18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madzia

Wihim • 2012-02-09, 15:15
Katowicka policja już w pierwszych fazach śledztwa wykluczyła porwanie dziecka.


-Kto by chciał k***a dziecko z Sosnowca?

Simonekdg

2012-02-09, 15:21
A sosnowiec to jakies inne miasto od innych czy co bo nie rozumiem twojego slabego zartu. Piwa za ch*j nie ma co najwyzej moge ci wylac reszte :/
"kto by chcial dziecko z sosnowca " No niech mnie ch*j strzeli !!
ZALOSNE I WYMYSLONE NA POCZEKANIU JAK SIE LADOWALA STRONA SADISTIC

karas1989

2012-02-09, 15:22
Grono Sadoli już w pierwszych słowach "dowcipu" wykluczyło dostanie się na główną.

- Kto by chciał k***a dać ci za to piwo?


P.S. Wystarczy, że tvszajs cały czas o tym gada to już jest nudne

~tip.top

2012-02-09, 15:22
Simonekdg, usuń tego Caps Locka, bo Ci usunę post :roll:

.:...........:.

2012-02-09, 15:23
Simonekdg napisał/a:

ZALOSNE I WYMYSLONE NA POCZEKANIU JAK SIE LADOWALA STRONA SADISTIC



No ale po co tak krzyczeć? :roll:

smuzg

2012-02-09, 15:26
Simonekdg - widać, że jesteś gorol.

A żart nawet dobry, po prostu go nie rozumiesz.

Jak już o sosnowcu to:

Dlaczego mieszkania na Osiedlu Tysiąclecia w Chorzowie z widokiem na wschód są tańsze?

Bo są z widokiem na Sosnowiec.

Simonekdg

2012-02-09, 15:27
Zdenerwowalem sie bo mieszkam w dabrowie gorniczej obok sosnowca ale to nie w tym rzecz chocby napisal kto by chcial dziecko z krakowa to i tak co w tym krakowie jest ? Nie kumam i powtarzam Zalosne !

smuzg

2012-02-09, 15:29
Mówiłem, że jesteś gorol :D

~tip.top

2012-02-09, 15:30
Simonekdg napisał/a:

Zdenerwowalem sie bo mieszkam w dabrowie gorniczej obok sosnowca ale to nie w tym rzecz chocby napisal kto by chcial dziecko z krakowa to i tak co w tym krakowie jest ? Nie kumam i powtarzam Zalosne !



Simonekdg

2012-02-09, 15:30
Jaki gorol ? chyba mylicie pojecia bo ja nie mieszkam na zaj***nym slasku tylko na zaglebiu wiec k***a hanysem czy tam gorolem nie jestem mowie normalnie w polskim jezyku jak w warszawie czy w krakowie. Nie mowimy tutaj kaj tylko gdzie itd/. Wiec naprawde widac ze jestem "gorolem " ?

Wihim

2012-02-09, 15:30
Simonekdg napisał/a:

Zdenerwowalem sie bo mieszkam w dabrowie gorniczej obok sosnowca ale to nie w tym rzecz chocby napisal kto by chcial dziecko z krakowa to i tak co w tym krakowie jest ? Nie kumam i powtarzam Zalosne !



Podobno jeszcze w latach 80-tych jak przyjeżdżaliście to trzymaliście kury w wannach i śmieci spłukiwaliście w toalecie.

ziembullo

2012-02-09, 15:32
Dlaczego Madzia z Sosnowcanie nie zostanie skoczkiem narciarskim?









Za słabo wybija sie z progu

Simonekdg

2012-02-09, 15:36
Wihim skad ta pewnosc ? przyjezdzalismy z wanna na plecach i toaleta w reku ze takie informacje ? czy to wy przyjezdzaliscie do nas i obcinaliscie jak komornik szafe co by tu jebnac pod pazuche ?

smuzg

2012-02-09, 15:36
Bo powszechnym na śląsku jest zbijanie się z tych z zagłębia a szczególnie z Sosnowca, gdyż mieszka tam pełno "goroli" czyli ciemna masa z warszawy i podobnych terenów z poza śląska. W ogóle wyjeżdżasz czasami po za terytorium "zagłębia" bo jestem zdziwiony, że o tym nie wiedziałeś?

Simonekdg

2012-02-09, 15:38
A co ty mi pie**olisz . Urodzilem sie w dabrowie tutaj mieszkam tych co znam tak samo pochodza z dabrowy a gdyby ktos pochodzil z tych katowic chorzowa to napewno by swobodnie nie latal przez osiedle ;]