18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody policyjne i ich bezkarność

nietoperz002 • 2013-01-17, 21:51
Ostatnio zrobiło się dość głośno w moim miasteczku(a dzięki telewizji TVN w całej Polsce) o brutalnych metodach policji lub jak kto woli torturowaniu.Nie będę tego zbyt opisywał,wszystko jest w reportażu z linku.Dziś można było obejrzeć o 20:00 w TTV cały materiał.Dodam tylko ,że podobnych sytuacji było już kilka. Szkoda tylko,że nikt z tym nic nie może zrobić,a może raczej nie chce?




Jak znajdę cały dzisiejszy reportaż,to postaram się wrzucić.

nietoperz002

2013-01-17, 22:05
Shinigamix napisał/a:

k***y j***ne



Myślę,że dla policjantów praktykujących takie metody na niewinnych obywatelach to raczej komplement

Gamge

2013-01-17, 22:13
Jeżeli to prawda Policjanci powinni być wyj***ni na zbity pysk, dostać zarzuty i najlepiej odsiedzieć swoje. Natomiast uważam że do czasu aż policja będzie pracować dla STATYSTYK to k***a takie sytuację są możliwe. Policja jest dla nas a nie dla słupków w tabelkach dla polityków. Najwyższa pora to zmienić.

macleod

2013-01-17, 22:15
Skoro nie byli w stanie odnalezc winnych, to cala zmiana, która była w tym dniu podczas przesłuchania łącznie z dowodcą powinna zostać wyj***na w trybie dyscyplinarnym. Za brak reakcji/przyzwolenie na takie zachowanie "kolegów"... :kawa:

krzywy1986

2013-01-17, 22:30
a poszkodowanie nie widzieli kto ich bił niech wskażą palcem i po sprawie ten i ten...

normalnynick

2013-01-17, 22:47
przeciez to k***a nie tylko tam sie dzieje, wystarczy trafic na dolek i przekonac sie o realiach

Brona_Talerzowa

2013-01-17, 23:21
Ja policji nie bronie, ale niestety jest to jakaś metoda. Oczywiście radykalna, ale zazwyczaj takie właśnie są najlepsze. Rzeczywiście otłukli niewinnych gości, ale był to przypadek odosobniony (zwykle tłuką zasłużonych, którym sami z chęcią skopalibyśmy dupy) i skończyło się na posiniaczonych stopach.
Sam nie wiem może policja to rzeczywiście k***y, Ale jak widzę takiego sztucznie przejętego redaktora, który mało się nie popłacze razem z poszkodowanymi i tę ckliwą muzyczkę w tle, to mi się robi słabo.


BTW Kto w ogóle ogląda jeszcze ogląda takie stronnicze i nieobiektywne gówno jak "Uwaga"?

Gu...........99

2013-01-17, 23:32
Wszędzie zdarzają się pomyłki, mylą się lekarze, kierowcy, mechanicy i policjanci. Może wpie**ol był za darmo, zdarza się.

Polak chce skutecznej policji, chce żeby patrol wypałował blokersów pod klatką a jak dostanie mandat to olaboga, jaka krzywda, kraj j***nych, zakompleksionych hipokrytów.

Takie programy nigdy nie były obiektywne i zawsze będą służyć jednemu - powstaniu programu o dobrej oglądalności.


blackluck

2013-01-17, 23:38
Ich prawo MUSI tak samo obowiązywać, dlaczego tyle spraw o byle gówno jest ciągnięte pod sąd ? A kiedy zdarza się nadużycie funkcjonariusza wszystko jest umarzane ? To są układy i układziki, ręka rękę myje, swój swojego nie ruszy. Mam trochę przykładów z własnego otoczenia.

bulman90

2013-01-17, 23:46
Brona_Talerzowa napisał/a:



BTW Kto w ogóle ogląda jeszcze ogląda takie stronnicze i nieobiektywne gówno jak "Uwaga"?



Ciekawe skąd dowiedziałbyś się o tej sprawie gdyby nie to stronnicze i nieobiektywne gówno UWAGA? Pewnie sam byś na to trafił szerloku! Pewnie bazujesz na obiektywnej i niestronniczej wiedzy babki lukającej z okna albo zasłyszanej na ulicy: ej stary szłyszałeś, że...

EudezetReprezent

2013-01-18, 00:10
to sa bezkarne k***y a wiadomo reka reke myje i czuja sie bezkarnie

Rejtan

2013-01-18, 00:16
Gurgul99 napisał/a:

Wszędzie zdarzają się pomyłki


Torturowanie podejrzanego, w celu wydobycia zeznań nazywasz pomyłką?

Gurgul99 napisał/a:

Polak chce skutecznej policji, chce żeby patrol wypałował blokersów pod klatką a jak dostanie mandat to olaboga, jaka krzywda, kraj j***nych, zakompleksionych hipokrytów.



A łamanie prawa przez człowieka, który to prawo powinien egzekwować nie jest hipokryzją?
Zgodnie z Twoją logiką, do policji powinni iść tępe osiłki, którzy każdemu podejrzanemu tak napie**olą pałami, aż się przyzna.

cieha

2013-01-18, 02:34
wszyscy k***a kręcą, jeden drugiego broni, żeby nikt nie zakapował na innych.

snik0

2013-01-18, 07:23
na ch*j te krążki ruszał...