18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i barany

BongMan • 2015-06-21, 17:09
- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Drzwi od kościoła.

Pravicow

2015-06-21, 18:36
Moim skromnym zdaniem, nikt nie powinien obwiniać Obamy za wprowadzenie zniżek cenowych dla muzułmańskich emigrantów. Wiele razy już wspominałem, że Luter był w pewnym sensie konserwatystą, który lubił paradoksy. Oby nigdy nie doszło ponownie do tak wielkiego marnotrawstwa, jakie miało miejsce w 1945 r. - miliony Żydów niewykorzystanych w działach opałowych. Sam Jan Paweł II był podobnego zdania, jeżeli chcecie wiedzieć.

Takie mam właśnie zdanie, jeżeli chodzi o tę dyskusję.

grave22

2015-06-21, 18:57
Kiedy wy zrozumiecie w koncu ze wiara nie ma nic wspolnego z kosciolem.

lapps

2015-06-21, 20:29
BongMan napisał/a:


Po pierwsze, to że jebię kościół nie oznacza, że jestem lewakiem. Ja bym się określił jako narodowiec, ale świecki. Kościół powinien być mocno przygnieciony butem silnej władzy, być opodatkowany, kontrolowany, w razie potrzeb represjonowany i mieć gówno do powiedzenia, a nie wpie**alać się do władzy jak ma to miejsce teraz.



Racja. To, ze chcesz kogos opodatkowac i skontrolowac oznacza, ze jestes lewakiem.

Cytat:

Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt. Polecam przeczytać:



chrzescijanstwo jest fundamentem kultury i cywilizacji w ktorej wychowal sie twoj ojciec, jego ojciec, jego dziadek, ojciec jego dziadka, ojciec jego pradziadka, dziadek jego pradziadka, pradziadek jego pradziadka, prapradziadek jego prapradziadka...

a dzisiaj lewaki niszcza ta kulture w ktorej wszyscy twoi przodkowie przez ostatnie 1000 lat dorastali. i niedlugo nie bedziesz mial ani pogan ani katolikow, ani poganskich zwyczajow, ktore przetrwaly 1000 lat tyranii chrzescijan, bo jedyna wartoscia bedzie pieniadz. po co wierzyc w jakies bzdury jak masz fakty w tvn24 i zajmujace gierki na fejsie

tr...........ta

2015-06-21, 20:39
Przecież religie na świecie to chory wymysł ludzi. Jezus nie powiedział w Piśmie Świętym " budujcie wielkie kościoły i ozdabiajcie je złotem, klepcie zdrowaśki 20x dziennie, dawajcie na tacę bo zbawienia nie będzie ", a to że jacyś psychole wymyślili RKK to tylko po to by zakrzywić obraz o Bogu. Jak reaguje większość ludzi gdy usłyszą słowa " krzyż, Bóg, wiara, modlitwa " budzi to niechęć u nich, śmiech, nienawiść. Każdy ma szansę dostać zbawienie i to nie jest wcale tak że tylko Ci najbardziej gorliwi katolicy tego dostąpią. Wcale nie trzeba chodzić do kościoła, dawać na tacę, wpuszczać księży na kolędę, klepać te zdrowaśki i słuchać jak mysz pod miotłą mądrości proboszcza z ambony i nie zadawać przy tym żadnego pytania.

A co do tych religii jeszcze to już ch*j z tym że prawdopodobnie wszystkie religie na świecie wierzą w jedną istotę/świadomość ale zostały one stworzone by właśnie ludzie się nawzajem wyniszczali, nienawidzili, wyśmiewali ( przykład, aktualnie w internecie jest beka i nienawiść w 1 z muzułmanów ). A jeszcze najbardziej mnie rozbraja " elita " ateistów, którzy uważają że nic nie istnieje poza tym co widzą, wywyższają się nad wierzącymi. Już pół biedy że wypierają się Boga, ale oni na dodatek szykanują i negują Jego istnienie. Tak jakby ateizm nie był odrzuceniem Boga a nienawiścią do Niego.

Aha no i żeby nie było, to nie jest tak że mam bekę z tych którzy co niedzielę chodzą do Kościoła. Każdy z Nas wychował się winnych warunkach, na codzień ma do czynienia z różnymi informacjami, każdy z Nas jest inny ale nie każdy może mieć świadomość tego że KK ma niewiele wspólnego z Jezusem. Ale uważam że jeśli ktoś jest dobrym, sprawiedliwym i miłosiernym człowiekiem i wg Jego sumienia i uczciwości postępuje dobrze chodząc do Kościoła, dając na tacę to dlaczego miałbym się wyśmiewać z kogoś takiego? Wolałbym 1000-krotnie bardziej towarzystwo takiej osoby niż zatwardziałego ateisty który na codzień jest jakimś pojebańcem, bije żonę, nadaje na sąsiada, chleje na umór, krytykuje wszystkich którzy nie myślą jak on i wyśmiewa Boga, choć nie mówię że Ateiści też mogą być dobrymi ludźmi.

Wyczytałem fajny cytat niedawno z Biblii w którym Jezus mówi że jeśli chcesz porozmawiać z Bogiem to wystarczy że pójdziesz do swojego pokoju, uklękniesz lub położysz się i zaczniesz się modlić. Tyle, serio. Nie sądzę że jeśli Bóg który kocha ludzi i znał ludzi wiedząc że mają swoje pasje, marzenia chciałby by ludzie marnowali pół życia na okazywanie swojej wiary i miłości do Niego. Czy dobry ojciec wymagałby od swoich dzieci by oni co chwilę zapewniali go że go kochają?

Nawet wyczytałem, że przyjdzie taki czas że Bóg da się poznać osobiście każdemu tak, każdemu z Nas i nieee, nie jestem naćpany pisząc to, czyli nie tylko dostaniemy potwierdzenie o Jego istnieniu ale także będziemy mogli Go wszyscy poznać ! Bóg wie że szatan jest cwany i zrobi wszystko byśmy mieli zakrzywiony obraz o Bogu, albo wgl odrzucili Go od siebie, ale dlatego bo Bóg jest miłosierny to każdemu z Nas z osobna się objawi i da się nam poznać.

Jak mówię nie jestem żadnym psycholem religijnym, żadnym jehowem, zielonosrądkiem itp. dla mnie wgl kościół katolicki odpie**olił mistrzostwa świata bezczelności mówiąc że Watykan jest najświetszą stolicą urządzając tam wielki pałac gdzie otyli biskupi pedofile w swoich złotych szatach mogą poddawać się swoim chorym zapędom. A co ma Watykan do Boga? Z resztą Watykan to bardzo śliski temat, wygooglujcie sobie odpowiednie frazy, ale to co się tam odpie**ala to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie.

ginx2666

2015-06-21, 21:09
Forgesse napisał/a:

Jezu, sięgnąłeś dna, żart lotów pierwszego semestru 2 klasie gimnazjum. A bezmózgie barany spiwkują swojego super żartownisia BongMan'a bo taka moda.

Rozpowszechniając takie zj***ne żarty przyłączasz się do lewackiego ataku na Polskie dziedzictwo i kulturę. Plujesz w twarz swoim przodkom odrzucając normy kulturowe i cywilizacje jaką stworzyli na fundamentach chrześcijaństwa, to wszystko po to by zyskać poklask koniowałów sprzed monitorów. Pfu ci w pysk, śmieciu.



Oj nie rzucaj się już dzieciaczku. Polskie dziedzictwo i kultura zostały zadeptane przez kościół właśnie, bo Mieszko I, pierwszy zdrajca Rzeczpospolitej, sprzedał kulturowe dziedzictwo Polan żeby sobie podupczyć Dobrawę, którą to już przer*chali wszyscy Przemyślidzi.

A, właśnie - wesołej Nocy Kupały sadole!

co...........yt

2015-06-21, 21:10
Bongman
Cytat:

Po drugie, chrześcijaństwo nie jest fundamentem naszej kultury i cywilizacji. Zostało nam narzucone siłą i zniszczyło nasze własne, słowiańskie wierzenia. Podobnie zresztą potraktowało inne cywilizacje i ich wierzenia. Jest jak choroba albo pasożyt.



Gówno prawda! Mieszko przeją chrzest dlatego aby uchronić Polskę przed wyniszczeniem. Chrzest postawił ówczesną Polskę ponad inne barbarzyńskie kraje. Zaczęliśmy się rozwijać i stawać się ważni na arenie międzynarodowej.

Lapps dobrze napisał, że Twoi przodkowie się wychowywali na tradycjach i fundamencie chrześcijaństwa a nie na barbarzyńskiej kulturze z włócznią i toporem w ręku a w dodatku w lesie.

Bongman to ty jesteś chorobą i pasożytem, widocznie to ci miłe, bo zgniłeś już dawno w swoim gównie, które dla ciebie jest normalnością.

Wal się!

peniseusz

2015-06-21, 21:22
stado baranów to i kundel poprowadzi

hardowski

2015-06-21, 21:25
- Co oddziela Strasburgera od dna Rowu Mariańskiego?
- BongMan.

KakaPipe

2015-06-21, 21:55
Skąd wiesz Bonguś co jest w kościele, przecież na kutrach ich nie ma? :O

profu

2015-06-21, 21:57
- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Morze Śródziemne.

ginx2666

2015-06-21, 22:03
profu napisał/a:

- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Morze Śródziemne.



To już nieaktualne.

Co oddziela ludzi rozumnych od kozojebców?
Odra, Sudety i Tatry.

blizniak

2015-06-21, 22:05
byłem dziś w kościele, pomodliłem się za was grzesznicy,
bonguś nasza słowiańska wiara? moja chyba, twoja jest germańska, patrząc przez pryzmat historii

KubsonMon

2015-06-21, 22:41
A co oddziela ludzi od zwierząt?
- Morze Śródziemne!

makaba

2015-06-21, 23:45
Części sadolowych inteligentów polecam się douczyć z historii, szczególnie okres średniowiecza. Zabieg Mieszka I, którego jakiś dureń tutaj nazwał zdrajcą Rzeczypospolitej był czysto politycznym ruchem. Do książek gamonie.

Alkasta

2015-06-22, 00:06
- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Drzwi od domu BongMana.