18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz

~_Yarko_ • 2022-01-02, 18:19

Bije, to znaczy że na pewno kocha.
I przodem przepuścił ...

Halman

2022-01-02, 18:22
dobry romantyk musi być twardy... :krejzi:

mam_racje

2022-01-02, 18:28
Na wschód o tylko puścić atomówki

ALIEN0402

2022-01-02, 18:42
Dwa góra trzy dni i koleś bedzie na hardzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pazuzu

2022-01-02, 18:49
Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą

JamMsciciel

2022-01-02, 19:04
pazuzu napisał/a:

Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą



Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości

Cudak

2022-01-02, 19:07
Muzyczka zrobiła klimat :) Typ tak naj***ny, że ledwo na nogach stoi. Gdyby miała trochę rozumu, to by zepchnęła go ze schodów. Mielibyśmy part. 2 jak ruski książę śpi :)

KFCnigget

2022-01-02, 19:15
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



ejejejej ale mi się wydaje że każdy wychowywany bezstresowo zaznał dużo miłości, na która nie zasługiwał, wpie**olić takim ch*jom, do obozu wysłać a nie pie**olić jakieś lewackie wysrywy :kawa:

JamMsciciel

2022-01-02, 19:25
KFCnigget napisał/a:

ejejejej ale mi się wydaje że każdy wychowywany bezstresowo zaznał dużo miłości, na która nie zasługiwał, wpie**olić takim ch*jom, do obozu wysłać a nie pie**olić jakieś lewackie wysrywy



Widzę, że trafił się człowiek stalowych zasad. Byli już tacy, którzy chcieli obozami świat zmieniać i teraz pokolenia później nadal odbija się nam to czkawką społeczną. Energia mój drogi nie ginie. Czy rozmawiamy o fizyce czy o emocjach.
A z agresją jest tak, że agresję agresją ciężko wyleczyć. Można zagłuszyć, ale ona i tak wyjdzie i to ze wzmożoną siłą.
Takie je zdanie me

Sawix

2022-01-02, 19:35
śmieć i tyle

Hajzenberg

2022-01-02, 20:01
Bez powodu napewno jej nie naj***ł :mrgreen:

chysek_litrusek

2022-01-02, 20:19
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Jesteś do dorosłym psychoterapeuta, czy twój ci tak nagadał? Jakim prawem wyciągasz takie wnioski z filmu?