18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody policyjne i ich bezkarność

nietoperz002 • 2013-01-17, 21:51
Ostatnio zrobiło się dość głośno w moim miasteczku(a dzięki telewizji TVN w całej Polsce) o brutalnych metodach policji lub jak kto woli torturowaniu.Nie będę tego zbyt opisywał,wszystko jest w reportażu z linku.Dziś można było obejrzeć o 20:00 w TTV cały materiał.Dodam tylko ,że podobnych sytuacji było już kilka. Szkoda tylko,że nikt z tym nic nie może zrobić,a może raczej nie chce?




Jak znajdę cały dzisiejszy reportaż,to postaram się wrzucić.

Nabs

2013-01-18, 13:04
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ja policji nie bronie, ale niestety jest to jakaś metoda. Oczywiście radykalna, ale zazwyczaj takie właśnie są najlepsze. Rzeczywiście otłukli niewinnych gości, ale był to przypadek odosobniony (zwykle tłuką zasłużonych, którym sami z chęcią skopalibyśmy dupy) i skończyło się na posiniaczonych stopach.
Sam nie wiem może policja to rzeczywiście k***y, Ale jak widzę takiego sztucznie przejętego redaktora, który mało się nie popłacze razem z poszkodowanymi i tę ckliwą muzyczkę w tle, to mi się robi słabo.


BTW Kto w ogóle ogląda jeszcze ogląda takie stronnicze i nieobiektywne gówno jak "Uwaga"?



Odosobniony przypadek? Ty chyba sobie k***a żartujesz? U mnie w mieście gdzie mieszkam, mogę ci wskazać ponad 15 osób które dostało w ten sposób wpie**ol na policji, o stłuczonych żebrach to nawet nie wspomnę. Myślisz k***a że masz jakie kolwiek szanse w walce z policją? Kiedyś na sadolu opisywałem sytuacje, gdzie synalek jakiegoś policjanta wj***ł mojej mamie całą gaśnice (proszkową 20kg) przez okno do domu, bo moja matka mieszka na parterze i to było lato, i w sumie nie tylko mojej matce, bo kilku innym sąsiadom też się oberwało. I co? Przyjechała policja, zabrali go, on się przy nich odlał niemal na sam radiowóz, po imieniu ich zawołał żeby go do domu odwieźli. A tydzień później przyszedł dzielnicowy do mojej matki, bo koleś złożył doniesienie, że to moja matka tą gaśnicą napie**alała, i że jej celem było zabicie własnych dzieci. Gdy moja matka wraz z sąsiadami poszła wyjaśnić sprawę na policje, oczywiście sk***ielowi nic nie zrobili, bo to synalek jakiegoś policjanta wyżej postawionego na miejskiej komendzie. Jakiś czas później koleś siedział na przystanku autobusowym nieopodal domu mojej mamy, i kiedy ona wracała z zakupów wraz z koleszkami wykrzykiwał hasła typu: "morderczyni dzieci", "wariatka", etc. Matka zamiast dzwonić na policje, zadzwoniła do mnie, wpadłem wk***iony, poszarpałem się z nimi trochę, jakiś sąsiad wezwał policje, przyjechali, coś tam nas rozdzielali itp no i w sumie nic z tego nie wynikło, policjanci którzy przyjechali na miejsce to byli ci sami policjanci którzy wcześniej go zabierali. Wk***iony tym że znów jest to samo, zacząłem naskakiwać na policjanta, że mam świadków itp że nagłośnie to bo być tak nie może że oni jakiegoś swojego koleżkę kryją no i koniec końców zacząłem się nawet z policjantem przepychać, efekt tego był mandat 500zł za czynną napaść na policjanta na służbie i 48h na dołku. I w sumie gdyby nie mój jeden znajomy (były sąsiad) który jest dochodzeniowym na tej komendzie, to pewnie jeszcze jakiś wyrok bym dostał.. No i z tego co on mi powiedział nie mam szans na to żeby doprowadzić do jakiejkolwiek sprawiedliwości w związku z zaistniałą sytuacją, bo tutaj rączka rączkę kryje.

O osobach które znam osobiście które zostały pałowane, po to żeby wymusić zeznania, to mogę wspomnieć tylko jedną z nich, ponieważ przypadek jest kuriozalny. Gość ma brata który miał wyrok za kradzież samochodu czy coś takiego, i on sam święty nie był, ale problem cały polega na tym, że cokolwiek zostało w jakiej kolwiek części miasta ukradzione, to zawsze przyjeżdżali do niego zabierali go na komendę i spuszczali mu wpie**ol, i to nie jeden czy nawet 5 razy, bo sytuacja że przyjeżdżała policja po niego i wracał siny, albo nawet nie mógł iść bo miał po obijane stopy, to była niemal normą.

Także z łaski swojej, jeżeli nie jesteś wszędzie, i nie wiesz wszystkiego, to się za wszystko nie wypowiadaj, bo zakrawa to już nie tylko na ignorancje, ale i na głupotę. Nie twierdzę że policja to k***y, bo sam mam w policji 2 znajomych, ale twierdzę że ludzie to k***y, bez względu na to jaki zawód wykonują. Wk***iają mnie takie pajace jak ty, co wszystko k***a widzieli, wszystko wiedzą, pie**oleni internetowi specjaliści.

Garulec

2013-01-18, 13:07
Policja nas chroni? A kto nas chroni przed policją?

konkretjak150

2013-01-18, 13:42
Takie coś jest na porządku dziennym i na mendowniach jest na to przyzwolenie, powiem nawet więcej, jest na to przyzwolenie społeczne, bo mimo to, że policjant powinien prawa bronić, to przecież skoro kogoś zatrzymali, to nie bez powodu, czyli wpie**ol nie zaszkodzi. Takie niestety debilne myślenie zmanipulowanego społeczeństwa, że jak zatrzymany to nie może być niewinny, bo przecież policja to tylko bandziorów zatrzymuje. Dla nich najważniejsze, żeby ktoś się przyznał, dlatego robią takie rzeczy i mają wyj***ne czy winny, czy niewinny, z resztą skoro się przyznał no to chyba winny nie ? Jak ktoś ma słabszą psychikę to na prawdę tak go dojadą, że przyzna się do czegoś, czego nie zrobił, żeby mieć już spokój. A policja ucieszona, winny jest bo się przyznał, premia jest i dziękuję. Niestety bardzo rzadko takie rzeczy wychodzą na jaw w związku z czym jak już się tak zdarzy można puścić w telewizji bajkę o "błędach, odosobnionych przypadkach i stresującej pracy", nie wspominając, że winnych nigdy nie można wskazać i właściwie to pokrzywdzeni sami sobie wpie**ol spuścili. Inna sprawa, że do policji zazwyczaj idą ludzie, którzy albo nie mają ambicji i liczą na szybką emeryturkę, albo w szkole byli tępieni i teraz są "panami władzami" i się odkuwają na wszystkim co się rusza, albo jedyny kontakt z policją w życiu mieli oglądając W11 i myślą, że tak to wygląda. Nie oszukujmy się, nienawiść do policji nie bierze się z nikąd. Chroń nas Boże przed katami w mundurach o niebieskim kolorze.

PaulBZWNGR

2013-01-18, 13:46
Audycja zawierała lokowanie produktu: Lidl Sklepy Spożywcze sp. z o.o. Sp. k.

:) )))

KoziaR[PL]

2013-01-18, 14:06
a już niebawem policja będzie uzbrojona w paralizatory ;] wtedy to będą historie... ludzie będą ginąć porażeni prądem ;]

kamgol

2013-01-18, 14:19
Wstawiłby ktos link do sciagniecia tego filmiku???

Daavid94

2013-01-18, 14:21
snik0 napisał/a:

na ch*j te krążki ruszał...


To tak jakl Ty byś znalazł 2x po 100zł i nimi zapłacił. A potem by Cię zamknęli bo te pieniądze były podrobione ;] .
Ogarnij się . :wisielec:

MojaAdrenalina

2013-01-18, 14:24
ku**a teraz powinno się te psy tak samo napie**alać pałką jak tych dwóch gości...

marcin1414

2013-01-18, 14:50
Dopiero się obudziliście? Tak zawsze było, jest i będzie a ty tu wyjeżdzasz z "Dodam tylko ,że podobnych sytuacji było już kilka" ..

chrisonit

2013-01-18, 15:31
Ciekaw jestem, czy komentowały tu te same osoby co przy filmiku z pacyfikacji kibiców przed meczem, tylko tutaj po drugiej stronie barykady...

@upBrona_Talerzowa, chyba nigdy szufladki, albo piętek na komendzie nie było za darmo, co?

kroplowa

2013-01-18, 18:25
08:33 Powinno być 'Helsińska [..]'

luxter50

2013-01-18, 18:36
rozstrzelac w p*zdu wszystkich

MojeAvi

2013-01-18, 19:18
macleod - Prosze Cie, mądry się znalazł. Nie widzisz, że PRAWO pozwala. Bo według prawa dwóch policjantów ma racje nawet jeżeli są poszlaki w postaci dowodów. :)

Inaczej... jakby poszkodowany był policjantem... Dlatego ja chce do wojska :[

tigerqaz

2013-01-18, 19:54
Moim skromnym zdaniem Policja w tych czasach to samo zło.
Ale to tylko moje zdanie i mam do wyrażania tego zdania pełne prawo. :D
To jedyne co o nich myślę i w życiu, nawet gdym miał ojca w psiarni nie miał bym do niego szacunku jeśli miałby takie metody działania.

Murzyn200

2013-01-18, 20:06
Brona_Talerzowa napisał/a:

Ja policji nie bronie, ale niestety jest to jakaś metoda. Oczywiście radykalna, ale zazwyczaj takie właśnie są najlepsze. Rzeczywiście otłukli niewinnych gości, ale był to przypadek odosobniony (zwykle tłuką zasłużonych, którym sami z chęcią skopalibyśmy dupy) i skończyło się na posiniaczonych stopach.
Sam nie wiem może policja to rzeczywiście k***y, Ale jak widzę takiego sztucznie przejętego redaktora, który mało się nie popłacze razem z poszkodowanymi i tę ckliwą muzyczkę w tle, to mi się robi słabo.


BTW Kto w ogóle ogląda jeszcze ogląda takie stronnicze i nieobiektywne gówno jak "Uwaga"?



Tortury powinny być szokujące i krótkotrwałe. Na co komu takie tortury, po których przyzna się, że upadek ZSRR został ukartowany przez świnki morskie z księżyca. No, chyba że ważne aby wsadzić, nie ważne czy winnego.