18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała kolizja z udziałem motocyklisty

zuczek33 • 2015-03-04, 13:10
Jedzies sobie spokojnie a tu nagle:



Pewnie kierowca auta patrzył w lusterka, dlatego nie zauważył motocyklisty.

Rax

2015-03-04, 16:49
ten z tymi katolami znowu... k***a jaki typ, co z tego ze sie modla przed i po czyms tam gdzies tam, boli cie to k***a?

to o czym mowisz to nie kwestia kierunku w ktorym sie modla, a kwestia komuszego sk***ienia tego spoleczenstwa, poczytaj sobie k***a co bylo jednym z glownych zalozen komunizmu wzgledem wiernych, baranie

Polska nigdy nie byla, nie jest i nie bedzie swieckim krajem - wiara to cos wiecej niz mury swiatyn, czarne alby i swieta

a to swoje katolstwo wsadz sobie w dupe, bo stamtąd wylazlo, i najlepiej wypie**alaj do swoich idealnych zachodnich krajow

i jeszcze raz - upadek kazdej cywilizacji poprzedzal upadek jej religii, kultury i warotsci - czyli to co sie dzisiaj dzieje w europie

rozwiazaniem jest wyplewienie chwastow, wszedzie obecnych, a nie calego ogrodu, tylko dlatego ze znasz smak spermy swojego proboszcza i swego gowna z jego ku*asa

Gharotief

2015-03-04, 16:53
@ap

widać, że ktos nie rozumie prawa, wartości, postaw społecznych które są akceptowane itp.

Bliżej mi dzieciaczku na wschód, bliżsi nam są rosjanie, anizeli zachód i np. niemcy.

Ktoś ma widzę deficyt wartości i słabą samoocene... Przydałby Ci sie psycho.... znaczy skiądż w dupala. :D Jak lubisz.

Ar1xxxx

2015-03-04, 17:00
nie patrzyl w lusterka to teraz ma.

Loaloa

2015-03-04, 17:01
Tak przywykliście do katolskiej tresury, że nawet tego katolstwa nie zauważacie. dla was lekcje religii i modlitwa przed lekcjami w ŚWIECKIEJ szkole to coś tak oczywistego, jak oddychanie. Ale o to właśnie chodzi. To wytresowana przez watykańskiego okupanta większość jest "normalna", a każdy, kto się temu panoszeniu się kleru sprzeciwia jest "poj***ny", co zresztą doskonale obrazują wasze komentarze. Możecie koleżce cisnąć, ale to niestety on ma rację. Polecam wyjechać z tego zatęchłego, katolskiego, polackiego k***idołka i pozwiedzać inne kraje. Zobaczycie, że wydarzenia państwowe mogą odbywać się bez asysty biskupa, a miejsce religii jest w świątyniach, nie na każdym kroku codziennego życia.

Eleir

2015-03-04, 17:01
Gharotief napisał/a:

@ap

widać, że ktos nie rozumie prawa, wartości, postaw społecznych które są akceptowane itp.

Bliżej mi dzieciaczku na wschód, bliżsi nam są rosjanie, anizeli zachód i np. niemcy.

Ktoś ma widzę deficyt wartości i słabą samoocene... Przydałby Ci sie psycho.... znaczy skiądż w dupala. :D Jak lubisz.


Ty udajesz czy się k***a urodziłeś bez mózgu? Weź to przeczytaj jeszcze raz i najlepiej skasuj, później przypie**ol sobie w głowę młotkiem 10kg, tylko tak mocno, z 30 razy dla pewności. k***a mać, j***ny gimbus pie**oli tutaj a na wigilie pięknie śpiewa kolędy i czeka na prezenty. JA pie**olE CO ZA k***A j***nA sp***OLINA.

Vaa

2015-03-04, 17:07
@Gharotief, Ty już lepiej wróć do kradzieży tych garów, bo nowe do kuchni by mi się przydały ;)

Blurey

2015-03-04, 17:08
Sądząc po miejscu, widać, że ci z tyłu się po prostu śpieszyli, by przejechać przez skrzyżowanie. Widać też brytyjskie wychowanie, bo jakby muslim jechał na moto, to ch*j wie jakby to się skończyło, ale na pewno ch*jowo.

paczfiko

2015-03-04, 17:15
bo jeżdżą nie po tej stronie co trzeba

Stelio_Kontos

2015-03-04, 17:26
@Eleir
sosnowieć zawsze była czerwona więc nie ma co się dziwić, że bliżej mu do jego bohatera bendery. Poza tym nasza gwiazda występuje ze swoją laską w filmiku poniżej ;)

p0lybius

2015-03-04, 17:27
Ale jakiś ateusz ma ból dupy, można spuchnąć ze śmiechu. Bo sie modlą gdzieś? No i?
Kongres USA rozpoczyna każdą sesję od modlitwy, każdy prezydent USA (nie ważne czy ateista) składa przysięge po wyborze trzymając dłoń na Biblii i kończy słowami "tak mi dopomóż Bóg", chociaż nigdzie nie ma takiego wymogu i bez tego też jest wszystko ważne. Nawet na banknotach-dolcach mają dewizę "w Bogu pokładamy nadzieję". Kongres USA zatrudnia też urzędowo kapłanów każdego wyznania w swojej kaplicy, w UK natomiast biskupi z urzędu wchodzą w skład Izby Lordów czyli parlamentu Wlk. Brytanii.

I jakoś nikt z tego powodu nie sra w gacie ani nie pierdzieli o braku rozłamu Kościoła od Państwa. Tylko u nas są takie przychlasty dla których sensem życia jest od rana do wieczora k***ić z "katolów".

Ktoś cię r*chał w dupe za młodu? Zazdrosny jesteś bo klepiesz biede a wujaszek jest księdzem? Wyj***li cie z seminarium? Babcia woli dać na Radio Maryja niż tobie na piwo? Przecież ty się niczym nie różnisz od tych "katoli" sprzed krzyża pod pałcem prezydenckim. Tak samo w koło powtarzasz jakieś żenujące teksty, nie różnisz się niczym od sekty Rydzyka. Tylko po prostu masz inny zestaw bzdur do pie**olenia.

Bez odbioru.

St...........on

2015-03-04, 17:28
Gharotief napisał/a:

Można dbać o własny samochód, jeździc bezpiecznie, a i tak skutki tego są w moim przypadku następujące:
- baba wjechała mi w dupe bo "sie spieszyla"
- baba otarla mi bok, bo zaczela jechac nagle w lewo z pasa do jazdy na wprost na rondzie
- facet cofał z podporządkowanej i uderzył mi w przód (jechałem główną) i z pretensjami że nie widzę jak cofa
- 3 dni temu, jakis katol mi rąbnął zderzak w nocy na parkingu i nawet kartki nie zotawił, katolstwo w polszy

Można dbać, starać się, uważać, wszystko psu w dupe w tym kraju bo polaczki katole krzyz na lusterku ale pomyslec juz szkoda.




Skucha! To był pijany PełOwiec.

fun88

2015-03-04, 17:31
Gharotief napisał/a:

@ap

Co mam z nimi? Jakbys postarał sie z boku przyjrzęc sytuacji w kraju, polityce, tym, co sie dzieje na terenach gmin/powiatów, jak wyglądają choćby gdzieniegdzie sesje rady miasta (zaczynaja się i kończą "modlitwą" - tak, tereny Zagłębia), jak pieniądze są marnotrawione, zamiast zainwestować je w edukacje, w stworzenie miejsc pracy czy choćby szpitale etc. to byś zrozumiał o co mam "bul" doopy. Ale do tego trzeba troche obiektywizmu, inteligencji... I szerszego zrozumienia problemu.

Jakby w polsce, w jakims pokoleniu udalo sie wyplewic katolstwo i wychowanie w stylu polackim/katolskim, to za 20-30 lat bylibyśmy normalnym krajem. Nie, nie jak muslimostan w Niemczech. Ale chorym jest i zakrawa na kpinę sytuacja chyba z Piekarach Śląskich ostatnimi czasy, gdzie do kuratorium (wreszcie) wpłynęła skarga, bo dzieci w podstawowce co lekcje sie "modlily". To jest normalny, swiecki kraj?

I nie, tez nie chce tutaj bydla z afryki i muslimów, nie chce tez katolstwa, chce myslicielstwa, nauki, inteligencji. Won z katolstwem.



dorośnij bo pie**olisz.

Loaloa

2015-03-04, 17:34
Cytat:

Widać też brytyjskie wychowanie



Sądząc po tablicach rejestracyjnych wypadek miał miejsce w Australii, stan Nowa Południowa Walia.

Wolf3D

2015-03-04, 17:35
@Gharotief

Wyobraź sobie ze jedyną dobrą rzecz która ci się w życiu udała to twoje gówno. Jest ono najlepszą rzeczą jaką w życiu dotychczas zrobiłeś.


Od 1000 lat jeśteśmy chrześcijanami więc do zachodu nam o wiele bliżej.
Dlatego walczysz z nami bo ty jesteś zrusyfikowanym polaczkiem wierzącym w czerwone łajno, które wyszło z innego czerwonego na podobnej zasadzie jak twoje.

Odpisuje na poniższe:
Kolejny argument że jesteś ćwok tyle zwiedzić i zobaczyć być pewnie mądrym człowiekiem a nadal pustym i widzieć więcej niż poza własny nos. Moj drogi możesz mieć profesora ale tego profesora otrzymałeś od czerwonego profesora ktorego wykrztałcił te same czerwone gówno. Mozesz te swoją profesure wyrzucić.

PYTANIE!!!
Jak Ci lekarz powie ze już dla Twojej ciotki nic nie pozostało. To godzisz sie z losem cioci i radosnie podskakujesz? Czy jak przezywasz smutek? Kogo prosisz o zdrowie dla Ciotki? Sąsiada? Zobaczymy czerwona gnido co powiesz jak będziesz mial 80lat i śmierć nad sobą i zaczną przypominać sie wszystkie grzechy. I ta myśl co dalej ze mną będzie...

Gharotief

2015-03-04, 17:38
@ap

Fakt, kupy mam zacne, bo potrafia zatkać kibel bez grama papieru. :)

Co do reszty, w USA taka patolnia jest właśnie przez katolstwo, wpieprzają się wszędzie, kult pieniążka, murzyny wszędzie... Wyjedź tam, jak chcesz. Polska świecka i chcemy naukę, badania, normalne życie a nie upadlanie się.

Gówno o życiu wiecie, w dupie byliście... Wiekszośc z was pewnie od rodziców pieniążki bierze albo jeszcze w szkółce siedzi.