18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubin otrzęsiny w gimnazjum salezjańskim

323233 • 2012-09-18, 01:58
otrzęsiny dziewczynek i chłopców.

raultg

2012-09-18, 02:52
Widzę, że jest kijek dla niepokornych uczennic. Swoją drogą ciekawe ile "śmietany" mu poszło na 230 uczeniów ;-D

ramiltor

2012-09-18, 03:39
ciekawe co lizały w finale?

black88

2012-09-18, 08:20
Ooo jak ładnie :) uczeniów :D

buchun

2012-09-18, 09:13
Gimbaza rządzi swoimi prawami i nikt nie zroumie ich zachowań.. ten trudny czas dojrzewania :D

or...........ek

2012-09-18, 09:17
z kolan ? no i co ? jakby mu z ch*ja zlizywały śmietane to by był sadol :D

chiver5

2012-09-18, 09:17
Przyznasz mi racje, że hipokryzja osiąga apogeum, gdy sługus Szatana grając na nosie biskupstwa wstępuje do kleru. Przyznać mogę, że Zły zlecił mi tę misję. I wykonując ją ściśle, realizuję jego plan pomyślnie. Naiwni głupcy łakną chwil mej w ich umysły ingerencji. Słuchają z uwagą najgorszych bluźnierstw nie poznawszy mej prawdziwej intencji. W odpowiedzi na pytanie, czemu On mnie do tej roli zobligował odpowiadam: bym z pomoca podstępów i knowań umysły parafian zatruwał i gdy Jego oponenta się wyrzekną, konsekwentnie i stopniowo posyłał ich do miejsca znanego powszechnie jako piekło. Wierni znikają, lub martwymi są znajdowani. A sprawca tych niefortunnych zdarzeń nadal jest nieznany. Wypruwam wnętrzności, szyję z ich skór galanterię, realizując żądze chore. Któż by się spodziewał, że nieskazitelny proboszcz będący wzorem jest naprawdę bezdusznym potworem? Rola wilka w owczej skórze jak zwykle sprawdziła się znakomicie. Najlepiej potwierdza to szok i niedowierzanie ofiar, zanim odbiorę im życie. Niezbyt wielki to dla mnie problem by na plebanię ich zwabić. A jeszcze mniejszy by w sposób brutalny, długotrwały i bolesny zabić. Możesz wyobrazić sobie ten szok, paranoję i histerię, gdy duchowny służący za wzór rzuca się na starszą panią jak wściekły bulterier, przygważdża ją do ziemi, przegryza krtań. A gdy jest już po wszystkim oddaje fekalia nań. Nie spodziewała się zapewne, że to ja jestem katem i przerwę cienką nić łączącą ją z tym światem. Zastanawiasz się pewnie, co jest moim jedzeniem. Szatan chciał, (co łatwo wywnioskować), by mięso osobników mego gatunku było moim pożywieniem. Więc rumsztyki z wątroby, pasztety z płuc, z mózgów kotlety, od jakiegoś czasu stanowią podstawę mojej diety. Lubię dania z pędraków, więc w spiżarni mam ich dostatek a do podawania potraw z niemowlaków mam pełen kredens plater wykonanych z miednic ich matek.

pieto90

2012-09-18, 09:28
hahaha, dobre :D ale widać, że i uczennicom się to podobało :) a co do księdza, to sk***ol, a nie ksiądz.

mate0

2012-09-18, 09:30
ciekawe czy naprawdę była to bita śmietana :D

v2008

2012-09-18, 09:33
o ja może lubią :D :roll:

Paku

2012-09-18, 09:36
Ale mu stanął :P

Srasłkasz

2012-09-18, 09:36
Może to była pokuta za grzechy?

Butter

2012-09-18, 09:41
Proponuję szybkie leczenie.



a potem kolanka.