18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i barany

BongMan • 2015-06-21, 17:09
- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Drzwi od kościoła.

kustoszpan

2015-06-21, 17:15
Ciesz się, że póki co w Polsce mamy więcej drzwi do kościoła, niż do meczetów :)

sa...........ek

2015-06-21, 17:18
- W czym się różni Socjalista od Konserwatysty?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- Socjalista jest Inteligentem.

mygyry

2015-06-21, 17:22
@up Jeżeli inteligencją jest opłacanie multikulti i wszystkiego co do nas przyjedzie kosztem, ludzi pracujących to wolę być konserwą

eventtime75

2015-06-21, 17:26
najlepsze, ze to nie dowcip a fakt. Piwerko.

mi...........80

2015-06-21, 17:44
O ja pie**olę będzie burza fest, trza dać piwko.

Forgesse

2015-06-21, 18:04
Jezu, sięgnąłeś dna, żart lotów pierwszego semestru 2 klasie gimnazjum. A bezmózgie barany spiwkują swojego super żartownisia BongMan'a bo taka moda.

Rozpowszechniając takie zj***ne żarty przyłączasz się do lewackiego ataku na Polskie dziedzictwo i kulturę. Plujesz w twarz swoim przodkom odrzucając normy kulturowe i cywilizacje jaką stworzyli na fundamentach chrześcijaństwa, to wszystko po to by zyskać poklask koniowałów sprzed monitorów. Pfu ci w pysk, śmieciu.

Prometheus_Coprophagus

2015-06-21, 18:11
Forgesse, to nie kwestia mody. To kwestia całkiem udanej prowokacji do bólu dupy - a twoja wypowiedź jest doskonałym przykładem na to, że prowokacja się udała.

Forgesse

2015-06-21, 18:16
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Forgesse, to nie kwestia mody. To kwestia całkiem udanej prowokacji do bólu dupy - a twoja wypowiedź jest doskonałym przykładem na to, że prowokacja się udała.



Twoim tokiem myślenia idąc, mogę nazwać Twoją matkę szmatą i dz**ką za 30 zł. Bo to przecież tylko prowokacja, pokazująca Twój śmieszny ból dupy. Hie hie.

Prometheus_Coprophagus

2015-06-21, 18:18
Forgesse napisał/a:

Twoim tokiem myślenia idąc, mogę nazwać Twoją matkę szmatą i dz**ką za 30 zł.



Wyj***ne mam w wyrażoną w necie opinię białostockiego anonimowego hejtera. :radocha:

BongMan

2015-06-21, 18:24
mitrus80 napisał/a:

O ja pie**olę będzie burza fest, trza dać piwko.


Hehehe, o to chodziło :D Wyborna gównoburza. Koledze Forgesse to aż po brodzie pociekło. Ale muszę się włączyć we własną gównoburzę, bo poziom głupoty wypowiedzi tego pana przekroczył wszelkie skale.

Forgesse napisał/a:


Rozpowszechniając takie zj***ne żarty przyłączasz się do lewackiego ataku na Polskie dziedzictwo i kulturę. Plujesz w twarz swoim przodkom odrzucając normy kulturowe i cywilizacje jaką stworzyli na fundamentach chrześcijaństwa


Po pierwsze, to że jebię kościół nie oznacza, że jestem lewakiem. Ja bym się określił jako narodowiec, ale świecki. Kościół powinien być mocno przygnieciony butem silnej władzy, być opodatkowany, kontrolowany, w razie potrzeb represjonowany i mieć gówno do powiedzenia, a nie wpie**alać się do władzy jak ma to miejsce teraz.
Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt. Polecam przeczytać:
http://ryuuk.salon24.pl/2...chrzescijanskie
http://www.sadistic.pl/ko...ie-vt261185.htm

Forgesse

2015-06-21, 18:29
BongMan napisał/a:


Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt.



Ta a rozwój kulturowy i sam chrzest Polski był spowodowany wierzeniem w swiatowida i skladania jedzenia pod słupem z drzewa