18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madzia

Wihim • 2012-02-09, 15:15
Katowicka policja już w pierwszych fazach śledztwa wykluczyła porwanie dziecka.


-Kto by chciał k***a dziecko z Sosnowca?

Detee

2012-02-09, 18:01
Mieszkam w Sosnowcu, jestem Polakiem! I powiem szczerze, totalnie jebią mnie wasze poglądy dotyczące Sosnowca. Wg. mnie człowiek czy z zagłębia, czy ze śląska czy jeszcze ch*j wie skąd zawsze będzie Polakiem. To wy stosujecie jakieś j***ne podziały. Studiuję w Katowicach i jakoś tak na prawdę nie widać tej "nienawiści" w stosunku do Sosnowca, Dąbrowy, Będzina...taka prawda, że tą zawiść szerzą zakompleksieni ludzie, którzy wielkość swojego członka starają się powiększyć pisząc obelgi na temat jakby nie patrzeć Polaków którymi też sami są! k***a..skoro jesteśmy już w temacie. Powiedzcie mi do ch*ja po co wam jakiś "Ruch Autonomii Śląska"..bitch please!!! Chcecie się odseparować od kraju o który sami walczyliści w powstaniach śląskich...zresztą to jest temat na dłuższą rozmowę... Tak jak wspomniałem, zawiść między miastami szerzą gówniaże ze średnią wieku 15 lat lub totalni fanatycy piłki nożnej, ba, co ja pie**ole..fanatycy zwykłego napie**alania się na stadionach. Normalny, dojrzały i inteligentny człowiek ma w skrócie wyj***ne czy to "gorol" czy to "hanys" czy to "warszawiok"...Tyle w temacie j***ni inteligenci !!

.:...........:.

2012-02-09, 18:02
Detee, no, tym razem na oko mniej tego capslocka. Ale nadal nie chce mi się czytać. :-?

Pener

2012-02-09, 18:04
Niеbieski napisał/a:

nadal nie chce mi się czytać


mi też :amused:
przeskanowałem tylko w celu wyłapania "wypie**alajów"

smuzg

2012-02-09, 18:11
Nie wiem co was poj***ło z tą nienawiścią, bo jak dla mnie żadnej nie ma, wszystko się opiera na ŻARTACH, przecież żaden "hanys" nie napie**ala "gorola" za to, ze jest z sosnowca i odwrotnie, a to, ze teraz jest jakaś spina, to nie znaczy, ze ktoś kogoś nienawidzi do k***y, siejecie panikę jak te p*zdy z TVNu.

Suka_Blyat

2012-02-09, 18:16
Pener666 napisał/a:


mi też :amused:
przeskanowałem tylko w celu wyłapania "wypie**alajów"


Opie**alacie się, nie za to wam płacą :-P

.:...........:.

2012-02-09, 18:20
~Sklej napisał/a:

Opie**alacie się, nie za to wam płacą :-P



Owszem, w ogóle nam nie płacą.

Lelon

2012-02-09, 18:24
@simonekdg

Gorol – w mowie górnośląskiej etnocentryczne określenie osoby spoza Górnego Śląska. Mianem goroli Górnoślązacy określali w okresie międzywojennym Ślązaków cieszyńskich [1], obecnie również Polaków mieszkających na Górnym Śląsku. Przez mieszkańców górnośląskiej części GOP słowo to jest używane również do określenia mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego (terenów po wschodniej stronie rzeki Brynicy) oraz ogólnie spoza Górnego Śląska. Niekiedy słowo gorol może przyjąć znaczenie obraźliwe, mające charakter poniżenia osoby w znaczeniu "ten gorszy".


Wiki.pl

Tak jesteś gorol i ciota.

Kawał dobry.

Ktoś tam pisał o SO to jo napisza o KOS (Oświęcim)
KOS - Kajs obok Ślonska

Detee

2012-02-09, 18:26
Lelon napisał/a:

@simonekdg

Tak jesteś gorol i ciota.



a może powiesz coś inteligentnego szczeniaku?

paeeaq

2012-02-09, 18:28
@Detee kolejny studencina-wykształciuch za dychę, co nie umie rozróżnić separacji od autonomii :idzwch*j:

Leti

2012-02-09, 18:30
Tomelo napisał/a:



Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku:
-Zymbalisten fertig?
-Ja, ja , naturlich
-Puzon fertig?
-Ja.
-Trompette fertig?
-Ja.
-Also, eins, zwei, drei: "Boże, coś Polskę...."



Dobre :P

Ej, ale patrzcie Mondki z zagłębia... jakoś nikt się nie czepia kawałów jak powyższy .. baa.. podoba mi się :) .. jak dotychczas to wy nie potraficie się śmiać z siebie :)


btw. nie mieszajcie w ten spór klubów i ich "kibiców" ... to jest całkiem inna sprawa :)

Detee

2012-02-09, 18:34
Co nie zmienia faktu, że w tym przypadku te pojęcia są akurat bardzo bliskoznaczne k***a... Zwróc uwagę na problem który poruszyłem, a nie ch*ja pana na pierdoły które właściwie nic nie wnoszą do tematu. Wpisz sobie w google separacja i autonomia...I co k***a.. wyskakują strony dotyczące RAŚ...

Noemi1998

2012-02-09, 20:31
Niebieski~ o widze Moje kąty: Opalenica , Nowy Tomyśl , Buk . Dąbrowa jest potwierdzam, Danielewski jeździ ze żwirem , Mam zdjęcie jak Actros śmiertelnie potrącił gościa na skuterze ;]


Co do kawału : Jest nie na miejscu , mimo że to sadistic.pl !

Ps, Z góry wiem ze mi coś dopieprzycie w odpowiedzi ale jak się wstawia fotki do komentarzy? z góry dzięki POZdr.

Louise

2012-02-09, 21:03
Bo Sosnowiec to już za granicą przecież jest!

Dzoshu

2012-02-09, 21:24
Każdy kraj ma swoich nygasów
:kawa:

poll85

2012-02-09, 23:01
bez zadnych dyskusji piwo :D jakby bylo wieksze - dalbym :D