18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazyn o egzorcyzmach

Sombrero360 • 2012-10-20, 22:17

Polski magazyn, o którym dowiedział się Bill Maher. I jak mamy dostać wizy, skoro amerykanie mają o nas taki właśnie obraz?

Gawroon7

2012-10-21, 17:25
Szeryfian napisał/a:

Śmieją to się z nas inne państwa, za trzymanie "sojuszu" z USA który doprowadza nas do ruiny. Nasi żołnierze giną, tracimy kasę na broń i gówno z tego mamy. Gdybym był przy władzy to wojska bym wycofał, a na USA wypiął dupę bo jestem w 100% pewny, że w razie wojny olali by nas równo. USA to naród który dba tylko o siebie, i jest tam gdzie są pieniądze. Skoro tak USA uważa się za naród który niesie pokój i pomoc to dlaczego nie wyślą swoich żołnierzy do afryki gdzie co dzień giną setki osób?

Bo nie ma ropy?



Kochany kolego, wysylanie naszych wojsk do afganistanu to najlepszy sposób na trenowanie żołnierzy. Gdyby przyszła wojna, to myślisz, że żołnierzyki którzy 30 lat spędzili na sztucznym polu walki byliby tak samo skuteczni jak ci, którzy spędzili 5 lat w afganistanie? Temu to służy i tylko temu. I nie mów mi że " ojej umierają" bo wiedzą na co się piszą. Szkolą się i podwyższają umiejętności, własnie na wypadek wojny. Wycofałbyś wojska a w razie wybuchu wojny pierwsi byśmy odpadli, bo nikt by nie wiedział co robić, a raczej wiedzili by z FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH, i sztucznego poligonu, łał, ale wiedza.

PeQster

2012-10-21, 17:37
A ja mam wyj***ne w to co mysli o Polsce jakis przedstawiciel narodu ktory mysli, ze po Warszawie zapie**alaja niedzwiedzie polarne.


Br...........ki

2012-10-21, 18:01
Gawroon7 napisał/a:



Kochany kolego, wysylanie naszych wojsk do afganistanu to najlepszy sposób na trenowanie żołnierzy. Gdyby przyszła wojna, to myślisz, że żołnierzyki którzy 30 lat spędzili na sztucznym polu walki byliby tak samo skuteczni jak ci, którzy spędzili 5 lat w afganistanie? Temu to służy i tylko temu. I nie mów mi że " ojej umierają" bo wiedzą na co się piszą. Szkolą się i podwyższają umiejętności, własnie na wypadek wojny. Wycofałbyś wojska a w razie wybuchu wojny pierwsi byśmy odpadli, bo nikt by nie wiedział co robić, a raczej wiedzili by z FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH, i sztucznego poligonu, łał, ale wiedza.



W razie wojny i tak nie mamy szans z naszą ilością żołnierzy.

Anamara

2012-10-21, 18:27
Wiecie co, denerwujecie mnie :D Są ateiści i atole, są kibice i kibole i są katolicy i katole. Ja nie hejtuję tego, że ktoś nie wierzy w Boga bądź też wierzy w coś innego niż ja. Wiara to osobista, prywatna sprawa. Nie obchodzi mnie w co kto wierzy lub nie i szanuję wybór każdego człowieka w tej sferze. Dlaczego wszyscy tak hejtują katolików? Że wszystko przez nas i tak dalej - cóż poradzić, stanowimy najliczniejszą grupę, jeśli chodzi o wyznanie. Każda grupa ludzi to tylko grupa ludzi - są ludzie źli, dobrzy, poj***ni, psychiczni, nacjonaliści, egoiści - każdy rodzaj. Wrzucanie wszystkich do jednego worka z powodu wyznania jest kretynizmem. Prawdziwy ateista nie traci czasu na nienawidzenie innych, wierzących, bo go to zwyczajnie nie obchodzi. A głupi atol ciągle tylko wrzuca kwejki i sadistici o tym, jak to katolicy są durni i tak dalej. Na ch*j? :D Się pytam? A choinkę to pewnie pierwszy w domu na święta ubiera (tak tak, bo rodzina chce, yhm). Wyśmiewanie i hejtowanie osób innej wiary jest totalnie żałosne i gówniarskie. Teraz panuje taka sama moda na hejtowanie katolików jak na, przykładowo, idiotyczne programy-papkę dla debili chociażby w tvn. Durna masa ludzi zawsze będzie oglądać to, co im wcisną media a także robić to, co im wcisną. Hejt na katolicyzm modny - hejtujemy. Teraz nie ma nic bardziej zajebistego niż się chwalić tym, że się nie wierzy albo tym, że się zrobiło jakąś durnotę obraźliwą w internecie :D Wierzysz czy nie wierzysz - szanuj wybór innych. I nie wrzucaj wszystkich do jednego worka z powodu wyznania, koloru skóry, "wyznawania" ulubionej muzyki, sportu czy czegokolwiek - to nie świadczy o człowieku.

Aha i jeszcze dodam, że aby coś krytykować należałoby cokolwiek o tym wiedzieć, a atole czy katole rzadko wiedzą cokolwiek na hejtowany temat i tylko się ośmieszają. W rządzie są lewacy, większość ludzi u władzy wyznawało komunizm, a więc ateizm. Tak samo jak atole hejtują katolików (że była inkwizycja 500lat temu) tak samo ja mogę pie**olić bez sensu: Ateiści to zło! Komunizm był przez nich, Lenin, Stalin, mordowali ludzi, zniszczyli świat!". Ma to sens? Nie. Nie ma. Ocenianie całej, potężnej grupy ludzi (np. ateistów, katolików) jest bez sensu, bo każdy jest inny i w każdej grupie są dobrzy, ale i źli, normalni, ale i nienormalni itd. Jestem w szoku jak bardzo mało jest obecnie dojrzałych ludzi, którzy mają własny pogląd na świat i szeroką wiedzę oraz obiektywny sposób patrzenia. Co Wam zaserwują media i niektóre osoby to łapiecie, żałosne.

PawełGM

2012-10-21, 20:02
Anamara napisał/a:

atole



Sl...........nx

2012-10-21, 20:18
instinct napisał/a:



Zastanawia mnie jedno... w co tak na prawdę wierzysz? Deklarujesz swoją wiarę jednocześnie podważając prawdy wiary katolicyzmu, a dalej chrześcijaństwa, a komuś innemu zarzucasz brak logiki. No chyba, że Twoja wiara należy do indywiduum, zbioru zwanego "zielonojabłuszkanizmem" wówczas przepraszam (bo każdy przecież może wierzyć w co chce, nawet w zielone jabłuszka).



Źle się wyraziłem. Może nie tyle co nie wierzę w opętanie ciała przez demona, co wątpię, by dochodziło do tego tak często, jak sugerują np. twórcy magazynu.

Carol

2012-10-21, 21:08
Śmieje się Żyd, który uważa że są narodem wybranym przez Boga...

sadystaxx

2012-10-21, 21:35
Szeryfian napisał/a:

Skoro tak USA uważa się za naród który niesie pokój i pomoc to dlaczego nie wyślą swoich żołnierzy do afryki gdzie co dzień giną setki osób?

Bo nie ma ropy?



Bo nie ma wody :lol:

maniiiek

2012-10-21, 23:45
@Jai przecież ateiści jako grupa nie mają prawa głosić swoich poglądów i twierdzić jednocześnie, że nie są popaprani. To tak jakby istniała grupa, której celem jest głoszenie i przekonywanie innych, że krasnoludki nie istnieją. Czegoś nie ma to po cholerę dupę sobie tym zawracać? Macie aż tak beznadziejne życie, że skupiacie całą swoją uwagę na czymś co wg was nie istnieje? Jak można być aż tak żałosnym?

sandal007

2012-10-22, 00:32
Szeryfian i reszta jestescie bardziej tepi niz ci amerykanie co nie potrafia rozwinac skrotu kfc. Myslicie ze polityka zagraniczna to facebook na ktorym jednego sie "lajukje" a drugiego nie. Patrzac na te wypociny sadze ze po rzadach zlodzieji ktorzy teraz panuja przyjda rzady debili takich jak ty i tobie podobnych. Porazka

Jai

2012-10-22, 13:32
@ manieek
ch*ja rozumiesz. Każdy ma prawo głosić swoje poglądy w sposób w jaki mu się to podoba. Pokaż mi ateistę, który namawia do braku wiary? Do nie chodzenia do kościoła? Większość tych, których nazywasz ateistami, to ludzie, którzy mówią mniej więcej tak:
Wierz sobie człowieku w co chcesz, módl się, żryj koszerne żarcie czy co tam - ale nie narzucaj mi swojej ideologii mówiąc, że jest jedyną właściwą.
Na tym się sprawa zasadza, a nie na tym, żeby kogoś odwieść od religii.

Ja prywatnie mam w dupie kto w co wierzy i co wyznaje, tak długo, jak przez jego wierzenia, ja nie jestem ograniczany a nasze prawa są równe. A w tym kraju nie są.

maniiiek

2012-10-22, 19:37
Jai napisał/a:

ch*ja rozumiesz. Każdy ma prawo głosić swoje poglądy w sposób w jaki mu się to podoba.

I właśnie to robię. Głoszę poglądy na temat ateistów walczących z czymś co wg nich nie istnieje.
Jai napisał/a:

Pokaż mi ateistę, który namawia do braku wiary? Do nie chodzenia do kościoła?

mogę Ci pokazać ateistów którzy nic nie robią tylko obrażają wierzących ponieważ Ci wierzą. To wg Ciebie jest normalne?
Jai napisał/a:

Większość tych, których nazywasz ateistami, to ludzie, którzy mówią mniej więcej tak:
Wierz sobie człowieku w co chcesz, módl się, żryj koszerne żarcie czy co tam - ale nie narzucaj mi swojej ideologii mówiąc, że jest jedyną właściwą.

Problem w tym, że w sieci większość ateistów, którzy się obnoszą ze swoim ateizmem to banda bezczelnych gnojków, którym się ubzdurało w ciasnych łebkach, że brak wiary czyni ich lepszymi od reszty.

Jai

2012-10-22, 21:44
@ Up
A ja Ci mogę pokazać chrześcijan, którzy nie robią nic poza gnojeniem innych ludzi, w tym ludzi swojego wyznania.
W każdej grupie ludzi znajdziesz pojebów, i nie ma co do nich przykładać miarki, po czym rozciągać jej na wszystkich. Mam znajomych katolików za których dałbym się pociąć. Mam też znajomych "ateistów" którzy są nie warci splunięcia.

W sieci, to wszyscy są kim innym.

Asteroth

2012-10-23, 18:21
Szeryfian napisał/a:

Śmieją to się z nas inne państwa, za trzymanie "sojuszu" z USA który doprowadza nas do ruiny. Nasi żołnierze giną, tracimy kasę na broń i gówno z tego mamy. Gdybym był przy władzy to wojska bym wycofał, a na USA wypiął dupę bo jestem w 100% pewny, że w razie wojny olali by nas równo. USA to naród który dba tylko o siebie, i jest tam gdzie są pieniądze. Skoro tak USA uważa się za naród który niesie pokój i pomoc to dlaczego nie wyślą swoich żołnierzy do afryki gdzie co dzień giną setki osób?

Bo nie ma ropy?




Osob w afryce? To tam az tylu LUDZI jest?