18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madzia

Wihim • 2012-02-09, 15:15
Katowicka policja już w pierwszych fazach śledztwa wykluczyła porwanie dziecka.


-Kto by chciał k***a dziecko z Sosnowca?

Wihim

2012-02-09, 15:39
Simonekdg, Szczulibyście ich gołębiami?

Simonekdg

2012-02-09, 15:40
WIec z czystym sumieniem moge powiedziec ze jestem czystym zaglebiakiem a nie zadnym gorolem czy ch*j wie co

smuzg

2012-02-09, 15:41
Taka patologia się tam szerzy, że tak twierdzisz?

.:...........:.

2012-02-09, 15:41
Jadąc od Poznania w kierunku Buku też mamy Dąbrowę, ale samą, nie górniczą. Żwirownia jest tam, zawsze coś. :)

Simonekdg

2012-02-09, 15:42
A sp***alaj zas doj***l z golebiami. Tak k***a i karaluchami na smyczy bysmy ich straszyli ? jeszcze cos ?

NIe patologia. Sami swoi ;]

Siemek

2012-02-09, 16:24
Simonekdg napisał/a:

A sp***alaj zas doj***l z golebiami. Tak k***a i karaluchami na smyczy bysmy ich straszyli ? jeszcze cos ?

NIe patologia. Sami swoi ;]





Je żeś gorol i ch*j!!

P.S. Za te "sp***alaj" warn się należy :evil:

Leti

2012-02-09, 16:29
haha :D

-Dlaczego Sosnowiec ma rejestrację SO ?
-(Ś)ląsk (O)bok

... tak tak suche , tak tylko napomknąłem .. wykładowca z Zabrza kiedyś nam to powiedział :)



Tomelo

2012-02-09, 16:55
Dlaczego Neron spalił Rzym ?
- Bo nie było Katowic...

Przychodzi Ślązak do sklepu z lustrami i pyta się: - Po ile ten świński ryj?

Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku:
-Zymbalisten fertig?
-Ja, ja , naturlich
-Puzon fertig?
-Ja.
-Trompette fertig?
-Ja.
-Also, eins, zwei, drei: "Boże, coś Polskę...."


Poza tym możecie sobie mówić o Zagłębiu co chcecie. Ale niech mi który powie że na śląsku jest ładniej czy bezpieczniej. Chociażby rozpadający się Bytom, Chorzów - najbardziej obsrane przez psy miasto w tej części Europy z "przepięknym" osiedlem tysiąclecia(wiem że część jest w Kato) ... Zabrze - wieczne problemy z cyganami, lepianki na przedmieściach. Świętochłowice - dziura zabita dechami... etc. Najlepsze jest to że Ślązacy się częściej sami ze sobą napie**alają niż - z teoretycznym wrogiem nr 1 - Zagłębiakami. Będąc na ślasku nie wiesz czy akurat jesteś w dzielnicy r*cha, GKSu, Górnika czy jakiegoś innego klubu piłkarskiego, część katowiczan kibicuje ruchowi, część GKSie, a jeszcze inni GZ. Można ocipieć, biją się tam o te swoje barwy i napisy na obsranych blokowiskach z ogromną czestątliwością. W całym Zagłębiu dąbrowskim jest o wiele niższy stopień przestępczości niż np. w Zabrzu (O Katowicach nie wspominając). ZD - 738 tys. ludności Zabrze - 186 tys. Więc proszę mi tu nie pie**olić głupot. AVE !

makabrax

2012-02-09, 17:01
Nie znam Sosnowca, jedynie Aldrajch, może to to samo...
od kiedy to 1000lecia jest w Chorzowie o-0
a Simonekdg nie dość że gorol to jeszcze się wypiera :D

Tomelo napisał/a:



Poza tym możecie sobie mówić o Zagłębiu co chcecie. Ale niech mi który powie że na śląsku jest ładniej czy bezpieczniej. Chociażby rozpadający się Bytom, Chorzów - najbardziej obsrane przez psy miasto w tej części Europy z "przepięknym" osiedlem tysiąclecia(wiem że część jest w Kato) ... Zabrze - wieczne problemy z cyganami, lepianki na przedmieściach. Świętochłowice - dziura zabita dechami... etc. Najlepsze jest to że Ślązacy się częściej sami ze sobą napie**alają niż - z teoretycznym wrogiem nr 1 - Zagłębiakami. Będąc na ślasku nie wiesz czy akurat jesteś w dzielnicy r*cha, GKSu, Górnika czy jakiegoś innego klubu piłkarskiego, część katowiczan kibicuje ruchowi, część GKSie, a jeszcze inni GZ. Można ocipieć, biją się tam o te swoje barwy i napisy na obsranych blokowiskach z ogromną czestątliwością. W całym Zagłębiu dąbrowskim jest o wiele niższy stopień przestępczości niż np. w Zabrzu (O Katowicach nie wspominając). ZD - 738 tys. ludności Zabrze - 186 tys. Więc proszę mi tu nie pie**olić głupot. AVE !



hmmm no tak, tyle że analogiczna sytuacja z kibolami jest w krakowie, wkoncu wisla i cracovia w ekstraklasie, na śląsku ruch i górnik w ekstraklasie, ruch radzionkow, gks katowice, polonia bytom i piast gliwice w 1szej lidze... a na zagłebiu czym możecie się pochwalić? sarmacją czy zagłebiem w okręgówce...
a co do syfu, to prawda, wszystko wina gorolstwa z warszawy które rozj***lo wszystkie zakłady produkcyjne więc jest jak jest. Cały przemysł był na śląsku nie na zagłebiu, jedyna huta u was to się jeszcze Katowice nazywa :D

i jeszcze raz, wezcie ludzie mape taką z granicami miast i sprawdźcie gdzie się kończą Katowice a zaczyna Chorzów, ulice 1000lecia oraz ułańska - te najbliżej Chorzowa na osiedlu 1000lecia są nadal w Katowicach, dopiero Wojska Polskiego jest w Chorzowie...

Suka_Blyat

2012-02-09, 17:25
I znów wybuchła kłótnia między dwoma zwaśnionymi "narodami" ;)

BongMan

2012-02-09, 17:37
Jestem z Sosnowca, mam znajomych w Katowicach. Na imprezach oni opowiadają kawały o gorolach, ja o hanysach. Wszyscy się śmieją i nikt się nie napina. Pytam więc: Co wy k***a odpie**alacie?

19MisieQ20

2012-02-09, 17:38
Simonekdg napisał/a:

A sosnowiec to jakies inne miasto od innych czy co bo nie rozumiem twojego slabego zartu. Piwa za ch*j nie ma co najwyzej moge ci wylac reszte :/
"kto by chcial dziecko z sosnowca " No niech mnie ch*j strzeli !!
ZALOSNE I WYMYSLONE NA POCZEKANIU JAK SIE LADOWALA STRONA SADISTIC



Ci którzy mieszkają w okolicach Sosnowca typu Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda wiedzą o co chodzi.. Jak ktoś nie rozumie jego problem :D

rafcio24

2012-02-09, 17:50
Żart jest kiepski, wręcz debilny. To tak jakby ta cała historia z Madzią stała się gdzieś indziej nie wiem, w Poznaniu Rzeszowie Szczecinie czy Wyp*zdowie... i ktoś napisał żart z każdego z Was miastem, żenada.
Nie wiem co autor kretyńskiego żartu miał na myśli skoro pewnie nigdy nawet nie był w Sosnowcu, i jeszcze gadanie że gorole, gwara itp. 'w dupie byłeś gówno widziałeś'. Sosnowiec to Zagłębie Dąbrowskie a z Katowicami i Chorzowem to sorry ale przyjaźni nie ma.(oczywiście w środowisku piłkarskim) sztame za to SC ma z Warszawską Legią dziękuje dobranoc.

00JA00

2012-02-09, 17:53
Mam serdecznie wyj***ne na to czy ktos jest z Sosnowca Katowic czy Chorzowa , jesli chodzi o zart mnie osobiscie jakos nie urazil bo jest to ŻART , ale jak czytam komentarze i napinajacych sie hanysów jaki to śląsk jest super a Sosnowiec biedny i zacofany to mnie to denerwuje .

Za kawal moge dac piwo , ale cala ta napinke na kablu moge co najwyzej obrzygac ;)