższe gimbazjum jest przeciwne żeby wszyscy nosili mundurki i jednocześnie hejtuje indywidualność. Może wszyscy chodźmy goli? To nie Wasz interes, czy koleś założył worek od ziemniaków, czy liścia wzorem tfu! biblijnego Adama.

nitrox89

2013-06-06, 18:57
Jade mu wpie**olić

Loaloa

2013-06-06, 19:41
Jesteście chorzy z nienawiści, was się powinno dożywotnio izolować. Co wam złego zrobił ten koleś? Jak mi się czyjś strój nie podoba, to się nie patrzę i zajmuję się ważniejszymi sprawami. Jesteście żałośni.

PA...........SM

2013-06-09, 23:02
Zero męskości :( Co z niego za chłop??? Ja bym go szybko wyleczył