18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubin otrzęsiny w gimnazjum salezjańskim

323233 • 2012-09-18, 01:58
otrzęsiny dziewczynek i chłopców.

Zwiastun

2012-09-18, 12:28
O k***a co fetysz xD Musze z moją spróbować ^^

xKarolusx

2012-09-18, 12:56
Zakazali im zakładania rodzin to dupczą dzieci po krzakach :cumshot:

pylaochos

2012-09-18, 13:02
Ach te pokusy... nie drogi sadisticu, nie zostanę księdzem! :oops: :oops: :oops: :oops:
Bite dupy & młoda śmietana :oops:

Lubinianin

2012-09-18, 13:27
sk***ysyn j***ny trzeba w końcu tą szkołę spalić bo mnie już wk***iają...

szylwka

2012-09-18, 13:33
nie no k***a... ja rozumiem otrzęsiny i tak dalej, ale nie popadajmy w skrajności. Nie ważne jak bardzo spoko byłby ten ksiądz i tak nie powinien tego robić. Nie nastawiam nikogo anty do chrześcijaństwa, ale to już przesada.

lohan

2012-09-18, 13:41
vax napisał/a:

Ale nie, muszą obrażać każdego księdza, nawet jeśli ten jest spoko (a tu się sadole zdziwicie - są i tacy).


tu masz racje, sam znam paru ksiezy, ktorzy sa spoko...
ale ten na tym filmiku to jest pojeb nie ksiadz...nawet doroslemu nie wypada tak "chrzcic", a co dopiero ksiedzu ^^

HAL-9000

2012-09-18, 13:43
Lubinianin napisał/a:

sk***ysyn j***ny trzeba w końcu tą szkołę spalić bo mnie już wk***iają...



:facepalm2: A ja się dziwie, że miasto w którym się urodziłem i żyję w opinii outsiderów uchodzi za ostoje ćwierćinteligencji.

@vax

w przypadku salezjana wk***ia fakt, że to świetna wizytówka obrotności kleru. Widzę że też jesteś z okolicy, więc chyba przyznasz że tutaj ta szkoła jest uznawana za prestiżową. Pamiętasz chyba też dawniejszą afere z praniem brudnych pieniędzy w którą umaczana była ta szkółka?

Coś się chyba klechom drogi popie**oliły.

Ankane

2012-09-18, 14:32
Dziewczynki zlizywały? Co to za ksiądz ja się pytam!

Ramsey007

2012-09-18, 14:34
skoro można bić kapucyna, to i może można też lizać salezjana?

buba100111

2012-09-18, 15:18
hahahahahahahahahhahha k***a mać ten lubin to k***a sławny z roku na rok coraz bardziej się robi... jak nie wyj***na ściana z bloku obok to ksiądz pedofil hahahahahahah topolowa k***a rulez http://www.sadistic.pl/dziadzia-pedzil-bimber-vt98637.htm to foty z tej wyj***nej ściany :D a teraz ksiądz... :D kosmos

smiechlem

2012-09-18, 15:25
Zwijcie koceniem jak chcecie. Dla mnie to zwykłe sk***ysyństwo które tylko robi krzywdę psychice dziecku.

Szwancolot

2012-09-18, 15:58
k***a. Jak się słucha o tym co się dzieje w Polsce to czasem by się chciało wyjść z domu, zebrać parę łebków. Jechać połamać nogi i ręce z zastrzeżeniem że następnym razem łopata i las.

Ale nie. Że samosąd. Kiedyś jak już będzie mi wszystko jedno, będę stary i pomarszczony, albo chory na jakieś ch*j wie co, przemknę przez ten kraj. Zaczynam rozumieć Kuklińskiego.

ściwanek

2012-09-18, 16:18
Kto by pomyślał,że w moim mieście takie rzeczy się dzieją... k***A!!
WZL-LUBIN!!

kszysztoff

2012-09-18, 16:23
A organem prowadzącym placówkę jest ku*as księdza.

okopa3

2012-09-18, 17:05
chiver5 napisał/a:

Przyznasz mi racje, że hipokryzja osiąga apogeum, gdy sługus Szatana grając na nosie biskupstwa wstępuje do kleru. Przyznać mogę, że Zły zlecił mi tę misję. I wykonując ją ściśle, realizuję jego plan pomyślnie. Naiwni głupcy łakną chwil mej w ich umysły ingerencji. Słuchają z uwagą najgorszych bluźnierstw nie poznawszy mej prawdziwej intencji. W odpowiedzi na pytanie, czemu On mnie do tej roli zobligował odpowiadam: bym z pomoca podstępów i knowań umysły parafian zatruwał i gdy Jego oponenta się wyrzekną, konsekwentnie i stopniowo posyłał ich do miejsca znanego powszechnie jako piekło. Wierni znikają, lub martwymi są znajdowani. A sprawca tych niefortunnych zdarzeń nadal jest nieznany. Wypruwam wnętrzności, szyję z ich skór galanterię, realizując żądze chore. Któż by się spodziewał, że nieskazitelny proboszcz będący wzorem jest naprawdę bezdusznym potworem? Rola wilka w owczej skórze jak zwykle sprawdziła się znakomicie. Najlepiej potwierdza to szok i niedowierzanie ofiar, zanim odbiorę im życie. Niezbyt wielki to dla mnie problem by na plebanię ich zwabić. A jeszcze mniejszy by w sposób brutalny, długotrwały i bolesny zabić. Możesz wyobrazić sobie ten szok, paranoję i histerię, gdy duchowny służący za wzór rzuca się na starszą panią jak wściekły bulterier, przygważdża ją do ziemi, przegryza krtań. A gdy jest już po wszystkim oddaje fekalia nań. Nie spodziewała się zapewne, że to ja jestem katem i przerwę cienką nić łączącą ją z tym światem. Zastanawiasz się pewnie, co jest moim jedzeniem. Szatan chciał, (co łatwo wywnioskować), by mięso osobników mego gatunku było moim pożywieniem. Więc rumsztyki z wątroby, pasztety z płuc, z mózgów kotlety, od jakiegoś czasu stanowią podstawę mojej diety. Lubię dania z pędraków, więc w spiżarni mam ich dostatek a do podawania potraw z niemowlaków mam pełen kredens plater wykonanych z miednic ich matek.

k***a nie wiem co bierzesz, ale daj mi namiary na twojego dilera...