18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet w Warszawie jeszcze w tym roku

tds1974 • 2014-02-14, 11:44
Cytat:

Jeszcze w tym roku ma zakończyć się budowa Ośrodka Kultury Muzułmańskiej wraz z meczetem. Ośrodek ma być gotowy w drugiej połowie roku, prawdopodobnie na rozpoczynający się pod koniec czerwca ramadan (28 czerwca- 27 lipca). ŹRÓDŁO





Z tego co wiem, konkretna data otwarcia jest ukryta ze względu na protesty, które z różną częstotliwością trwają od 4 lat. Muzułumanie wiedzą, że jeśli meczet powstanie warszawiacy nie będą mogli go wyburzyć (nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu). Prawo koranu tego zabrania.

Wygląda na to że warszawiacy 5 razy dziennie będą słuchali wezwań do modlitwy :D

Lord_Rzeźnik

2014-02-15, 13:10
Pytanie: kto dopuścił to tego, że wydano pozwolenie na budowę?

Jabraxx

2014-02-15, 13:12
nie w Algeri tylko w Angoli zburzono.

Mojoo

2014-02-15, 13:14
tds1974 napisał/a:



Obrazek
Muzułumanie wiedzą, że jeśli meczet powstanie warszawiacy nie będą mogli go wyburzyć (nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu). Prawo koranu tego zabrania.



GENIALNE k***A. Dać sobie wzmiankę w swojej starożytnej książce, że nasz przybrany ojczym w niebie się mega wk***i jak zburzymy mu jego budynek. Jedynie dzięki takim wzmiankom właśnie ta religia istnieje jeszcze. Chrześcijanie, w kwestii wciskania wam bredni nie jesteście gorsi (chrzest w wieku niemowlęcym taki konieczny do zbawienia).

Kiedy w końcu ludzie przejrzą na oczy, że dominujące religie świata opierają się na najtańszych, skutecznych chwytach marketingowych?

qubus93

2014-02-15, 13:21
podrzućcie im jakąś świnie

Dranzes

2014-02-15, 13:24
Jak nie będą mogli wyburzyć? A kogo obchodzi te pie**olenie z tej ich książeczki?

hosemorales

2014-02-15, 13:36
Jak już go wybudują i zejdą się szmatogłowi na te swoje ramadama to po zamknieciu drzwi wysmarować klamki świńskim smalcem i niech zdychają tam gdzie ich miejsce

Chrząszcz

2014-02-15, 13:39
Ale trzeba przyznać żę ładny ten meczet, przynajmniej na wizualizacji.

beister

2014-02-15, 13:42
Postmodernizm także i ciapatych dopadł, jakie to smutne (wesołe znaczy lul)

kawałchuja88

2014-02-15, 13:47
Popie**oliło ich do końca lewackie k***y.
Ciekaw jestem czy było jakieś publiczne głosowanie w sprawie budowy meczetu, przecież w Polsce jeszcze ciapate sk***ysyństwo to mniejszość.Mam nadzieje, że ten budynek spłonie razem z wyznawcami w środku.

Purgen

2014-02-15, 14:03
W Białystoku też będą burzyć jeden k***idołek

grunzi

2014-02-15, 14:37
"nigdy na świecie nie udało się wyburzyć raz wybudowanego meczetu" Bitch please - patrz na Angolę :)

Magnic

2014-02-15, 14:46
Apel do warszawiaków!
Zakopcie tam świnie. Niech se brudne k***y nie myślą, że mogą robić co im się podoba.
Mochery do boju! Fanatycy katoliccy, brońcie naszego zj***nego (niemniej jednak kochanego) kraju przed ciapatą inwazją!

Światłocień

2014-02-15, 14:50
lulz, nawet jednego pozytywnego komentarza. Nienawiść narodowa motzno.
Uważam, że dopóki ciapaki nie srają się o cokolwiek jeden meczet nie zaszkodzi... Wasz idol Eldo jest przecież Muzułmaninem.