18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet w Warszawie jeszcze w tym roku

tds1974 • 2014-02-14, 11:44
Cytat:

Jeszcze w tym roku ma zakończyć się budowa Ośrodka Kultury Muzułmańskiej wraz z meczetem. Ośrodek ma być gotowy w drugiej połowie roku, prawdopodobnie na rozpoczynający się pod koniec czerwca ramadan (28 czerwca- 27 lipca). ŹRÓDŁO





Z tego co wiem, konkretna data otwarcia jest ukryta ze względu na protesty, które z różną częstotliwością trwają od 4 lat. Muzułumanie wiedzą, że jeśli meczet powstanie warszawiacy nie będą mogli go wyburzyć (nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu). Prawo koranu tego zabrania.

Wygląda na to że warszawiacy 5 razy dziennie będą słuchali wezwań do modlitwy :D

pazuzu54

2014-02-15, 14:54
Pięć razy dziennie.. k***a. W Jaworznie nawoływanie do modlitwy słychać co godzinę, a o szóstej rano napie**alają mielodyjkami jakimiś. No mióóóód k***a.

szczurto

2014-02-15, 15:00
Więc Warszawo obudź się!!! Ruszcie dupska masarni i kupcie troche świni, zawiadomić rmf tvn czy jakies inne gowno zeby było głośno ;) i bedzie dobrze ;)

CYPRIAN

2014-02-15, 15:38
prędzej mi h*j na dłoni wyrośnie niż ten meczet , może będzie podobnie jak z flagą?

oneshott

2014-02-15, 15:52
W Białym Stoku juz probowali postawic:). I juz widzialem w Polse jeden spalony meczet, wiec obalam mit ze nie da sie wyburzyc meczetu:). Piwo dla was sadole.

level1989

2014-02-15, 15:59
Już wiemy gdzie będzie pierwszy przystanek marszu niepodległości :D buehehe

XtravaganZa

2014-02-15, 16:11
I gdzie się podziali "patryjoci"? Jak rozj***ć tęczę (swoją drogą ładną) i narobić chały podczas Święta Niepodległości, to pędzą na oślep i sieją zniszczenie z przemocą. A przed islamskim ścierwem uciekają? :-/

stefan997997

2014-02-15, 17:02
oneshott napisał/a:

W Białym Stoku


Gdzie? Jeżeli chodzi Ci o Białystok, to fakt, szkielet stoi i niszczeje od jakichś kilkunastu lat :D

xjan

2014-02-15, 17:09
No warszawiaki teraz możecie "podrzucić im świnie".

Trzyzet

2014-02-15, 17:51
Kumpel podsunął pomysł, żeby iść w dyngusa z pistoletami na wodę wypełnionymi świńską krwią :)

CahirAepMawr

2014-02-15, 19:20
tds1974 napisał/a:


(nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu). Prawo koranu tego zabrania.



Jak się k***a nie udało? W Angoli zakazali tego całego gówna i rozpie**olili te ch*jobudowle. :fuck-off:

QuaPL

2014-02-15, 21:11
Wiem, że mnie zlinczujecie internetowi napinacze, ale ch*j z tym.

Wszędzie j***ć Islam, j***ć ciapatych... Jakby to było największym zagrożeniem dla Polski. Czy tak trudno jest zauważyć, że jak Muzułmanie tu przyjeżdżają to muszą pracować, bo tu za darmo nikt nie dostaje, a jak już dostanie to na nic nie starczy. Oni nie są jak te cygańskie gówna, którzy zamiast się zając choćby muzyką, tańcem - zarabiać na swojej kulturze, to tylko "pan da". Znam 3 etapy dżihadu i wiem, że tak wygląda właśnie pierwszy etap. Ale oni wiedzą, że Polacy to nie tchórze jak zachodnia Europa i że jak u nas będzie się działo to samo co tam, to wtedy "zrobimy im taki dżihad jak Jan III Sobieski pod Wiedniem". My, czyli raczej nie 90% was, bo jesteście tylko mocni w internecie. Ale jak się buduje u nas muzeum potomków chazarów to cisza i wszystko fajnie. Więc przestańcie pie**olić, że Islam nam zagraża, bo zagrożeniem jest ta żydokomuna, która dalej sobie rządzi i śmieje się z takich jak Wy, bo nie widzicie prawdziwego zagrożenia.

Polvodka

2014-02-15, 21:48
lolodziubek napisał/a:

Po pierwsze W Algierii zburzono wszystkie meczety !!! Więc się da :)
A nie można się zakraść na budowę i zakopać tam zdechłą świnię ? Koran zabranie budowania meczetu na nieczystej ziemi :) Tak się robi w Hiszpanii :)


Nic mnie bardziej nie wk***ia jak pisanie o czymś o czym nie ma się pojęcia i wprowadzanie ludzi w błąd.
W algierii (tak, specjalnie) islam (to co wcześniej) jest religią dominującą, a zdelegalizowano ten twór w Angoli.

Różnicę widać gołym okiem.
algieria:


Angola:

xy_m4rc1n

2014-02-15, 22:07
Ludzie którzy tam pracują powinni zapie**alać cały beton stal i co im się do łapy przyklei i niech budują zobaczymy jak długo postoi.

JakubWojna

2014-02-15, 22:22
lolodziubek napisał/a:

Po pierwsze W Algierii zburzono wszystkie meczety !!! Więc się da :)
A nie można się zakraść na budowę i zakopać tam zdechłą świnię ? Koran zabranie budowania meczetu na nieczystej ziemi :) Tak się robi w Hiszpanii :)



w Angoli