18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matematyczny dowcip od Karola

Nikczemny_Płód • 2012-05-20, 16:13
Wchodzi całka oznaczona do pociągu...

a tam nie jej przedział. :shock:

sergeantlipton

2012-05-23, 20:34
taziu napisał/a:

Już widzę jak tworzysz SI dla linii lotniczych baranie. Takich robiących w trakcie studiowania na gównianych wieczorowych jest na pęczki. Dyskusja z Tobą to jak dyskusja z informatykiem po technikum który wykłuca się, że ma lepiej bo ma już doświadczenie :smiechzula:



No dobrze, powiedz gdzie Ty pracujesz i co robisz skoro stać się na to, żeby hejtować moją pracę, o której nie masz pojęcia. Pochwal się syniu jakie masz doświadczenie zawodowe.

taziu

2012-05-23, 20:54
Hejtuję Twoją wiedzę bo wiem, że prawdziwej logistyki to jeszcze na oczy przez 10 lat nie zobaczysz. Jeżeli przyjęli Cię jako świeżaka w wieku 20 lat który gówno wiedział co to jest choćby optymalizacja to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim pracodawcy. I skończ z tym doświadczeniem - jak już wspomniałem, fryzjer po zawodówce z Twojego rocznika zdążył Cię już zjeść i wysrać w doświadczeniu zawodowym. Czy jest lepszy? Czy zarobi więcej? Czy jego miękkie i twarde kompetencje reprezentują jakikolwiek poziom? Nie.

sergeantlipton

2012-05-23, 20:56
taziu napisał/a:

Hejtuję Twoją wiedzę bo wiem, że prawdziwej logistyki to jeszcze na oczy przez 10 lat nie zobaczysz. Jeżeli przyjęli Cię jako świeżaka w wieku 20 lat który gówno wiedział co to jest choćby optymalizacja to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim pracodawcy. I skończ z tym doświadczeniem - jak już wspomniałem, fryzjer po zawodówce z Twojego rocznika zdążył Cię już zjeść i wysrać w doświadczeniu zawodowym. Czy jest lepszy? Czy zarobi więcej? Czy jego miękkie i twarde kompetencje reprezentują jakikolwiek poziom? Nie.



Gościu, nie odpowiedziałeś na pytanie. Kim Ty jesteś?

taziu

2012-05-23, 21:02


Kolesiem który zjada Cię w wielu aspektach na śniadanie mimo że jego doświadczenie opiera się tylko na dwuletnim freelancingu w C#.

sergeantlipton

2012-05-23, 21:04
taziu napisał/a:

Kolesiem który zjada Cię w wielu aspektach na śniadanie mimo że jego doświadczenie opiera się tylko na dwuletnim freelancingu.



Ok, idę płakać :emo:

Aha, jeszcze pytanko: Kiedy ostatnio miałeś w ręku kobiecego cycka? :D

taziu

2012-05-23, 21:07
sergeantlipton napisał/a:


Aha, jeszcze pytanko: Kiedy ostatnio miałeś w ręku kobiecego cycka? :D



Wczoraj. I za chwilę.