18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała kolizja z udziałem motocyklisty

zuczek33 • 2015-03-04, 13:10
Jedzies sobie spokojnie a tu nagle:



Pewnie kierowca auta patrzył w lusterka, dlatego nie zauważył motocyklisty.

Gharotief

2015-03-04, 13:13
Można dbać o własny samochód, jeździc bezpiecznie, a i tak skutki tego są w moim przypadku następujące:
- baba wjechała mi w dupe bo "sie spieszyla"
- baba otarla mi bok, bo zaczela jechac nagle w lewo z pasa do jazdy na wprost na rondzie
- facet cofał z podporządkowanej i uderzył mi w przód (jechałem główną) i z pretensjami że nie widzę jak cofa
- 3 dni temu, jakis katol mi rąbnął zderzak w nocy na parkingu i nawet kartki nie zotawił, katolstwo w polszy

Można dbać, starać się, uważać, wszystko psu w dupe w tym kraju bo polaczki katole krzyz na lusterku ale pomyslec juz szkoda.

zuczek33

2015-03-04, 13:17
@Gharotief
Ty to chyba zostaniesz niedługo gwiazdą sadistic. Co ty masz z tymi katolami? Chyba powaznie ksiądz Cię skrzywdził za dzieciaka. Jeszcze jak zobaczyłem skąd jesteś to wszystko wyjaśnia Twoje komentarze.

Gharotief

2015-03-04, 13:28
@ap

Co mam z nimi? Jakbys postarał sie z boku przyjrzęc sytuacji w kraju, polityce, tym, co sie dzieje na terenach gmin/powiatów, jak wyglądają choćby gdzieniegdzie sesje rady miasta (zaczynaja się i kończą "modlitwą" - tak, tereny Zagłębia), jak pieniądze są marnotrawione, zamiast zainwestować je w edukacje, w stworzenie miejsc pracy czy choćby szpitale etc. to byś zrozumiał o co mam "bul" doopy. Ale do tego trzeba troche obiektywizmu, inteligencji... I szerszego zrozumienia problemu.

Jakby w polsce, w jakims pokoleniu udalo sie wyplewic katolstwo i wychowanie w stylu polackim/katolskim, to za 20-30 lat bylibyśmy normalnym krajem. Nie, nie jak muslimostan w Niemczech. Ale chorym jest i zakrawa na kpinę sytuacja chyba z Piekarach Śląskich ostatnimi czasy, gdzie do kuratorium (wreszcie) wpłynęła skarga, bo dzieci w podstawowce co lekcje sie "modlily". To jest normalny, swiecki kraj?

I nie, tez nie chce tutaj bydla z afryki i muslimów, nie chce tez katolstwa, chce myslicielstwa, nauki, inteligencji. Won z katolstwem.

wormgoro

2015-03-04, 13:47
Kto w tej sytuacji płaci z OC za stłuczkę? Ten ostatni za wszystkie pojazdy?

Myślę że mama Gharotiefa każe mu co niedzielę zapie**alać do kościoła więc nic dziwnego że się tak oburza.

Gharotief

2015-03-04, 13:49
@ap

Kazać to mi może ktokolwiek cokolwiek a ja mam to w dupie. Znam swoją wartośc, prawo, kazać to można takim katolom robic cokolwiek - ojej, bój się tego, bo to złeeeeee! I sie boi taki parob polaczkowaty.

TheMozg01

2015-03-04, 13:56
Ale piękna kulturka, aż miło się patrzy. ;) A kolizje się zdarzały i będą zdarzać więc nie spinajcie. Co innego jak ktoś jest kompletnym idiotą ;)

W momencie uderzenia aż mnie zabolało..

bartosz69

2015-03-04, 14:01
Prawie nakrył się nogami... nie ma co się śmiać, sam jestę motocyklistą.

binladden

2015-03-04, 14:24
Motocyklista opanowany i widać, że dobry człowiek. Dlatego nie będę narzekał, że ch*jowe, bo mu się nic nie stało. Piwko! :ok:

santaxl

2015-03-04, 14:57
a może gharotief to tak naprawdę ukryte konto bongmana, abyśmy dłużej go nie cisnęli?

Eldryzif

2015-03-04, 16:16
Jak jechali pod prąd to nie ma co się dziwić :homer:

miki0922

2015-03-04, 16:29
jakby miał jakiegoś gixa i szybko ruszył to by nie było takiej sytuacji. Cbr 250 widąc jaki pseudo ścigacz :)

masterwow

2015-03-04, 16:31
ale się k***a wystraszyłem... :D

Sonal

2015-03-04, 16:45
Każdy płaci za swoją stłuczkę (znaczy jego ubezpieczyciel).