18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały wpierdol od tatusia

~Angel • 2011-11-02, 15:14
Córeczka chorująca na porażenie mózgowe dostała pie**ol za korzystanie z internetu



Ojciec to znany amerykański sędzią William Adams



Cytat:

2004: Aransas County Court-At-Law Judge William Adams took a belt to his own teenage daughter as punishment for using the internet to acquire music and games that were unavailable for legal purchase at the time. She has had ataxic cerebral palsy from birth that led her to a passion for technology, which was strictly forbidden by her father's backwards views. The judge's wife was emotionally abused herself and was severely manipulated into assisting the beating and should not be blamed for any content in this video. The judge's wife has since left the marriage due to the abuse, which continues to this day, and has sincerely apologized and repented for her part and for allowing such a thing, long before this video was even revealed to exist. Judge William Adams is not fit to be anywhere near the law system if he can't even exercise fit judgement as a parent himself. Do not allow this man to ever be re-elected again. His "judgement" is a giant farce. Signed, Hillary Adams, his daughter.


Mikuś

2011-11-02, 19:45
Jest różnica między karą a opresją. Ten frajer nie chciał wymierzyć sprawiedliwości, tylko wyżyć się. Na sali sądowej nie może tego zrobić, więc oddaje się przyjemnością w domu. Ja też dostawałem pasem od ojca, ale On wiedział jak to zrobić by nie był to sadyzm, a stanowcza kara, po której dwukrotnie zastanowię się zanim zrobię coś "złego". Przypomniało mi się jak miałem może z 9 lat, starszy zaciągnął mnie do łazienki i kazał mi umyć sobie język mydłem, bo powiedziałem "gówno" :D Od tamtej pory nie powiedziałem żadnego brzydkiego słowa przy nim, ponieważ następnym razem miałbym użyć pumeksu a nie mydła xD

fagin

2011-11-02, 19:50
Jakoś nigdy nie widziałem filmiku gdzie jakiś dobrze zbudowany koleś, koks czy coś co znęca się nad kimś ewidentnie słabszym (typu właśnie dziecko, do tego upośledzone). To zawsze są zakompleksione cioty, które poza domem nie mają odwagi się wyżyć.

A w ogóle to fajnie mają w mieszkaniu urządzone.

adjas

2011-11-02, 20:05
To taka rodzinna rozrywka, kto mocniej wpie**oli córce. Skoro urodziła się upośledzona, to pewnie mało satysfakcji im w życiu przyniosła, więc pewnie sądzą, że chociaż na to się przyda. ;]

kreator

2011-11-02, 20:11
co to za amerykaniec który nie leje córki pasem i jej nie molestuje ;)

pr...........as

2011-11-02, 20:19
szkoda że to nie hard, na hardzie by ją jeszcze zr*chał :D

lasyk

2011-11-02, 20:27
To jakiś j***ny zwyrodnialec. Ileż można napie**alać zasranym pasem? Podnieca go to chyba i sprawia radość bo nie widzę innej możliwości. Matka nie lepsza. Rodzinka po ch*ju fest. Dostała tyle razy, że nogi to pewnie fioletowe miała.. k***o j***na gdybym mieszkał w Ameryce i wiedział gdzie mieszkasz potraktowałbym cie identycznie ale drutem kolczastym aż byś wszystkie bebechy z bólu wyrzygał.

fezer44

2011-11-02, 20:30
Wow ja też tak miałem, najgorzej to było dostać cienkim pasem albo kablem wtedy to bolało jak stary walił mnie gdzie popadnie . Hitlera też tak stary lał i wyszedł człowiek na ludzi . Heh chyba pujdę w jego ślady.

ksidraak

2011-11-02, 20:34
Jak bym był przy tym, to bym sk***ysyna zaj***ł. Nie dość że dziewczynę, to jeszcze z porażeniem.

Na początek bym mu tym pasem parę razy po ryju wyj***ł, później tym biurkiem po kolei powyłamywał palce, następnie włożył łeb między drzwi i zaj***ł parę razy, więcej by już nie miał okazji bić nikogo paskiem i później sobie walić.

A hejterzy, nie pie**olcie mi tu że bym gówno zrobił.

CHARLSMANSON666

2011-11-02, 20:58
Kawał gnoja. Jak dla mnie to wygląda jak taśma z "Poughkeepsie tapes"... znaczy się z super niani.






Zastanawia mnie tylko po ch*j to nagrywali.

KurwaRomantyk

2011-11-02, 21:04
Córeczka powinna schować pod poduszką nóż i nocą poderżnąć starym gardła.

chomik1234

2011-11-02, 21:26
zabił bym k***e zakatowal bym go k***a na smier jak mozna byc takim pojebem

makasa15

2011-11-02, 22:01
Trzymajcie mnie bo kipi k***a !

nikczemny płód jak masz pisać takie pierdoły to wypie**alaj i nie boli mnie to ze dostane ostrzeżenie lub gorzej. Poprostu jestes tępym matołem, nie zdającym sobie sprawy z powagi sytuacji. Jeżeli dla Ciebie to nic jak 40 letni chłop i matka psycholka katuje dziecko z porażeniem mózgowym to chętnie ja bym ci doj***ł smarkaczu. Taki dzieci z gimnazjum jak ty właśnie dostają wpie**ol od ojca codzeinnie i dlatego cie nic nie rusza. Koniec pisania bo nie bede sie rozpisywał na temat zupełnie niepotrzebny jak twoja rejestracja tutaj.

dominika1988

2011-11-02, 22:05
vestar napisał/a:

Pewnie ojciec zabronil a ona korzystala sam nie raz dostalem wpie**ol za takie rzeczy, ale jak ma sie stanowczego ojca to co poradzic.
Wy mieliscie starych c*pki i dlatego paliliscie i piliscie w wieku 11 lat co u mnie bylo niedopomyslenia, dlatego ja zawsze bd mial szacunek do ojca bo go tak samo wychowywal jego ojciec i ja tak samo wychowam moje dzieci



Może nie powinnam tak, mówić, ale chyba szczerze życzę Ci abyś nie miał dzieci, bo skoro masz takie podejście najwyraźniej nie zasługujesz na dziecko.

Poza tym człowiek, który się tak zachowuje w moich oczach nie zasługuje na miano rodzica, myślę, że nazwanie takiej osoby szmatą, byłoby nawet krzywdzące dla owej prawdziwej szmaty. Cudowny Pan siędzi powinien trafić do więzienia do jednej celi z innymi więźniami, których sam skazał, myślę, że oni odpowiednio daliby mu odczuć co przeżywała jego córeczka. Skąd ludzie tacy jak on i jego żona biorą się na świecie nie mam pojęcia...

Din

2011-11-02, 22:22
Ta dziewczyna to jakiś troll. Znalazłem film i jej konto na yt, zaglądam do ulubionych a tam takie znalezisko.

Och, ironio...
http://www.youtube.com/user/shoehedgie dla zainteresowanych.

Nikczemny_Płód

2011-11-02, 22:27
Cytat:

Jeżeli dla Ciebie to nic jak 40 letni chłop i matka psycholka katuje dziecko z porażeniem mózgowym to chętnie ja bym ci doj***ł smarkaczu. Taki dzieci z gimnazjum jak ty właśnie dostają wpie**ol od ojca codzeinnie i dlatego cie nic nie rusza.



Mam nadzieje, że oboje zdajemy sobie sprawę, że jak szybko byś mnie zobaczył tak szybko byś uciekał z podkulonym pisiorem - sądząc po pisowni masz (+/-1 rok) 16 latek, wszyscy to gimbusy, więc zapewne w tym roku przekroczyłeś bramy liceum/technikum/zawodówy :ok:

Pomyliłeś trochę portale, obrońco uciśnionych, jak tak Cie to boli to proponuje pomagać w jakimś hospicjum dziecięcym, organizacjach działających na rzecz choćby dzieci z porażeniem mózgowym. Pisaniem jeszcze nikt świata nie zbawił, a takie pie**olenie na pokaz został dla siebie i swoich koleżków.

PS: W życiu nie dostałem nawet 1 raz po dupie i jakoś psychopata ze mnie nie wyrósł, są inne metody wychowawcze.

Cytat:

Wy mieliscie starych c*pki i dlatego paliliscie i piliscie w wieku 11 lat co u mnie bylo niedopomyslenia, dlatego ja zawsze bd mial szacunek do ojca bo go tak samo wychowywal jego ojciec i ja tak samo wychowam moje dzieci



c*pke to Ty miałes ojca jak potrzebował pasa by przemówić Ci do rozumu - albo sam kumaty za bardzo nie jesteś. Szanuję swoich rodziców i zawsze ojciec miał u mnie autorytet i budził respekt... Bez pasa :idzwch*j: