18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały aquaplaning

phrontch • 2021-02-24, 18:41
Sierota nie opanował pojazdu na prostej drodzr






Mirek19850509

2021-02-24, 22:36
Ja tam lubie ,jak małe miejskie autka po mokrej i oblodzonej jezdni wyprzedzają, bo on lekki to pierwszy na następnych światlach musi być ,i kończy sie tak ,że wypadek ma nie raz byłem świadkiem takiej akcji hhahaah bo jak duży van przed nim to znaczy że jego100koni musi być lepsze ,niż 170koni w rodzinnym aucie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja...........wa

2021-02-24, 22:54
zaszh napisał/a:

Jak widzę 3 debili nie ogarniajacych cudzysłowiu się odezwalo.
Kora mózgowa pewnie tak samo pofałdowana jak opony tego kretyna z filmiku czyli gładkie jak szkło.



wracaj na Joemonster, albo do Gdyni...

Dupaapud

2021-02-24, 22:59
A ta h*jowa muzyczka musi tu być oczywiście , ni w pindu ni w indu!

Emis

2021-02-25, 00:22
Ktoś pisał że za tą muzyczkę by komuś nakopał do dupy ,piwko zasłużone dałem... ile można już na kompilacjach dla ułomnych graczy fortnite tego pełno co świadczy o poziomie osób używających tej muzyczki

kamil1188

2021-02-25, 00:32
zaszh napisał/a:

Jak widzę 3 debili nie ogarniajacych cudzysłowiu się odezwalo.
Kora mózgowa pewnie tak samo pofałdowana jak opony tego kretyna z filmiku czyli gładkie jak szkło.



"cudzysłowiu " - cudzysłowie- jak ktoś kiedyś wytłumaczył- w dupie - czy w dupiu???

za...........zh

2021-02-25, 06:46
justincase999 napisał/a:

Żaden z was by nie opanował.



Wystarczy nie zapie**alać jak poj***ny

Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

wracaj na Joemonster, albo do Gdyni...



Cytujac wujka Staszka: "Spiedalaj".

Kurde26

2021-02-25, 08:24
Od razu schował się w krzakach ze wstydu

DzidaZawodnik

2021-02-25, 13:31
zaszh napisał/a:

Jak widzę 3 debili nie ogarniajacych cudzysłowiu się odezwalo.
Kora mózgowa pewnie tak samo pofałdowana jak opony tego kretyna z filmiku czyli gładkie jak szkło.



k***a co za głupi łeb. Skoro uważasz, że ktoś nie ogarnął tego czego nie napisałes, bo uryłeś cudzysłowiem to moze łąskawie wytłumacz, bo jak widzisz po moim pierwszym komentarzu, ch*j wie o co moze chodzic takiemu pseudointeligentowqi jak ty.. Oczywiście nie wyjaśniłęś tego odrazu, tylko pie**olnąłeś jak baba, że mamy się domyślić o co ci chodzi, mimo że zapytałęm grzbiecie bezpośrednio co ci w tej upośledzonej głowie siedzi. Odpowidz na pytanie bez odwracania się dupą albo wracaj na portal dla ciot gdzie miejsce wszystkich bet.

nightmoder

2021-02-25, 13:32
Dałem piwo za to że autor nie nazwał tego czegoś samochodem tylko pojazdem... takim gównem można sobie jeździć po mieście 30km/h a nie k***a na 3 pasmówke gdzie wiatr go zmiecie z drogi przy 50km/h...

za...........zh

2021-02-25, 14:42
DzidaZawodnik napisał/a:

k***a co za głupi łeb...



Fajnie, że się przedstawiłeś ale z debilami nie dyskutuję ponieważ najpierw zaciągną na swój poziom a potem pokonają doświadczeniem.

Wszyscy ogarnęli poza tobą i jeszcze dwóch innych mało mądrych

nano50

2021-02-25, 22:11
zaszh napisał/a:

Fajnie, że się przedstawiłeś ale z debilami nie dyskutuję ponieważ najpierw zaciągną na swój poziom a potem pokonają doświadczeniem.
Wszyscy ogarnęli poza tobą i jeszcze dwóch innych mało mądrych



Wymyśliłeś sobie słowo i jeszcze ludzi obrażasz? No zajebisty jełop zwyczajnie :idzwch*j:

Agoreth

2021-02-26, 07:10
DzidaZawodnik napisał/a:

Chodzi ci o opony wyscigowe pozbawione bieżnika, czy język polski jest dla ciebie zbyt złożony i masz za mało pamięci, ale chodizło ci o zużyte opony?



Nikt nie mówi "opony wyścigowe pozbawione bieżnika" i u nas mówi się po prostu "sliki". Rozumiem, że anglicyzmy w terminologii technicznej to dla Ciebie za dużo, bo trzeba mieć do nich pamięć, ale jestem bardzo ciekawy jak wołasz na na przykład mopa? Kij z włosami na końcu? Albo monitor, mikrofon, dezodorant, sprej. Wyjdź z jaskini arogancki idioto. Trzeba było uczyć się języków.