18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LWG dla patrzących w lusterka

Vl...........in • 2013-04-21, 14:07
Ten filmik przywrócił mi wiarę w kierowców aut, jak widać nie wszyscy są wieśniakami którzy utrudniają życie kierowcom jednośladów.

ru_ziolo

2013-04-21, 15:01
A czemu się tak do rowerzystów nie dopie**alacie?

Svetlan

2013-04-21, 15:05
Nie pozostaje mi nic jak podsumować tych wyżej - O ile się nie pchasz 250km/h w każdą mozliwą szparę na jezdni to kierowcy będą dla ciebie mili. Jeśli jednak nie masz mózgu i myślisz, że masz pierwszeństwo nad innymi to ch*j ci w dupę i jelita w nadkole.

Quaswerty

2013-04-21, 15:05
Cytat:

Wiara w kierowców? Chyba nie w tego kierowcę buraka na tym motocyklu, który za taką jazdę między autami powinien zgarnąć ze sto punktów karnych i pokaźny mandat. Zjeżdżali mu, bo nie chcą mieć aut porysowanych, ale któryś powinien drzwi otworzyć..



k***a tysiąc od razu tych punktów karnych i milion zł mandatu... A pie**olisz tak bez sensu... Tak drzwi otworzyć gość wyjebie, złamie kręgosłup i do końca życia na wózku, i chciałbym wiedzieć czy byłbyś w stanie popatrzeć w oczy matce jej dziecka, któremu "otworzyłeś drzwi"

tekkit

2013-04-21, 15:06
k***a jak jest 50/h to jedziesz 50 a nie wymijasz wszystko co mozliwe ;) .

stanleus

2013-04-21, 15:07
@up
Bo rowerzysta nie pojawia się nie wiadomo skąd z nie wiadomo jaką prędkością.

jak jadą między autami stojącymi na dwóch pasach w jedną stronę to jeszcze zrozumiem. ALE jak są 2 pasy w przeciwnym kierunku, podwójna ciągła i taki ch*j pcha się praktycznie na czołówkę to już nie potrafię zrozumieć. No ludzie, można się szanować, ale niech to idzie w obie strony! Linie wszystkich obowiązują tak sami jak i kodeks drogowy!

bartos925

2013-04-21, 15:12
Czasami spotykam się z takim zachowaniem ale nie mało jest takich co się specjalnie lewej trzymają byle bym tylko nie przejechał

MiszczYogurt

2013-04-21, 15:15
Jedyny motocykl jaki sie przepuszcza na drodze to policji i banku KRWI a nie idiotów co muszą szlifierką walić 150 km/h dziwi mnie to że osoby na harleyach jadą równo jak auta a te pseudo ścigacze muszą szybciej. Jak chcą jeździć szybko to są tory nie ulice ! I po co dawać naklejki patrz w lusterka bo debile bez wyobraźni są wszędzie :| każdy szanujący kierowca patrzy sie w lusterka przez całą podróż i nie poto żeby idiotów wypatrzyć i przepuścić tylko po to żeby idiota mu w zdeżak nie wjechał .

ag...........95

2013-04-21, 15:16
tekkit napisał/a:

k***a jak jest 50/h to jedziesz 50 a nie wymijasz wszystko co mozliwe ;) .



Wymijanie to nie to samo co wyprzedzanie. :idzwch*j:

mgoboe91

2013-04-21, 15:29
Piwa nie bedzie :-x Jednoslady obowiazuje takie samo prawo drogowe co wieloslady a nie zeby jakis kretyn jezdzil jak debil po miedzy samochodami. "patrz w lusterka motocyklisci sa wszedzie"- jasne. chcesz jezdzic jak debil to sam uwazaj;) pozdro dla ludzi ktorzy maja wyj***ne na jednoslady :lol:

herbalix

2013-04-21, 15:30
niby normalna sprawa. jadę sobie, ile sobie jadę, w lusterku widzę, że ktoś (nie ważne czy puszka czy hulajnoga) jedzie szybciej, mogę zjechać na margines to zjeżdżam. na moto jest lwg, ja mam awaryjne. niestety w praktyce często wygląda to tak, że ktoś się wlecze jak ostatnia c**a, ale dać się wyprzedzić 20letniemu oplowi to jest k***a hańba. albo 'a co mnie będzie j***ny dawca wyprzedzał, ja się wlokę, to on też może. albo w ogóle nie patrzą w lusterka.

mare30ks

2013-04-21, 15:30
nieno akurat nic niezwyklego tu nie ma. to jest raczej standard i tylko czasem pojawi sie jakis debil uparcie blokujacy lub zajezdzajacy droge

M3L3R

2013-04-21, 15:31
Taki maly dobry uczynek, a ile radosci sprawia. Tylko zazdrosnicy pisza, zeby drzwi otwierac lub zajezdzac droge.

Bongoz

2013-04-21, 15:37
Jakie to jest k***a przykre co niektórzy tutaj piszą...
Co cię to boli jeden z drugim, że on jedzie nawet te 200 na godzine. Niech zapie**ala, jak rozwali to się rozwali, jego ryzyko. Na ch*j komuś utrudniać życie, to taka nasza cecha narodowa mam wrażenie. Jest miejsce - niech jedzie, ja musze stać bo nie mam jak przejechać. On ma - niech jedzie, aby mi nie zarysował/uszkodził samochodu. Chciałbym zobaczyć ilu z tych placków, którzy gadają o przepisach jeździ samochodem 50km/h po mieście, a 90 czy 70 w trasie.

Klawisz-84

2013-04-21, 15:40
Dobry filmik :) jak już tak piszecie o tym że motocykle mają tak samo jeździć jak auta to po ch.. kupujecie rowery? Po to by się szybciej poruszać zamiast piechotą.
Są udogodnienia które trzeba szanować a nie morda przed siebie i ch.. mnie obchodzą inni!! Żal mi takich kretynów.
Ja dopiero uczę się jazdy motorem i jeszcze nie opanowałem perfekcyjnie manewrów wyprzedzania między autami ale jadąc za jeb,, autem 80km/h a ten lewym pasem i nie ch... nie zjedzie na prawy to czemu się dziwicie że "my" musimy czasem jechać "Dziwnie" w waszym przekonaniu.


BTW po
:-) przoszę o tytuł utworu autora filmiku ;)

nanab

2013-04-21, 15:52
Up, od kiedy są różne KRD dla samochodów i motocykli?

Niech motocykle tez zjeżdżają na pobocze/chodnik jak jadę.