18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały aquaplaning

phrontch • 2021-02-24, 18:41
Sierota nie opanował pojazdu na prostej drodzr






Maras0803

2021-02-26, 21:18
Jakość z dupy, ale na zwolnionym tempie przed poślizgiem dupa tego sklepowego wózka idzie chyba do góry. Przyczyną poślizgu mogą być zj***ne hamulce, bo wody na aquaplaning coś mało.

nano50

2021-02-28, 19:49
Agoreth napisał/a:

Nikt nie mówi "opony wyścigowe pozbawione bieżnika" i u nas mówi się po prostu "sliki". Rozumiem, że anglicyzmy w terminologii technicznej to dla Ciebie za dużo, bo trzeba mieć do nich pamięć, ale jestem bardzo ciekawy jak wołasz na na przykład mopa? Kij z włosami na końcu? Albo monitor, mikrofon, dezodorant, sprej. Wyjdź z jaskini arogancki idioto. Trzeba było uczyć się języków.



Z tego co kojarzę to ziomek go słusznie poprawił, przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz. Albo wróć się do podstawówki.

InsanityMotion

2021-02-28, 22:47
Agoreth napisał/a:

Nikt nie mówi "opony wyścigowe pozbawione bieżnika" i u nas mówi się po prostu "sliki". Rozumiem, że anglicyzmy w terminologii technicznej to dla Ciebie za dużo, bo trzeba mieć do nich pamięć, ale jestem bardzo ciekawy jak wołasz na na przykład mopa? Kij z włosami na końcu? Albo monitor, mikrofon, dezodorant, sprej. Wyjdź z jaskini arogancki idioto. Trzeba było uczyć się języków.



Ja pie**ole jaki dzban. W ogole nie o to chodzi, ale czego sie spodziewac po wannabe pseudointeligencie, obronca praw zidiocialych. Rozumiem ze czytanie polskich wyrazow i sklejanie ich w zdania to dla Ciebie za dużo, bo trzeba mieć do tego chociaż jedna komórkę mozgowa, ale jestem bardzo ciekawy jak reagujesz kiedy ktoś się pyta ciebie o pogodę. Odpowiadasz ze to wina tuska? Srasz pod siebie z tepym wyrazem twarzy? Uciekasz do mamy krzyczac ze ci mafia grozi ?
Wyjdz z jaskini arogancki idioto. Trzeba było uczyc sie czytać ze zrozumieniem

:lol:

Agoreth

2021-03-06, 06:44
Zaściankowe zjeby