18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet w Warszawie jeszcze w tym roku

tds1974 • 2014-02-14, 11:44
Cytat:

Jeszcze w tym roku ma zakończyć się budowa Ośrodka Kultury Muzułmańskiej wraz z meczetem. Ośrodek ma być gotowy w drugiej połowie roku, prawdopodobnie na rozpoczynający się pod koniec czerwca ramadan (28 czerwca- 27 lipca). ŹRÓDŁO





Z tego co wiem, konkretna data otwarcia jest ukryta ze względu na protesty, które z różną częstotliwością trwają od 4 lat. Muzułumanie wiedzą, że jeśli meczet powstanie warszawiacy nie będą mogli go wyburzyć (nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu). Prawo koranu tego zabrania.

Wygląda na to że warszawiacy 5 razy dziennie będą słuchali wezwań do modlitwy :D

zairland

2014-02-15, 22:48
Cytat:

Już sobie wyobrażam jak te protesty wyglądają. Grupka p*zdusiów ze śmiesznymi tabliczkami pokrzykuje śmieszne hasełka, a potem grzeczniutko rozchodzi się do domciu... Toteż od 4 lat efekt zerowy. Protest to by był jakby zaj***li wykonawcę projektu, a budynek wysadzili.


Hindusi w 1992 właśnie tak rozwiązali problem... wpiszcie w googlach "Babri Masjid Demolition"- nie dbali nawet ze mial 500 lat, i byl zabytkiem :mrgreen:

Pan_Doktur

2014-02-16, 00:16
Cytat:

nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu


Cię pojebło poczytaj o Angoli

nimportequi

2014-02-16, 00:57


Już ładuję, podajcie adres!!

bohdan_lazuka

2014-02-16, 01:55
Meczet ten jest przy bluecity, al. Jerozolimskie, tuż przy rondzie zasrańców syberyjskich. Ostatnio go widziałem...

spiepszaj_dzbanie

2014-02-16, 09:51
Światłocień napisał/a:

lUważam, że dopóki ciapaki nie srają się o cokolwiek jeden meczet nie zaszkodzi...


Jasne, tak się zaczyna: jeden jeden meczet nie zaszkodzi, potem drugi i setny, aż zaczną Ci "srać na głowę".

BoryzSadek

2014-02-16, 11:45
Bo w Angoli nie zburzono meczetów..

kothletino

2014-02-16, 22:09
Świnie podrożeją :(