18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Magazyn o egzorcyzmach

Sombrero360 • 2012-10-20, 22:17

Polski magazyn, o którym dowiedział się Bill Maher. I jak mamy dostać wizy, skoro amerykanie mają o nas taki właśnie obraz?

rockface123

2012-10-20, 22:20
no niestety polska to kraj zdominowany, a raczej rozj***ny w drzazgi przez katolików którzy wierzą w coś czego nie ma.

ja tylko żałuje że po swojej śmierci nie będę widzieć min tych idiotów co całe życie wierzyli w boga.

Sombrero360

2012-10-20, 22:23
W sumie to są "katolicy" i "Katolicy". Generalnie przez "katolików" mamy opinię porównywalną do tej o scjentologach :D

ripman

2012-10-20, 22:32
Egzorcyzmy :D przykład idiotyzmu na świecie... strasza demonami sztanami żydami i rudymi żeby ludzie tylko posłuszni byli :) w przeciwnym razie piekło smoła i wieczne rządy Pisu

btw. zabawne ze jeszcze kościÓłek nie wpadł na pomysł, aby uznać gejów za opentanych i zmuszać ich do poddawania sie egzorcyzmą...

Sz...........an

2012-10-20, 22:33
Śmieją to się z nas inne państwa, za trzymanie "sojuszu" z USA który doprowadza nas do ruiny. Nasi żołnierze giną, tracimy kasę na broń i gówno z tego mamy. Gdybym był przy władzy to wojska bym wycofał, a na USA wypiął dupę bo jestem w 100% pewny, że w razie wojny olali by nas równo. USA to naród który dba tylko o siebie, i jest tam gdzie są pieniądze. Skoro tak USA uważa się za naród który niesie pokój i pomoc to dlaczego nie wyślą swoich żołnierzy do afryki gdzie co dzień giną setki osób?

Bo nie ma ropy?

kufel01

2012-10-20, 22:34
Jeee pożywka dla "ateistów" jeeeee a teraz wszyscy razem "niema Boga" jeeeeeee klaszczemy w dłonie

Sombrero360

2012-10-20, 22:40
kufel01 napisał/a:

Jeee pożywka dla "ateistów" jeeeee a teraz wszyscy razem "niema Boga" jeeeeeee klaszczemy w dłonie


Czy napisałem gdzieś, że nie ma Boga? Czy temat wyśmiewa wiarę (pomijam podejście prowadzącego show) ? Chodzi raczej o fakt, że przez kilku debili, w oczach innych traci wiara i przy okazji traci nasz kraj.

Sz...........an

2012-10-20, 22:43
rockface123 napisał/a:

no niestety polska to kraj zdominowany, a raczej rozj***ny w drzazgi przez katolików którzy wierzą w coś czego nie ma.

ja tylko żałuje że po swojej śmierci nie będę widzieć min tych idiotów co całe życie wierzyli w boga.



Ja wierzę, że będziesz mógł zobaczyć :trollencjusz:

Sl...........nx

2012-10-20, 23:13
rockface123 napisał/a:

no niestety polska to kraj zdominowany, a raczej rozj***ny w drzazgi przez katolików którzy wierzą w coś czego nie ma.



Chyba cię poj***ło, w sejmie rządzi lewica i to wcale nie chrześcijańska, a kraj jest rozj***ny przez PRL i postkomunistów, a więc (jeżeli chcesz wrzucać razem do wora zwyczajnych wierzących i debilnych fanatyków, to takie podejście do sprawy cię nie urazi) ateistów.

Cytat:

ja tylko żałuje że po swojej śmierci nie będę widzieć min tych idiotów co całe życie wierzyli w boga.



Zdajesz sobie sprawę z tego, że to co teraz powiedziałeś, jest nielogiczne?
Niby jak ktokolwiek mógłby zrobić jakąkolwiek minę, skoro po śmierci niczego nie ma?


A tak poważnie, to mnie to wk***ia. Jestem wierzący, ale egzorcyzmy uznaję za relikt średniowiecza. Nie wierzę w opętanie ciała przez jakiegoś tam demona. I denerwuje mnie to z tego względu, że przez ludzi, którzy w tego typu rzeczy wierzą, wiele osób zaczyna myśleć w taki sposób: wierzący = ciemnogród.

Ant1984

2012-10-20, 23:50
Nie jestem za kościołem, ale niektórym odbija palma w wyśmiewaniu się z niego.
Próbują go aż tak na siłę ośmieszać, że sami robią z siebie idiotów.

Echis

2012-10-21, 00:55
Nie ma co się martwić opinią w ameryce. Tam i tak co 2, nie ma pojęcia o tym, że istnieje taki kraj jak Polska. A wiara to kwestia osobista, więc mogę wyznawać latającego potwora spaghetti i ch*j komu do tego. .

Sz...........an

2012-10-21, 08:24
Slonx napisał/a:



Chyba cię poj***ło, w sejmie rządzi lewica i to wcale nie chrześcijańska, a kraj jest rozj***ny przez PRL i postkomunistów, a więc (jeżeli chcesz wrzucać razem do wora zwyczajnych wierzących i debilnych fanatyków, to takie podejście do sprawy cię nie urazi) ateistów.



Zdajesz sobie sprawę z tego, że to co teraz powiedziałeś, jest nielogiczne?
Niby jak ktokolwiek mógłby zrobić jakąkolwiek minę, skoro po śmierci niczego nie ma?


A tak poważnie, to mnie to wk***ia. Jestem wierzący, ale egzorcyzmy uznaję za relikt średniowiecza. Nie wierzę w opętanie ciała przez jakiegoś tam demona. I denerwuje mnie to z tego względu, że przez ludzi, którzy w tego typu rzeczy wierzą, wiele osób zaczyna myśleć w taki sposób: wierzący = ciemnogród.



Wielka racja stary, piwo! Ludzie nie dostrzegają tego, że kościół jest atakowany głównie po to żeby zasłonić problemy polityczne, aby zasłonić to co wyrabia rząd.

Echis napisał/a:

Nie ma co się martwić opinią w ameryce. Tam i tak co 2, nie ma pojęcia o tym, że istnieje taki kraj jak Polska. A wiara to kwestia osobista, więc mogę wyznawać latającego potwora spaghetti i ch*j komu do tego. .



Nie możesz, zaraz banda ateistów ( nie mówię tu o normalnych ateistach, którzy nie ingerują w życie innych ) dobierze ci się do dupy i będzie mówiła w co masz wierzyć :D . Drodzy ludzie to jest nic innego jak prześladowanie i grozi to więzieniem lub grzywną.

Wk***ia mnie już to temat gdzie jest wątek religijny = spam ateistów. To w co kto wierzy to sprawa osobista.

straatveger

2012-10-21, 14:58
Szkoda że nikt nie przezczyta tych dłiugich komentarzy :D

Jai

2012-10-21, 14:59
Cytat:


Nie możesz, zaraz banda ateistów ( nie mówię tu o normalnych ateistach, którzy nie ingerują w życie innych ) dobierze ci się do dupy i będzie mówiła w co masz wierzyć :D . Drodzy ludzie to jest nic innego jak prześladowanie i grozi to więzieniem lub grzywną.



No tak, bo przecież chrześcijanie swoich poglądów wcale nie narzucają innym. Z wszechobecnymi krzyżami, modlitwami, kościołami, zakazem aborcji i in vitro bo kościół mówi nie, wcale a wcale nie narzucacie nic nikomu. Mam się czuć prześladowany ze względu na brak religii zatem?

~Imperator

2012-10-21, 14:59
To co udawało się wciskać ludkom przez setki lat...w obecnym czasie wciska się z coraz większym trudem...zakłamana przez wieki religia odkrywa powoli swoje tajemnice. Minie jeszcze trochę czasu nim ludzie przestaną wierzyć tej czarnej hołocie robiącej kasę naszym kosztem