18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały wpierdol od tatusia

~Angel • 2011-11-02, 15:14
Córeczka chorująca na porażenie mózgowe dostała pie**ol za korzystanie z internetu



Ojciec to znany amerykański sędzią William Adams



Cytat:

2004: Aransas County Court-At-Law Judge William Adams took a belt to his own teenage daughter as punishment for using the internet to acquire music and games that were unavailable for legal purchase at the time. She has had ataxic cerebral palsy from birth that led her to a passion for technology, which was strictly forbidden by her father's backwards views. The judge's wife was emotionally abused herself and was severely manipulated into assisting the beating and should not be blamed for any content in this video. The judge's wife has since left the marriage due to the abuse, which continues to this day, and has sincerely apologized and repented for her part and for allowing such a thing, long before this video was even revealed to exist. Judge William Adams is not fit to be anywhere near the law system if he can't even exercise fit judgement as a parent himself. Do not allow this man to ever be re-elected again. His "judgement" is a giant farce. Signed, Hillary Adams, his daughter.


Ponury Knur

2011-11-02, 15:25
świetny filmik, ale ciężko na to patrzeć stara i stary pie**olnięci.
Ciekawostką jest że ten oprawca to sędzia.
Ale kawał ch*ja i sadysty z niego. Matka też k***a.
Jak nie mają cierpliwości do dziecka to niech je oddadzą.
Autentycznie szkoda mi tej dziewczynki, a rzadko targają mną jakieś ludzkie odruchy.

bloodwar

2011-11-02, 15:33
Eee myślałem że dostała lańsko za rozbieranie się na kamerkach a nie za taką głupotę...

gin

2011-11-02, 15:46
eee no k***a pogratulować honorowej walki kolesiowi! Kto będzie następny? człowiek na wózku inwalidzkim?

Rafal1757

2011-11-02, 15:50
No i k***a wymierzył sprawiedliwość !

as...........at

2011-11-02, 15:54
TAKE IT, TAKE IT like na old 16yo woman, Turn on your butt and gave it to me !!!

gadet

2011-11-02, 16:04
zaibje cie sk***ielu,jutro ide po wize

Nikczemny_Płód

2011-11-02, 16:05
Cytat:

Autentycznie szkoda mi tej dziewczynki, a rzadko targają mną jakieś ludzkie odruchy.



Ogólnie to prze ch*j sadysta ze mnie, ale jak widze te biedne małe dzieci, te małe kotki, pieski, to tak mi ich szkoda. Sadyści na pokaz, "rzadko mną targają ludzkie odruchy ale tak po za tym ten świat jest taki straszny, tyle cierpienia och jak ja cierpie" :emo:

Sędzia to sędzia, ma wymierzać sprawiedliwość.

Cytat:

zaibje cie sk***ielu,jutro ide po wize



Oczywiście wiemy, że ch*ja zrobisz i go nie zaibjesz.

~Velture

2011-11-02, 16:06
asmodat napisał/a:

TAKE IT, TAKE IT like na old 16yo woman, Turn on your butt and gave it to me !!!


Naucz się angielskiego k***a debilu jeden najpierw bo jebie od ciebie j***nym gimbusem co ma dwóje z podwójnym minusem i to tylko dlatego ,że twojej nauczycielce jest żal trzymać takiego debila w szkole na siłe.

Wojna:)

2011-11-02, 16:13
Swoją drogą za wrzucenie to w neta pewnie dostała taki wpie**ol ze teraz nie wie jak sie nazywa, albo jest już w jakimś kołchozie.

Tak swoją drogą to kiedyś się za coś konkretnego wpie**ol dostawało (wybita szyba, pobity kolega, pismo od dyrektora)...

Ponury Knur

2011-11-02, 16:17
Nikczemny Płód napisał/a:



Ogólnie to prze ch*j sadysta ze mnie, ale jak widze te biedne małe dzieci, te małe kotki, pieski, to tak mi ich szkoda. Sadyści na pokaz, "rzadko mną targają ludzkie odruchy ale tak po za tym ten świat jest taki straszny, tyle cierpienia och jak ja cierpie" :emo:
zaibjesz.



Masz Ę ę skopiuj sobie jak nie masz własnych.
No kotki, pieski, urwane kończyny mnie nie ruszają,
ale bicie bezbronnych upośledzonych dzieci przez jakiegoś ku*asa już tak.
Na ulicy taki ch*j to choćbyś szczał na niego ciepłym moczem to ci słowa nie powie a wróci do domu i wpie**oli dziecku albo żonie.

Nikczemny_Płód

2011-11-02, 16:25
Cytat:

No kotki, pieski, urwane kończyny mnie nie ruszają,


A mnie ruszaja, sa takie słodkie i bezbronne i mają takie śliczne male oczka



PS: Polfony stosuję wybiórczo, przeważnie, ż, ć, ó - ze względów takich by nie popełniać ortów. :rzyga:

Ponury Knur

2011-11-02, 16:32
Nikczemny Płód napisał/a:


A mnie ruszaja, sa takie słodkie i bezbronne i mają takie śliczne male oczka



PS: Polfony stosuję wybiórczo, przeważnie, ż, ć, ó - ze względów takich by nie popełniać ortów. :rzyga:



A mnie ruszaja, sa takie słodkie i bezbronne i mają takie śliczne male oczka
:wali: fap, fap, fap ;)

Przyjmuję tłumaczenie.

vestar

2011-11-02, 16:39
Pewnie ojciec zabronil a ona korzystala sam nie raz dostalem wpie**ol za takie rzeczy, ale jak ma sie stanowczego ojca to co poradzic.
Wy mieliscie starych c*pki i dlatego paliliscie i piliscie w wieku 11 lat co u mnie bylo niedopomyslenia, dlatego ja zawsze bd mial szacunek do ojca bo go tak samo wychowywal jego ojciec i ja tak samo wychowam moje dzieci

Ponury Knur

2011-11-02, 16:43
vestar napisał/a:

Pewnie ojciec zabronil a ona korzystala sam nie raz dostalem wpie**ol za takie rzeczy, ale jak ma sie stanowczego ojca to co poradzic.
Wy mieliscie starych c*pki i dlatego paliliscie i piliscie w wieku 11 lat co u mnie bylo niedopomyslenia, dlatego ja zawsze bd mial szacunek do ojca bo go tak samo wychowywal jego ojciec i ja tak samo wychowam moje dzieci



,,...ja tak samo wychowam moje dzieci''
na dobre ci to nie wyszło.
Współczujemy twojemu dzieciństwu, ale bicie jest dla ciot które nie potrafią poradzić sobie w żaden cywilizowany sposób.
Przemoc to najbardziej popularny środek rozwiązywania problemów u zwierząt.

Stanowczość to nie agresja i przemoc.