18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i barany

BongMan • 2015-06-21, 17:09
- Co oddziela ludzi rozumnych od bezwolnych baranów?
- Drzwi od kościoła.

kenzol

2015-06-22, 00:16
No to Bonguś według ciebie przez godzinę byłem dziś bezwolnym baranem... i ch*j ci w dupę.

Pochlastany

2015-06-22, 00:19
Gdzie ten stary sadol bez poławiaczy krabów, jezusowchrystusow czy innych wynalazkow?? Patrze sie na to wszystko i k***a zawsze przyjdzie jakis ciec wpie**olic swoje 3 grosze i podk***ic reszte. Kiedys byles nawet smieszny na poczatku ale te twoje wstawki juz sie robia nudne i wciskasz gowno na sile ludziom. Kto mu k***a jeszcze te browary stawia to ja nie wiem...

Forgesse zalogowalem sie tylko po to zeby ci postawic browara.

People mowisz ze to wymysl ludzi i moze masz racje a moze i nie, ja tam nie laze i nie wierze.
Skoro jednak ten narod mial czasy swietnosci w swojej historii i z pomoca swojego boga miazdzyl 10x wieksze sily wroga to uwazam ze jest im to potrzebne i nalezy to podtrzymywac bo wiara jednoczy ludzi.
Bez wiary okupant miazdzy cie jak robaka przed wlasnym domem. Juz kiedys wspomnialem, kazdy ma prawo wierzyc w co zechce, jezeli chca niech wierza i innym nic do tego, ale przyjdzie taki dzien i ktory moze jest blizej niz jestesmy sobie w stanie wyobrazic i to wlasnie oni uwierza i pojda w ogien wbrew jakiejkolwiek logice.
Nie wierze, nie wiem dlaczego, samo z siebie wychodzi, ale faktem jest ze ta wiara jest podwalina naszego spoleczenstwa i nie mozna jej zwalczac.

Ale sie rozpisalem, te j***ne refleksje w srodku nocy...

A h*j z tym wszystkim, milej nocy sadolowi:)

milk_powder

2015-06-22, 00:21
@Forgesse
cywilizacja europejska jest zbudowana na chrześcijaństwie? jasne, w końcu grecy i rzymianie byli cholernie chrześcijańscy, a dzięki scholastyce wykonaliśmy zaledwie tysiącletni krok w tył :) palnij się w łeb i myśl samodzielnie, a nie główką katechety ze szkoły.