18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała kolizja z udziałem motocyklisty

zuczek33 • 2015-03-04, 13:10
Jedzies sobie spokojnie a tu nagle:



Pewnie kierowca auta patrzył w lusterka, dlatego nie zauważył motocyklisty.

Sonal

2015-03-05, 10:49
Nie oglądasz w TV programów typu STOP DRogówka?
Musisz mówić, że STAŁEŚ - wtedy nie będzie Twojej winy. Jak się toczyłeś, znaczy byłeś w ruchu - to nie dostosowałeś odpowiedniej odległości.

Wolf3D

2015-03-05, 15:32
Mamy innych papieżów. Rosyjski jest pod wplywem putina. Wiec my lezymy w europie wierzymy w "europejskiego" boga więc chyba troche nas od rosji jednak dzieli.

Oczywistym faktem jest ze upadek cywilizacji czesto zaczyna sie od upadku wiary. Zmiany zasad. Dowodów mało. Jednak Rzym upadł i w tym czasie jednak religia sie zmieniła.

Shadownik

2015-03-05, 15:47
No i szacuneczek dla gościa na motorze. Kulturalny, opanowany człowiek. Mimo, że gość mu Hondziawke skasował to się grzecznie przedstawił i zapytał czy wszystko w porządeczku. Za takie opanowanie leci piwko dla gościa, bo 99% ludzi od razu z ryjem i łapami by poleciało.

DuckDodgers

2015-03-05, 20:53
Shadownik dokładnie to chciałem napisać :) Krata Kasztelanów dla motocyklisty mimo, że powinien dzidować do przodu. Każda szkoła jazdy motocyklem mówi, że należy trzymać się z dala od aut i nie jeździć w "zbitkach". Jak jest miejsce do manewru to omijamy i uciekamy z otoczenia puszek. Od tego jest motocykl.

co...........us

2015-03-06, 00:32
Ja tam znacznie bardziej przychylnie patrzę na katolstwo niż na pedalstwo,lepszy ksiądz wyciągający rękę po kopertę niż ch*j w twojej dupie znienacka wpakowany nocą w ciemnej bramie.

DuckDodgers

2015-03-08, 12:26
conderus napisał/a:

lepszy ksiądz wyciągający rękę po kopertę niż ch*j w twojej dupie znienacka wpakowany nocą w ciemnej bramie.



Na szczęście nie miałem ani z jednym ani drugim do czynienia. Ale wierzę na słowo.