18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz

~_Yarko_ • 2022-01-02, 18:19

Bije, to znaczy że na pewno kocha.
I przodem przepuścił ...

robo72

2022-01-02, 20:25
chowasz człowieku córkę a taka k***a zniszczy Ją w kilka chwil. Mam córkę i taką sytuację mam już za sobą, czujność ojca i dziecko w wieku 21 lat uratowane.

croyna

2022-01-02, 20:47
a może miał powód

Noemi1998

2022-01-02, 20:58
robo72 napisał/a:

chowasz człowieku córkę a taka k***a zniszczy Ją w kilka chwil. Mam córkę i taką sytuację mam już za sobą, czujność ojca i dziecko w wieku 21 lat uratowane.



A sam jaki byles jak poznales jej matke, nie wiem , moze teraz to twoja zona, albo jestescie po rozwodzie ... sam łeb okręcałeś na inne dupy jak miales dwadziescia pare lat, i gdybys wtedy sie dowiedzial ze cie zdradza i bylbys podpity moze sam bys ja zayebauul siekiera ? Nie mierz wszystkich swoja miarą , i nie wpierniczaj sie w kogos problemy , nawet jesli kochasz Swoja corke , to zobaczysz ze odwali ci kiedys taki numer ze z papci wyskoczysz... Ona ma 21 lat ? To ty połowy rzeczy o niej nie wiesz Robert ...

djzib0

2022-01-02, 21:02
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Co ty za kocopoły pie**olisz? Nie zawsze taka kobieta musi pochodzić z rodziny gdzie ojciec matkę tłukł.

KFCnigget

2022-01-02, 21:05
JamMsciciel napisał/a:

Widzę, że trafił się człowiek stalowych zasad. Byli już tacy, którzy chcieli obozami świat zmieniać i teraz pokolenia później nadal odbija się nam to czkawką społeczną. Energia mój drogi nie ginie. Czy rozmawiamy o fizyce czy o emocjach.
A z agresją jest tak, że agresję agresją ciężko wyleczyć. Można zagłuszyć, ale ona i tak wyjdzie i to ze wzmożoną siłą.
Takie je zdanie me



dobra już nie pie**ol lewaku, chcesz wychodzić na takiego miłościwego, ale w tej sytuacji bronisz tępego sk***iela który napie**ala dziewczynę :) więzienia też byś zlikwidował? bo to prawie to samo co obóz :) i niech policja przytula agresorów zamiast w nich strzelać albo rzucać nimi o ziemię, niech wręczy im laurkę i ucałuje w policzek bo może im miłości brakowało :) wiem że jesteś j***nym trollem i dobrze rozumiesz że niektórzy żyją tylko po to żeby niszczyć i zatruwać życie innym i dobrowolnie zrezygnowali z tej miłości, ale jak tak bardzo chcesz ich kochać to proszę bardzo, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak szybko Ci się to znudzi, bo im nigdy i o tym też dobrze wiesz XD i pamiętaj jeśli ich znienawidzisz to będą mogli Cię zabić, a jeśli im będziesz na to pozwalał to do końca życia będą Cię tak traktować XD
PS do wcześniejszego posta, skoro ktoś nie miał kochającego domu to chyba k***a wie że takie zachowania są nieodpowiednie :) na pewno słyszałeś o ofiarach przemocy domowej które się wyrwały z takich sytuacji i robią wszystko żeby ich dzieci to nie spotkało lewacki psychologu :kawa:
i o tej agresji pogadaj z tymi zjebami, bo ja nie jestem agresywny, tacy jak oni z nudów sp***olą komuś życie :) do obozu, niech się bawią tam między sobą, a jak się im znudzi to samobójstwo będą mogli popełnić, z tego co słyszałem raj im się znudził, ciekawe jak szybko im ten ich "plac zabaw" się znudzi XD

Marcin360360

2022-01-02, 21:23
pazuzu napisał/a:

Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą



Zobaczyka sama alfa czyli brwi od lewj do prawej to się zakochała. Takie życie.

JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Zal ci tego typa? Żaden normalny mężczyzna(oczywiscie Polski mężczyzna chrześcijanin to przykład idealny) nie bije kobiety! Tylko śmieć atakuje słabszą osobę od siebie lub religia mu to nakazuje(islam)

korowiow777

2022-01-02, 21:39
Takiego poziomu zezwierzęcenia w wyrazie twarzy dawno nie widziałem, ale wóda robi swoje. Nie wygladało to na grę wstępną tylko zwyczajny wpie**ol z nienawiści.

Krezus

2022-01-02, 21:40
Kolega widać że ma ryj made in Kaukaz więc pewnie ta laska musiała obrazić ,,honor" naszego jegomościa. Tam napie**alanie kobiet jest czymś naturalnym.

Kidl3r

2022-01-02, 21:44
pazuzu napisał/a:

Zupełnie mi nie szkoda takich lasek, same się na to godzą



Jeszcze ona go przeprosi. Bo powie że go sprowokowała, bo to dobry chłopak tylko... jak sobie popije to trochę mordkę obije

Alonso

2022-01-02, 22:57
W drzwiach puszcza kobietę przodem. Gentelmen jakich teraz mało.

bimaczow

2022-01-03, 01:18
Ale k***a w drzwiach przepuścił, więc gentleman ! :mrgreen:

Banik0

2022-01-03, 02:15
Przestańcie się na czarno ubierać bo ten kolor wzbudza agresję.

Grymson

2022-01-03, 07:06
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



No no. A ona pewnie przez ten caly czas sie nie domysla ze to bylo zle i ona chce innego zycia. Skoncz pie**olic swoje nowovzesne lewackie poglady.

Grubywiór

2022-01-03, 09:05
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Tak potłuczonego pseudointeligenta dawno nie czytałem.

Joachim

2022-01-03, 11:44
JamMsciciel napisał/a:

Oczywiście, że same się na to godzą, bo nie potrafią się odnaleźć w innym związku, niźli wzorzec domowy (mama & papa).
Cierpią, bo widziały cierpienie matek i taką przyszłość wbiły sobie za dziecka dla siebie. Zachowują się podświadomie jak matki wyzwalając w swoim „dżentelmenie” reakcje agresywne, czy to bojąc się i chowając czy to stawiając opór. Koniec takiej sytuacji zazwyczaj jest podobny = agresja, znęcanie. Czy to słowne, czy to fizyczne jak tutaj. Mi jest żal i jej i jego. Zakładam, że żadne z nich nie miało kochającego domu, nie zaznało prawdziwej miłości, więc skąd mają wiedzieć jak się to je?
Jeśli Ci ich nie żal, to mi żal Ciebie.
Życzę Ci dużo miłości



Co za pie**olenie pedalskie