18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały wpierdol od tatusia

~Angel • 2011-11-02, 15:14
Córeczka chorująca na porażenie mózgowe dostała pie**ol za korzystanie z internetu



Ojciec to znany amerykański sędzią William Adams



Cytat:

2004: Aransas County Court-At-Law Judge William Adams took a belt to his own teenage daughter as punishment for using the internet to acquire music and games that were unavailable for legal purchase at the time. She has had ataxic cerebral palsy from birth that led her to a passion for technology, which was strictly forbidden by her father's backwards views. The judge's wife was emotionally abused herself and was severely manipulated into assisting the beating and should not be blamed for any content in this video. The judge's wife has since left the marriage due to the abuse, which continues to this day, and has sincerely apologized and repented for her part and for allowing such a thing, long before this video was even revealed to exist. Judge William Adams is not fit to be anywhere near the law system if he can't even exercise fit judgement as a parent himself. Do not allow this man to ever be re-elected again. His "judgement" is a giant farce. Signed, Hillary Adams, his daughter.


~Velture

2011-11-02, 16:55
vestar napisał/a:

Pewnie ojciec zabronil a ona korzystala sam nie raz dostalem wpie**ol za takie rzeczy, ale jak ma sie stanowczego ojca to co poradzic.
Wy mieliscie starych c*pki i dlatego paliliscie i piliscie w wieku 11 lat co u mnie bylo niedopomyslenia, dlatego ja zawsze bd mial szacunek do ojca bo go tak samo wychowywal jego ojciec i ja tak samo wychowam moje dzieci


I widać co z ciebie wyrosło.

Prozac

2011-11-02, 17:01
wsadza go do kryminalu a sedziow to "ludzie" lubia! poza tym w USA nie ma az takich debilizmow jak faworyzowanie psow i pedofilow jak w polszy katolickiej gdzie pedofilow sie izoluje podobnie jak psow ktorzy odsiaduja wyroki! w USA kazdy rowny!

gadet

2011-11-02, 17:02
Nikczemny Płód napisał/a:



Ogólnie to prze ch*j sadysta ze mnie, ale jak widze te biedne małe dzieci, te małe kotki, pieski, to tak mi ich szkoda. Sadyści na pokaz, "rzadko mną targają ludzkie odruchy ale tak po za tym ten świat jest taki straszny, tyle cierpienia och jak ja cierpie" :emo:

Sędzia to sędzia, ma wymierzać sprawiedliwość.



Oczywiście wiemy, że ch*ja zrobisz i go nie zaibjesz.

wlasnie przeskoczyles oczko w gore jestes przed nim

kaiel

2011-11-02, 17:30
pewnie czarne pały oglądała to zasłużyła

biver

2011-11-02, 17:56
Eh...tyle tekstów z podtekstem:) PIWO!

Nikczemny_Płód

2011-11-02, 18:01
Cytat:

:wali: fap, fap, fap ;)



Od tego to ja mam obecnie harda :amused:

Cytat:

wlasnie przeskoczyles oczko w gore jestes przed nim



No Ty to mi na pewno będziesz mówił z kim i gdzie, nad i przed kogo mam przeskakiwać.

Bejker

2011-11-02, 18:02
k***a zasłużyła do dostała.. Nie widzę w płaczu porażenia wie za co dostaje

kicimus

2011-11-02, 18:04
frajer z goscia a zona pewnie tez zastraszona nie ze bym byl za bezstresowym wychowanim nieci wpie**ol pasem sie nieraz nalezy ale k***a tylko 7 minut :mrgreen:

hyp3

2011-11-02, 18:21
ale wy macie zj***ne ryje :) tu jak zwykle 2 komentarze do filmiku a później to już tylko pocisk i cytaty ....

Ponury Knur

2011-11-02, 18:38
hyp3 napisał/a:

ale wy macie zj***ne ryje :) tu jak zwykle 2 komentarze do filmiku a później to już tylko pocisk i cytaty ....



to po co czytasz?

tomek1491

2011-11-02, 18:50
Gosciu niezly. Chyba za duzo filmow sie naogladal. Traktuje corke jak pies jakiegos zlodzieja. Leje po nogach i calym ciele, kaze sie jej klasc. Dac mu tasera, pewnie by uzyl. To jest znecanie. Dac klapsa, moze dwa. Ale nie napie**alac pachem. Zabrac mu prawa rodzicielskie i zakazac wykonywania zawodu, skazac za znecanie a matke za wspoludzial. Nie lepiej wylaczyc prad albo zabrac laptop ? od razu bic? Nie mowie ze ja nie dostalem pachem od ojca, ale to jest przesada.

NobliwyWojak

2011-11-02, 18:55
angel napisał/a:

... dostała pie**ol za korzystanie z internetu



Zatem na Sadisticu nie mamy co się jej spodziewać w najbliższym czasie?

Samilo

2011-11-02, 19:01
Ja pie**ole, nie miała korzystać z internetu a jednak korzystała na własne ryzyko... Nie raz się oberwało pasem od ojca, i nie było pie**olenia o adhd, dysgrafii czy innych bzdurach.
Ale oczywiście teraz w nowoczesnym świecie lepiej zrobić tak jak w Szwecji, że dziecko może podać rodzica do sądu za to że nie dostanie pozwolenia na wyjście na dyskotekę... bo to przecież znęcanie się psychiczne nad dzieckiem.

mesonyx

2011-11-02, 19:11
Czy widzicie u niej jakiekolwiek objawy porażenia mózgowego, czy innej formy upośledzenia? Zachowuje się dość racjonalnie: krzyczy bita, co wyraźnie pobudza tatusia. A tatuś widocznie z innej epoki i nie jest świadomy możliwości " kontroli rodzicielskiej, jakie daje praktycznie każdy system operacyjny.

mikEWrona

2011-11-02, 19:25
Giet on jur Tomek! Btw kto to k***a nagral i wrzucil do internetu ? :D
tak czy siak gry to złoo... dobrze ze dostala przynajmniej nie wyrosnie na terroryste