18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody policyjne i ich bezkarność

nietoperz002 • 2013-01-17, 21:51
Ostatnio zrobiło się dość głośno w moim miasteczku(a dzięki telewizji TVN w całej Polsce) o brutalnych metodach policji lub jak kto woli torturowaniu.Nie będę tego zbyt opisywał,wszystko jest w reportażu z linku.Dziś można było obejrzeć o 20:00 w TTV cały materiał.Dodam tylko ,że podobnych sytuacji było już kilka. Szkoda tylko,że nikt z tym nic nie może zrobić,a może raczej nie chce?




Jak znajdę cały dzisiejszy reportaż,to postaram się wrzucić.

el...........iz

2013-01-18, 20:53
w człuchowie woj. pomorskie też były takie historie ale porządek z tym zrobili wypiepszyli kilka osób

zbijok

2013-01-18, 23:41
Panowie od "po co ruszał"...
Wziął bo k***a nie miał za co jeść, do tego dogląda matki, byście byli w takiej sytuacji to byście stali z kubkiem pod kościołem, bo siły byście nie mieli dupy na skup złomu ruszyć.
Wprowadzenie 250zł za noc na dołku to całkowita przesada, jak dostaniesz przegotowaną wodę to możesz się cieszyć bo standard to kranówa z niedomytego kubka, wypie**alają cię z rana na kacu 70km od domu i ich nic nie interesuje

ASAKKU

2013-01-19, 19:13
Nie no ludzie... A czemu ja mam niby wierzyć temu Panu??? Bo współczucie wzbudza???
No bo ja też w krzakach ostatnio znalazłem pół kilo fety... Spojrzałem, "O k***a, mąka, będzie z czego chlebek upiec!!!" .... Bla bla bla, propagandowe gówno...

pepa1705

2013-01-19, 23:04
XasakkuX napisał/a:

Nie no ludzie... A czemu ja mam niby wierzyć temu Panu??? Bo współczucie wzbudza???
No bo ja też w krzakach ostatnio znalazłem pół kilo fety... Spojrzałem, "O k***a, mąka, będzie z czego chlebek upiec!!!" .... Bla bla bla, propagandowe gówno...




czekaj czasu Tobie albo komus z twojej rodziny tez kiedys ktos tak napie**oli to zmienisz zdanie.