18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matematyka - niektórym ciężko z nią żyć.

Dieeiervonsatan • 2012-12-24, 15:23
Matematyka jest dla niektórych barierą nie do przejścia.

Have2scratch

2012-12-25, 16:06
Arashel napisał/a:




"Zwykły tępak"? Rozumiem że połowa biologów-noblistów to także tępacy bo mają matmę w głębokim poważaniu...?



rozumiem że wszyscy oni walą konia do mega inteligentnych filmików w których baby z ku*asem same sobie obciągają, bo to właśnie sugerujesz przeinaczając to co napisałem. aha i nie znam noblisty który skończyłby polskie gimnazjum. pozdrawiam.

Ork.Fajny

2012-12-25, 16:32
Have2scratch napisał/a:

rozumiem że wszyscy oni walą konia do mega inteligentnych filmików w których baby z ku*asem same sobie obciągają, bo to właśnie sugerujesz przeinaczając to co napisałem. aha i nie znam noblisty który skończyłby polskie gimnazjum. pozdrawiam.


Ci biologowie mają zwykle poziom matematycznych zdolności na poziomie gimnazjum.
Normalny człowiek potrzebuje tylko głównie dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia. Więc nie pomyliłem się, ani nic nie przeinaczyłem.

Kaprys

2012-12-25, 18:34
Po co całki? Umiałem robiłem 10 lat temu. Teraz używam kalkulatora. Podstawowe działania. Ile to % pójdzie na podatki z mojej wypłaty.

kodi17

2012-12-25, 19:03
Taka granica nie istnieje.
Po policzeniu prawo i lewostronnej granicy mamy dwa różne wyniki, a tak być nie powinno.

pablo3z

2012-12-25, 19:04
bloodwar napisał/a:

I na co się Wam taka wiedza przydała? Żeby wpisać raz w życiu komentarz na sadolu?



Taka wiedza i inne zagadnienia z matmy, fizyki i innych takich są np potrzebne żebyście wszyscy mogli wpisywać komentarze na sadolu. Wiec nie gadajcie głupot że to "nie potrzebne" ;]

kasztanek

2012-12-26, 22:46
@bloodwar
Po to, żeby móc się nabijać z takiego debila, co ciągnie socjala po czym odjechać swoim nowym samochodem do domu wybudowanego bez kredytu z pieniędzy zarobionych w dobrze płatnej pracy.

(Szkoda tylko, że za granicą ta praca, ale to już inny temat ;)

kalollo

2012-12-26, 23:21
@Plecionkarz, a Ty to tak serio z tym pytaniem: "Lepiej powiedzcie ile to jest 1^nieskończoność albo 0^0" ?
1^oo = 1
0^0 = 1
skąd wiesz do czego mogą służyć pochodne, granice czy cokolwiek innego, skoro nie umiesz podnosić do potęgi?