18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kressus92

2013-08-05, 21:39
Teledysk w radiu :-o

fruityguy

2013-08-05, 21:48
Cytat:

Rozumiem, że jesteś zwolennikiem kreacjonizmu i teorii spiskowej o obcych z kosmosu budujących piramidy? Jeśli tak, to nie powinieneś nazywać się człowiekiem z mózgiem.



Dlaczego odrazu zwrot o 180 ? Nie napisałem czego jestem zwolennikiem, tylko co jest perfidnym fałszem wrzuconym do książek dzieci z podstawówki, żeby od najmłodszych lat wyrobić im mózgi. Nie chcę się tutaj rozwodzić, bo nie wróciłem z melanżu i nie mam zbytniej ochoty i czasu ku temu, ale na uwagę zasługują 2 zdania:
1)Odnośnie ewolucji to się pytam gdzie są kopalne formy pośrednie między gatunkami typu ptak w 1/4 z piórami i 3/4 gadzimi łuskami dajmy na to. Na to oczywiście nie odpowiesz, albo spuentujesz, że nie ma takowych, albo JESZCZE nie odkryto. Sam Darwin twierdził (przynajmniej do czasu, aż mu ta jego teoria przyniosła kasę i sławę, że dopóki nie będzie dowodu w postaci brakujących ogniw to się myli.
2)Kup sobie stalowy młotek i dłutko (już pójdę Ci na rękę, żebyś nie musiał szukać o wiele bardziej miękkich miedzianych) wyjdź na podwórze, znajdź jakiś średni kamień z jakiegoś nawet średnio twardego piaskowca i spróbuj zeszlifować jedną powierzchnię. Ch*ja zrobisz nawet jakbyś siedział cały dzień. A wg Twoich naukowców taki blok z piramidy oddawano do użytku co kilka godzin z tego co się nie mylę.

Dlatego choć nie jestem zwolennikiem tego co napisałeś, to jednak bliżej prawdy są właśnie takie tezy jak te wyssane z palców hamerykańkich uczonych.

PS. Jak już napisałem, jestem lekko wstawiony , także potraktuj moje wypociny, które starałem się wklepać bez błędów w ciągu tych kilkunastu minut poważnie :) Pozdro, idę w kimę :)

Dr0mg

2013-08-05, 22:04
no ok, skończyłem gimbazjum w 2006r i od tamtej pory wiem że chciał bym robić max 3 rzeczy
1. pracować w muzeum lub się bawić antykami o znaczeniu militarnym
2. projektować broń nie lasery bomby tylko coś w deseń pm, czy kbk czy przydatne drony czy nowe samoloty dla PSP
3. zostać piratem i grabić statki

ale k***a nasza j***na edukacja uczy tylko tyle "że musisz się uczyć by mieć prace" ale k***a jaką?!

1 żeby pracować w muzeum trzeba odpie**olić 6 podstawówki, 3 gimbazy, 3 LO, 5 studiów na konserwatorstwie lub historii sztuki co daje 17 lat nauki .. a i tak nic sie nie potrafi a etaty są obstawione i się nie przyjmuje nowych ludzi

2 żeby projektować broń droga jest podobna tyle że 4 technikum na budowie maszyn, 5 w WAT gdzie dostaniesz się tylko jeżeli masz plecy..

3 podobnie jak w pierwszym przypadku tyle że dochodzi Akademia Morska po której możesz zostać kapitanem, na jakimś transportowcu ...

a sprawa jest o wiele prostsza bo gdy chce zostać piratem ucze się szkutnictwa -budując własny statek, do tego poznaje techniki i sposoby pływania, nawigacje i tym podobne przepisy prawa bla bla bla...

to nie po skończonym WAT musisz zapłacić około 200 tyś żeby zostać rusznikarzem a i tak Ci się to nigdy nie zwróci bo prawko jest tak surowe dla broni że lepiej polować z łukiem na polityków i kogo tam sie chce..

fakt że matematyka fizyka chemia i inne pierdoły na poziomie ELEMENTARNYM są niezbędne.. np na fizyce nauczyłem się budowy SYFONU do zlewu i ta technologia działa nieprzerwanie od 8 lat w moim domu...

wg mnie powinno być że szkoła podstawowa uczy tego co jest niezbędne gimbazjum utrwala to i kształtuje horyzonty a licea, technika powinny już iść w tym kierunku w którym chcemy się edukować to nie.. znam chyba z 5 projektantów krajobrazu, 3 po gastronomi i hotelarstwie i gdzie oni będą niby pracować bo w polsce to nie bardzo .. jeszcze ze 20 lat trzeba będzie poczekać żeby coś się zmieniło a cały PRL umarł.. chodź w PRL nauczyciel mógł takiemu pyskaczowi przyj***ć i nie robił sobie z tego nic a nawet te "niebieskie ptaszki" nie masz roboty to my ci znajdziemy...

iHadToGo

2013-08-05, 22:13
daniel5995 napisał/a:

Dobrze gada, polać mu!
Dlaczego musiałem się uczyć np. chemii gdy do pisania stron internetowych czy zakładania internetu w domach oraz obsługi na kasie w komputerowym nie jest ona mi do niczego potrzebna ? Nie wiązałem z nią przyszłości, nie wiążę dalej ale i tak musiałem kuć na blachę te, jak dla mnie, głupoty żeby dostać papierek który i tak jest gówno warty...




Chemii po to się uczyłeś, żeby wiedzieć co wpie**alasz.

Idąc takim tokiem myślenia, to zostaniemy analfabetami. Przykład? Dzisiejsze liceum i gimbaza. Przedmiot - historia. Młodzi mają srake w baniach, bo zamiast od nowa powtarzać historię w liceum to kontynuują to co nauczyli się w gimnazjum. A teraz sami sobie powiedzcie z autopsji czy z własnych przemyśleń/obserwacji, jak wygląda nauka w gimnazjum?
k***a, tam się uczy rzucać kwiatkami z parapetów w nauczyciela.

dnr

2013-08-05, 22:17
@ fruityguy

Za bardzo cię zjechałem rzeczywiście, masz piwo dla równowagi :) , ale:

1) Nie jestem ekspertem biologii itp. ale nie da się ustalić po skamielinach czy coś miało pióra czy łuski, tak naprawdę to nie wiemy nawet co miały dinozaury na sobie na 100%. Jest w ewolucji wiele niewiadomych, to prawda, ale jak dla mnie nie ma żadnej innej sensownej teorii.

2) Tak samo nie znam się na historii i metalurgii, ale zdziwiłoby cie, co potrafili starożytni zrobić. Świątynie w Atenach i innych częściach Grecji też nie przez ludzi robione? To taka sama obróbka kamieniarska jak piramidy, tylko na mniejszą skalę. I setki innych budowli na świecie tak samo. Napie**alali tymi dłutami cały dzień przez kilkadziesiąt lat i tyle, nie uwierzę, że jacyś obcy pobudowali to wszystko, i nie pozostały żadne zapiski o tym. Poczytałem o tym przez kilka minut w necie teraz i są sensowne wyjaśnienia jak sobie radzili, bez teorii spiskowych.

T-Will

2013-08-05, 22:26
To jest najczęstsza wymówka idiotów, którzy po prostu niczego nie potrafią, a ich iloraz inteligencji odpowiada temperaturze pokojowej.

sorcc

2013-08-05, 22:49
daniel5995 napisał/a:

Dobrze gada, polać mu!
Dlaczego musiałem się uczyć np. chemii gdy do pisania stron internetowych czy zakładania internetu w domach oraz obsługi na kasie w komputerowym nie jest ona mi do niczego potrzebna ? Nie wiązałem z nią przyszłości, nie wiążę dalej ale i tak musiałem kuć na blachę te, jak dla mnie, głupoty żeby dostać papierek który i tak jest gówno warty...





Zgodzę się z Tobą, co gorsza jest wiele ludzi utalentowanych w jakich "dziedzinach" którzy niestety szkoły nie ukończyli, co z tego ze byli świetni z zawodów praktycznych itp. jak zostali oblani przez jakąś pie**oloną chemie, fizykę itp. Na ch*j mi to?, moim zdaniem powinna być możliwość wybrania przez ucznia czego chce się uczyć, czy chce się uczyć tylko pod dany zawód np Informatyka, czy chce się uczyć rozszerzonego materiału o chemii, fizyki itp.

rhundz

2013-08-05, 23:12
oj wiedza go chyba boli.

nie chceta to sie nie uczta :)

panmorda

2013-08-05, 23:45
A to trzeba być idiotą żeby takie bzdury gadać... To tzreba by wierzyć że wszystko jest już odrkyte, podczas gdy my jesteśmy na razie w epoce kamienia, a ta cała chemia i fizyka to namiastka prawdziwej nauki... Trzeba być na prawdę RETARDEM żeby podważać ważkość podstaw naszej cywilizacji, czegoś, przez co mamy całą technologię. Jest taka choroba debilizm... Podważanie nauki. Człowiek światły powinien wiedzieć i znać budowę wszystkiego z czego chce korzystać wtedy można powiedzieć że to ogarnia. Jeśli nie znasz budowy kamery i wszystkiego nie powinieneś z niej korzystać, tak powinni robić wtedy by debile zrozumiały po co jest to wszystko.

squorpion

2013-08-05, 23:49
kończysz gimnazjum, czyli 16 lat, i nie musisz sie uczyć, a przed ukończeniem gimnazjum nawet do łopaty sie nie nadajesz, to co masz w zyciu robic? spać do południa i żulić piwo pod sklepem? poza tym w tym wieku człowiek nie nadaje sie do tego by sensownie myśleć

Black Snake

2013-08-06, 00:12
Blaa... blaa... bla... Do wszystkich, którzy pie**olą coś o tym, że człowiek nie wie co będzie w życiu robił. Ok, nikt tego od początku nie wie, ale k***a w technikum samochodowym na ch*ja wafla mi historia jakichś jaskiniowców z Egiptu? Albo rozmnażanie pantofelka? Lub znajomość rzek, gór, nizin, depresji i innych ch*jstew. Rozumiem w liceum takie coś bo tam idą zjeby, które do niczego się nie nadają by później jebnąć magistra na studiach i bez pracy siedzieć na utrzymaniu rodziców, ale jeśli ja z technikum lub ktoś z zawodówki wie co chce robić (oczywiście może się to zmienić, wcale nie muszę naprawiać samochodów) to powinien się jak najwięcej uczyć do zawodu, a nie na siłę zdawać inne przedmioty.

dnr

2013-08-06, 00:45
Black Snake napisał/a:

Blaa... blaa... bla... Do wszystkich, którzy pie**olą coś o tym, że człowiek nie wie co będzie w życiu robił. Ok, nikt tego od początku nie wie, ale k***a w technikum samochodowym na ch*ja wafla mi historia jakichś jaskiniowców z Egiptu? Albo rozmnażanie pantofelka? Lub znajomość rzek, gór, nizin, depresji i innych ch*jstew. Rozumiem w liceum takie coś bo tam idą zjeby, które do niczego się nie nadają by później jebnąć magistra na studiach i bez pracy siedzieć na utrzymaniu rodziców, ale jeśli ja z technikum lub ktoś z zawodówki wie co chce robić (oczywiście może się to zmienić, wcale nie muszę naprawiać samochodów) to powinien się jak najwięcej uczyć do zawodu, a nie na siłę zdawać inne przedmioty.



Bez takich "zjebów" byś sobie siedział w jaskini i serwisował automobil Freda Flinstona.
Fakt dużo jest zjebów idących na jakieś ch*jstwo humanistyczne bo do niczego się nie nadają, ale k***a człowieku, nie generalizuj tak, jaki hejt i kompleksy...

Rolijng

2013-08-06, 01:05
Przez chwile miałem głębokie myśli o życiu, ale zjechałem na dół i zobaczyłem putina jadącego na Ciastku, zrozumiałem że nie ważne jak byśmy się starali życie było i będzie ch*jowe.

KrzysztofFejk

2013-08-06, 02:42
Black Snake napisał/a:

Blaa... blaa... bla... Do wszystkich, którzy pie**olą coś o tym, że człowiek nie wie co będzie w życiu robił. Ok, nikt tego od początku nie wie, ale k***a w technikum samochodowym na ch*ja wafla mi historia jakichś jaskiniowców z Egiptu? Albo rozmnażanie pantofelka? Lub znajomość rzek, gór, nizin, depresji i innych ch*jstew. Rozumiem w liceum takie coś bo tam idą zjeby, które do niczego się nie nadają by później jebnąć magistra na studiach i bez pracy siedzieć na utrzymaniu rodziców, ale jeśli ja z technikum lub ktoś z zawodówki wie co chce robić (oczywiście może się to zmienić, wcale nie muszę naprawiać samochodów) to powinien się jak najwięcej uczyć do zawodu, a nie na siłę zdawać inne przedmioty.



Tobie To się chyba szkoły pomyliły, jak chciałeś się jedynie uczyć zawodu to do zawodówki trzeba było iść. Technikum z założenia przygotowuje Cię do studiów technicznych. Dlatego też musisz się uczyć również innych przedmiotów, bo niestety, żeby dostać się na studia musisz udowodnić, że Twój iloraz inteligencji jest wyższy niż numer buta. :idzwch*j:

Swoją drogą chyba ktoś ma kompleks, że się do LO nie dostał :mrgreen:

Ordonius

2013-08-06, 03:12
A więc teraz banda gimbusów albo liceusów w ch*jowych lo napiszą jak to bardzo nie potrzebują systemu edukacji i jak bardzo przedmioty ścisłe nie przydadzą mu się w prawdziwym życiu, nie rozumiejąc że to właśnie walka o 2 z matmy pod koniec roku jest prawdziwym testem przygotowującym do życia. Gdzie trzeba walczyć o miejsce w autobusie pracy urzędach i właśnie szkoła pokaże wam jak się o coś starać jeżeli tylko potraficie. Trzeba być już naprawdę dużym debilem żeby wierzyć bandzie murzynów gadających jak to bardzo należy im się stanowisko kasjera w banku centralnym w zamian za te jego wszystkie dwóje bo "ma wyj***ne" ale i tak w Ameryce mają wystarczający system rentalny by utrzymać nie robów już jako niewolnicy byli bardziej przydatni społeczeństwu bambusy j***ne. My Polacy wiemy że jak coś chcemy to się zesramy ale to dostaniemy. (nie licząc marzycieli)

Post nie miał na celu urazić jakąkolwiek rasę, lecz dać do myślenia czytającym czy to że w szkole trzeba było ruszyć dupę i wysilić mózg jest na tyle straszne żeby zgadzać się z bandą bambusów.